Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2007 12 12, 02:28)
O kas darosi ?  blink.gif
Papildyta:

Spausdinuosi pats, ant fotopopieriaus, išeina neblogesni nei fabrikiniai, o be to ir su nuosavomis nuotraukomis.




atrodo jau siunciasi 4u.gif aciu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2007 12 13, 18:16)
atrodo jau siunciasi 4u.gif  aciu  thumbup.gif



o kiek laiko ji galioja? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidoska @ 2007 12 13, 18:21)
atrodo jau siunciasi 4u.gif  aciu  thumbup.gif
Papildyta:
o kiek laiko ji galioja?  ax.gif



va kodel man neleido, mete stai toki uzrasa Sorry, the free service is at full capacity.
bet siandien jau viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2007 12 13, 00:31)
O kaip tokį foną uždėjai?Aš radau tik kaip spalvą pakeist g.gif


Čia dvi foto, pirma uždėjau su photoshopu padarytą visą lapą dengiantį foną, o paskui uždėjau tortą biggrin.gif Gal buvo galima paprasčiau, bet nemokėjau rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Dovyte @ 2007 12 13, 00:34)
Cia ant kietesnio popieriaus 1,99?


Taip. Bet čia taip Šiauliuose, o dar kokybė neaišku, kitą kartą sumoki brangiau, bet ne gėda parodyt kam nors, o tuo labiau dovanot 4u.gif
Atsakyti
o gal kas turi paprasta sumaketuota kalendoriu, be jokiu paveiksliuku? na pvz.kad butu ar vienas menuo vienam lape, ar trys men. vienam lape, nera skirtumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 12 13, 18:28)

o kiek laiko ji galioja?  ax.gif


Visą gyvenimą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cutka @ 2007 12 13, 23:13)
o gal kas turi paprasta sumaketuota kalendoriu, be jokiu paveiksliuku? na pvz.kad butu ar vienas menuo vienam lape, ar trys men. vienam lape, nera skirtumo  ax.gif


Geras, pabandžiau padaryti tris mėnesius vienam lape - tikrai neleidžia nei savaitės dienų pavadinimų, nei mėnesių pataisyti. Darant kiekvieną mėnesį atskirai galima absoliučiai viską pakeist, o jei keli mėn.viename lape - ir psio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 14 gruodžio 2007 - 00:46
QUOTE(iride @ 2007 12 14, 00:46)
Geras, pabandžiau padaryti tris mėnesius vienam lape - tikrai neleidžia nei savaitės dienų pavadinimų, nei mėnesių pataisyti. Darant kiekvieną mėnesį atskirai galima absoliučiai viską pakeist, o jei keli mėn.viename lape - ir psio g.gif



O as paskaiciau , kad ymanoma pakeisti , tai kankinuosi kelinta diena , bet taip ir nepavyksta niekaip schmoll.gif Mat as visus metus ant vieno lapo dariau doh.gif O tai galvojau , kad jau visai , blondine esu blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O as parsisiunciau Palemono duota adresa, bet man neatsidaro cry.gif cry.gif cry.gif Koooooodel ka g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2007 12 14, 13:14)
O as parsisiunciau Palemono duota adresa, bet man neatsidaro cry.gif  cry.gif  cry.gif Koooooodel ka g.gif  verysad.gif

Ten tuos setup'us įdėjau į rar'ą, ir jeigu tos programos neturi, tai ir neatsidarys.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 14, 12:21)
Ten tuos setup'us įdėjau į rar'ą, ir jeigu tos programos neturi, tai ir neatsidarys.


O is kur man ta programa gaut ir kokia ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip pasidaryti titulini lapa,niu ta virsutini,kad butu be datu,be nieko,tiesiog kazkoks tai paveiksliukas ir uzrasas kalendorius g.gif man gaunasi tik pirmas lapas is karto unsure.gif beje,kai pasidarai pirma lapa,kaip pereiti i kita,kazko as nerandu blink.gif Palemonai,sauni programele,aciu tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braziute: 14 gruodžio 2007 - 13:05
O as jau pasidariau kalendoriu thumbup.gif Labai dekui palemonai uz nuoroda 4u.gif Bus gera staigmena seneliams nuo anukeliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(braziute @ 2007 12 14, 13:42)
o kaip pasidaryti titulini lapa,niu ta virsutini,kad butu be datu,be nieko,tiesiog kazkoks tai paveiksliukas ir uzrasas kalendorius  g.gif man gaunasi tik pirmas lapas is karto unsure.gif beje,kai pasidarai pirma lapa,kaip pereiti i kita,kazko as nerandu  blink.gif Palemonai,sauni programele,aciu tau  4u.gif


Jei darai kalendoriu TKexe programa tai i kita puslapi pereit reikia spaust rodiklyte next page, o kad padaryt titulini tai kai ismeta sausio menesi, tiesiog atverst viena puslapi atgal previuos page.
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2007 12 14, 13:23)
O is kur man ta programa gaut ir kokia ax.gif  mirksiukas.gif

ČIA gali parsisiųsti nearchyvuotus setup'us.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palemonas: 14 gruodžio 2007 - 13:46