Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims


Labas rytas 4u.gif

Vaje, kokių grožių primezgusios, na ir šaunios jūs thumbup.gif ...aš irgi noriu spanielytei numegzti megztinuką, aukštu kaklu, noriu jūsų paklausti, pradedate megzti nuo kaklo ??//, tada kažkiek ties petukais pridedat akių ?? O gal kas turite popierinę iškarpą ???
Atsakyti
Filute, labai šaunus megztinis. Fainai tos pereinančios spalvos atrodo thumbup.gif o ko į sfinksų temą neateinat?

mano galva lengviausias būdas megzti tokius daiktus yra toks: pirmiausia tai muo kokio džemperio nurėžti dvi rankoves, pakankamo pločio. tada vieną sukirpti nuo akies ( rankovės siūlė eis per pilvą tai perlenkti rankovę taip kad vieną pusę dalintų ta siūlė. tada iškirpti dvi valdiško cepelino formos skyles palei siūlę čiut įstrižai, bet ne rankovės šonuose o arčiau vidurio, nes gyvūnų pilvo dalis tarp kojų kurkas siauresnė nei ta pati vieta ant nugaros) tada pamatuoti tą rankovę, apsižiūrėti kas visgi neok, tada antrą rankovę sukirpti jau visai gerai. na ir jau tada primatuojant gerąją rankovę megzti savo darbelį. aš tai mezgu nuo kaklo apvaliai su vienu-dviem virbalais ant valo ir dadedu vis akių kad mezginys platėtų.
Atsakyti
QUOTE(Filute @ 2012 02 05, 10:11)
Sveikos, darbstuoles. Jusu darbai-tikras ikvepimas. Ypac Axiomos (mano nuomone neobjektyvi, nes augintiniai panasus biggrin.gif ). Taigi rodausi ir as... Pirmas toks darbelis, bet uztat vyras is proto eina (katinukas jo "meile lotuliukas.gif "), taigi si savaitgali as seimoje "ant bangos"  thumbup.gif

Jei koks grozis wub.gif As noriu ismokti megzti blush2.gif
Atsakyti
Axioma ,labai grazus rubeliai thumbup.gif thumbup.gif ypac tas su zuvies kaulu biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif

Virgale , thumbup.gif

As irgi numegziau pirma rubeli savo toiterjierui,pagaliau prisiruosiau rolleyes.gif Bet superpaprastas ir margu siulu,ner ko rodyt....Dabar jau drasiau imsiuos grazesnio projekto biggrin.gif
Atsakyti
rasa32, kadangi sergu, tai labai įdėmiai skaičiau temutes, ypač šią, ir jau turiu planą biggrin.gif
, pradėsiu savo sušalėlei megzti, nežinau kaip gausis, bet manau, antras megztukas jau bus geras, o šiaip , tai tokios išradingos merginos, ir skonį turi, na tikrai yra ko pasimokyti.. 4u.gif
Atsakyti
Kaip jūs šauniai puošiat savo augintinius wub.gif wub.gif wub.gif Šaunuolės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Na ir aš jau numezgiau pirmą megztuką savo šaltyšiui biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai grazus megztukas 4u.gif thumbup.gif !
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2012 02 06, 11:54)
Kaip jūs šauniai puošiat savo augintinius  wub.gif  wub.gif  wub.gif Šaunuolės  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na ir aš jau numezgiau pirmą megztuką savo šaltyšiui  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Mano naujausias darbelis saviškiui smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besisypsanti_asarele: 21 vasario 2012 - 13:14
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2012 02 21, 13:14)
Mano naujausias darbelis saviškiui smile.gif





Pirmiausia tai labai fainutis šuniukas wub.gif antra, nuotraukos taip pat labai gražios ir galiausiai megztinis išties šauniai atrodo thumbup.gif man taip gražu spalvoti raštai, bet kiek bandau- tiek š.. man su jais gaunasi. Kažką aiškiai ne taip darau, bet dar neišsiaiškinau ką.
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2012 02 21, 13:14)
Mano naujausias darbelis saviškiui smile.gif

wub.gif koks grožis wub.gif megztukas irgi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(besisypsanti_asarele @ 2012 02 21, 13:14)
Mano naujausias darbelis saviškiui smile.gif

Nerealus suniukas ir rubeliai thumbup.gif
Atsakyti