Įkraunama...
Įkraunama...

Kalendorius

Prasau patarkit,papasakokit is kur galima atsisiusti foto kalendoriiu.Arteja sventes,noretusi padovanot kalendoriu su savo seimos nuotraukom.Gal jus ka zinot apie tai? rolleyes.gif
Atsakyti
ČIA GALIMA ĮDĖTI SAVO NUOTRAUKAS smile.gif , ATSISPAUSDINTI IR PASIDARYTI KALENDORIŲ :

http://zmamgmwspro05...lendar_tile.jsp

ĮVAIRŪS KALENDORIAI :

http://zmamgmwspro05..._calendars.html

Atsakyti
Aciu labai thumbup.gif ,perziurejau.Labai grazu ir tai ko man reikia.Meginsiu sendiena padirbeti.Ten ir graziu atviruku yra. rolleyes.gif
Aciu!!!
Atsakyti
QUOTE (svajoklis @ 2004 11 23, 19:21)
Aciu labai  thumbup.gif ,perziurejau.Labai grazu ir tai ko man reikia.Meginsiu sendiena padirbeti.Ten ir graziu atviruku yra.  rolleyes.gif
Aciu!!!

NĖRA UŽ KĄ smile.gif

O SPAUSDINSI ANT PAPRASTO POPIERIAUS ? g.gif
PARAŠYK KAIP GAVOSI ?
Atsakyti
Tai gali išsaugot, o poto atspausdint kaip nuotrauką foto labaratorijoj , pvz 20*30 formatu, ir bus visai liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
tik kaip supratau fono keist negalima jei dedi savo fotkes? g.gif
Atsakyti
Na nezinau, bet man tai niekaip neaisku kaip ten savo nuotraukas galima isikomponuoti g.gif huh.gif
Atsakyti
pagal pirmą nuorodą tai labai lengvai.
ten gi iškarto per browse pasirenki savo foto ir viskas.
poto galima kompe išsaugoti.

O kaip į kitus įdėti dar nežinau, nes nekada su Akrobatu nedirbau. reikės pasimokyti wink.gif
Atsakyti
Pasidariau su nuotrauka kalendoriu, nu bet niekaip man jos neleidzia isisaugoti kompe, praso printeriuoti arba ka nors ne taip darau, gal galit padeti wub.gif
Atsakyti
Ir as noreciau suzinoti, kaip issaugoti. Siaip tai visai neblogai gaunasi. biggrin.gif
Papildyta @ [mergetime]1101456996[/mergetime]
Jau radau kaip issaugoti. Tereikia spausti Download and print o tada paspausti, kad issaugotu. clap.gif

Aciu uz puikia nuoroda. Jau zinau ka dovanoti kaledoms savo teveliams. thumbup.gif
Atsakyti
Nu tikrai faina nuoroda, bet kodėl man neina išsisaugoti g.gif sad.gif Spaudžiu Download and print, atidaro visai naują puslapį, ir nieko... sad.gif Ar neturėtų atsirasti lentelė, kurioj vietoj išsaugoti savo kompiuteryje g.gif
Papasakokit, PLEASE, kaip jums pavyksta sad.gif
Atsakyti
Ar jums ryškiai atsispausdina?Man tai labai neryškiai.
Atsakyti
tai ryškiai ar ne gi priklauso nuo printerio wink.gif

norėčiau atspausdint kaip nuotrauką, fotolabaratorijoj. Įdomu ar atspausins jie iš Akrobato, kartą reikėjo vieno dalyko, tai jie ten net Wordo neturi. dry.gif
O taip būtų faina, padaryt A4 formato dydžio foto , ir kainuotų tik 6lt .
Atsakyti