Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(Jukituke @ 2009 09 10, 12:48)
Kokios šaunuolės auksarankės! Kiek idėjų!!! Kokių grožių!!!  wub.gif  thumbup.gif 

Nugi ir aš pasirodysiu...
Štai ir mano mezginukai mažajai monekenei  ax.gif


Nebeapsiprendžiu, kas gražiau, ar megztukai, ar ciucka. O jau žvilgsnis koks protingas wub.gif
Atsakyti
labai jau gražūs šuniukai, aš va tokio šuniuko laikyti galimybės neturiu.
Atsakyti
Adra, gal galetum paaiskinti kaip tu esi numezgus rubelius pvz violetinis -kaip suprantu ten su kelnytem jis yra - kaip tu tas kelnytes padarai gal gali apie tai daugiau info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 09 11, 13:38)
Adra, gal galetum paaiskinti kaip tu esi numezgus rubelius pvz violetinis -kaip suprantu ten su kelnytem jis yra - kaip tu tas kelnytes padarai gal gali apie tai daugiau info smile.gif

as tau foto siunciau bet kaip suprantu tai negavai nes atgalinis atejo .gal tu man i az tikslu pasta vel nurodyk
Atsakyti
QUOTE(Annita25 @ 2009 09 10, 08:13)
Ačiū visoms už pagyrimus.
Papildyta:
Dar pora rūbelių
user posted imageuser posted image

Va čia dizainas thumbup.gif
O mums tokį grožį galėtumėte numegsti? bigsmile.gif
Atsakyti
tema mirstanti, nors taip noretusi suzinoti daugiau... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
[quote=Annita25,2009 09 10, 08:13]
Ačiū visoms už pagyrimus.
Papildyta:
Dar pora rūbelių

Rubeliai labai saunus ypac manikenas. Gal galima butu rubelio pilvuka pamatyti? ax.gif
Atsakyti
[quote=mileta4,2009 09 21, 11:59]
[quote=Annita25,2009 09 10, 08:13]
Ačiū visoms už pagyrimus.
Papildyta:
Dar pora rūbelių

Rubeliai labai saunus ypac manikenas. Gal galima butu rubelio pilvuka pamatyti? ax.gif
[/quote]

Nematom... g.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O gal yra kokiu knygu ar zurnalu pirkti knygynuose , kaip numezgti , nunerti ar pasiuti grazius rubelius ?
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 09 21, 12:53)
O gal yra kokiu knygu ar zurnalu pirkti knygynuose , kaip numezgti , nunerti ar pasiuti grazius rubelius ?


galiu pasakyti, kad tikrai yra, esu maciusi net ne viena, bet kadangi pati nelb moku megzti ar nerti, tai nesusigundziau nusipirkti blush2.gif tikrai yra tuose didziuosiuose - baltu lanku, pegaso, net maximoj xxx maciau thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gieedriee @ 2009 09 21, 10:55)
galiu pasakyti, kad tikrai yra, esu maciusi net ne viena, bet kadangi pati nelb moku megzti ar nerti, tai nesusigundziau nusipirkti  blush2.gif  tikrai yra tuose didziuosiuose - baltu lanku, pegaso, net maximoj xxx maciau  thumbup.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif Reikes pasiziureti kaip lt busiu
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2009 09 21, 11:53)
O gal yra kokiu knygu ar zurnalu pirkti knygynuose , kaip numezgti , nunerti ar pasiuti grazius rubelius ?

Taip, net suniuku mezginiams knygu yra biggrin.gif Esu macisui VAGOS knygyne ax.gif
Atsakyti