Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

QUOTE(Palemonas @ 2007 12 07, 12:02)
Taigi vat, pakeisti mėnesių, dienų pavadinimų į Lietuvių kalbą neišeis, nes jos nėra programos kalbų sąraše(Settings... -> Language... -> ). Yra 19 kalbų, bet lietuvių ne. Kalendoriuje galima dar nustatyti spalvas švenčių, išeiginių ir spec.dienoms(gimtadieniai ir t.t. ...). Kažkada turėjau kažkokį kalendermaker'į, kuriame buvo galima lietuviškus pavadinimus įrašyti  g.gif , reikia ieškoti.
Papildyta:

Jo, tikrai, apie tą bajerį visai pamiršęs buvau  doh.gif


Dienu pavadinimus galima pakeisti ir menesiu:
dienos - items/day names, pazymi use user defined names tada irasai dienu pavadinimus ar trumpinius ir dar pazymi use settings for all pages
o menesius keiciu uzejus ant pavadinimo istrinu ir irasau savo
Atsakyti
O as kai paspaudziau kalendorius.rar man paraso sorry the free service is at full capacity...tai ka cia reiskia
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 08, 19:56)
Dienu pavadinimus galima pakeisti ir menesiu:
dienos - items/day names, pazymi use user defined names tada irasai dienu pavadinimus ar trumpinius ir dar pazymi use settings for all pages
o menesius keiciu uzejus ant pavadinimo istrinu ir irasau savo



Nu nerandu kaip cia reiketu pakeisti nors tu ka doh.gif blush2.gif O kaip cia rasoma , kad menesio pav. keisti uzejus , tai man vien ant apadinimo neduoda schmoll.gif duoda ant vieno menesio ir jei trinti tai issitrina visas menuo su dienom ir datom blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 08, 20:56)
Dienu pavadinimus galima pakeisti ir menesiu:
dienos - items/day names, pazymi use user defined names tada irasai dienu pavadinimus ar trumpinius ir dar pazymi use settings for all pages
o menesius keiciu uzejus ant pavadinimo istrinu ir irasau savo

Nu pas mane yra tik Year, Images, Text boxes, Background top, Background bottom, Background separator, Rechtangles, Monh thumbnails, Lines - viskas.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif , gal kas nors galetu patarti, per kur ir kaip galima uždėti kalėdinį rėmelį ant nuotraukos.
Ta prasme, noriu nuotrauką pagražinti, o po to ant puoduko Foto parduotuvėje man ją perkels.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 11 19, 11:51)



o man kazkodel neleidzia is vis parsisiusti sitos programos doh.gif
Atsakyti
kaip su kalendoriaus atspausdinimu, kur geriau, fotosalone ar kokioj spaustuvėj, ant tokio popieriaus kaip pirktiniai kalendoriai būna?pasidalinkit patirtimi 4u.gif ir kaip kainos?
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 12 11, 20:48)
o man kazkodel neleidzia is vis parsisiusti sitos programos  doh.gif

O kas darosi ? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Kristiniux @ 2007 12 11, 23:41)
kaip su kalendoriaus atspausdinimu, kur geriau, fotosalone ar kokioj spaustuvėj, ant tokio popieriaus kaip pirktiniai kalendoriai būna?pasidalinkit patirtimi 4u.gif ir kaip kainos?

Spausdinuosi pats, ant fotopopieriaus, išeina neblogesni nei fabrikiniai, o be to ir su nuosavomis nuotraukomis.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 09, 01:59)
Nu pas mane yra tik Year, Images, Text boxes, Background top, Background bottom, Background separator, Rechtangles, Monh thumbnails, Lines - viskas.


Mano irgi jau paruoštas spausdinimui. Vienas lapas va toks rolleyes.gif
user posted image

O mėnesio pavadinimą galima pakeisti. Ant angliško mėnesio pavadinimo pelės kairiu klavišu spragtelti kelis kartus ir išmeta lentelę, kur gali rašyti kad ir arabiškai ir viskas lieka. Va mano įdėto mėnesio pavadinimas irgi lietuviškom raidėm parašytas.
Jei to kažkas klausė rolleyes.gif 4u.gif
Vat irgi ieškau kur atspausdinti nebrangiai ax.gif . Spalvoto printerio neturiu, darbe irgi nespalvotas, teks mokėt už spausdinimą rolleyes.gif . Kainos kiek paskambinėjau įvairiai - pradžia nuo 1,99 už A4 lapą.

Ačiū Palemonui už nuorodą, staigmena bus visiems kam dovanosim aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 12 gruodžio 2007 - 20:07
QUOTE(iride @ 2007 12 12, 20:02)
Mano irgi jau paruoštas spausdinimui. Vienas lapas va toks  rolleyes.gif
user posted image


O kaip tokį foną uždėjai?Aš radau tik kaip spalvą pakeist g.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 12 12, 20:02)
Mano irgi jau paruoštas spausdinimui. Vienas lapas va toks  rolleyes.gif
user posted image

O mėnesio pavadinimą galima pakeisti. Ant angliško mėnesio pavadinimo pelės kairiu klavišu spragtelti kelis kartus ir išmeta lentelę, kur gali rašyti kad ir arabiškai ir viskas lieka. Va mano įdėto mėnesio pavadinimas irgi lietuviškom raidėm parašytas.
Jei to kažkas klausė rolleyes.gif  4u.gif
Vat irgi ieškau kur atspausdinti nebrangiai  ax.gif . Spalvoto printerio neturiu, darbe irgi nespalvotas, teks mokėt už spausdinimą rolleyes.gif . Kainos kiek paskambinėjau įvairiai - pradžia nuo 1,99 už A4 lapą.

Ačiū Palemonui už nuorodą, staigmena bus visiems kam dovanosim  aciuks.gif

Cia ant kietesnio popieriaus 1,99?
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 12 12, 21:02)
Mano irgi jau paruoštas spausdinimui. Vienas lapas va toks  rolleyes.gif
user posted image

Nu va kaip fainiai, sistemą "pagavai", galėsi ir verslą pradėti. biggrin.gif

QUOTE(iride @ 2007 12 12, 21:02)
... Kainos kiek paskambinėjau įvairiai - pradžia nuo 1,99 už A4 lapą.
Tai čia labai protinga kaina, geriau nerasi, o ir padarys kokybiškai.
QUOTE(iride @ 2007 12 12, 21:02)
Ačiū Palemonui už nuorodą, staigmena bus visiems kam dovanosim  aciuks.gif
Smagu padėt biggrin.gif .
Atsakyti