Įkraunama...
Įkraunama...

igaliojimas

bet man tokius reikalus reiks sutvarkyti kaip gimimo liudijima ir skirybu dokumenta paimt.tai gal uzteks tik notaro patvirtinta(advokato)?
Atsakyti
siūlau į tokius reikalus nežiūrėt lengvabūdiškai ir viską susitvarkyt kaip pridera, nes kitu atveju galite turėti problemų. advokatai netvirtina įgaliojimų, ta daro tik notarai. pasiskambinkite į Lietuvos ambasadą ar konsulatą ir pasiklauskite.
Atsakyti
siaip cia airijoje notaru nera.pats advokatas paraso ta igaliojima ir patvirtina.nes as varau i lietuva tai eisim pas advokata kad parasytu laiska kad galiu vaikus issivest.
Atsakyti
galbūt, didziosios britanijos teisė labai skiriasi nuo lietuvos. zinau, kad ten yra dviejų rūšių advokatai, kurie atstovauja teisme, ir kurie tvarko popierius, tai Jūs tikriausiai eisite pas advokatą vadinama "soliciter"?smile.gif ar taip? tiesiog idomu.
Atsakyti
QUOTE (hobo @ 2004 11 16, 16:33)
galbūt, didziosios britanijos teisė labai skiriasi nuo lietuvos. zinau, kad ten yra dviejų rūšių advokatai, kurie atstovauja teisme, ir kurie tvarko popierius, tai Jūs tikriausiai eisite pas advokatą vadinama "soliciter"?smile.gif ar taip? tiesiog idomu.

nu didzioji britanija tai ne airija.airija atskira salis.taip mes eisim pas solicitor
Atsakyti
tai cia dzin pas jus vistiek galioja anglo-saksų teisinė sistema. arba kaip jie patys vadina common law.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hobo: 16 lapkričio 2004 - 16:59
Mano vyro sesuo rase mums igaliojima,kad nupirktume jai buta,ji gyvena Australijoje,taigi mes nusiuntem jiems pavyzdi is lietuvos notaru paimta,jie surase visus savo duomenis,butinai ne ranka rasyti turi buti ir nunese konsului ir jis patvirtino,atsiunte originala,viskas puikiai tiko
Dar jie norejo nesti pas notara,bet butu kainave daug,visokie vertimai i ju kalba,po to i musu ir tt.
Atsakyti
gali būti.
Atsakyti
sveiki. mano sunelis yra didziosios britanijos pilietis. kadangi dabar gyvename lietuvoje, bandau gauti jam lietuviska gimimo liudijima, o tam reikia jo anglisko gimimo liudijimo su apostile. ar galiu as ja gauti lietuvoje? g.gif
Atsakyti
As manau, kad Lietuvoj uzsienio reikalu ministerijoj deda apostiles ant lietuvisku dokumentu. Taigi, del apostiles ant anglisko dokumento reiketu turbut teirautis D. Britanijoj.
Del visa ko panarsyk si psl.: www.urm.lt
Atsakyti
apostile Jums uždės ta šalis, kuri išdavė dokumentą.
Atsakyti