Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(Milra @ 2011 11 03, 21:30)

Čia dar vienas rūbelis augintiniui. Oranžinė spalva realiai daug gražesnė ir intensyvesnė. Gaila kad nuotraukos to neperduoda  4u.gif

Milra, labai grazu 4u.gif
Atsakyti
Mirla, labai gražu smile.gif tik ties apdirbimu gal reikėtų labiau pasistengti.

šiandien bandysiu ir aš šiokį tokį spalvotą raštą išmegzti, mažum kas gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 10, 13:42)
Milra, labai grazu 4u.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(axioma @ 2011 11 10, 15:13)
Mirla, labai gražu smile.gif  tik ties apdirbimu gal reikėtų labiau pasistengti.

šiandien bandysiu ir aš šiokį tokį spalvotą raštą išmegzti, mažum kas gausis smile.gif


ačiū 4u.gif , o kurioj vietoj, tavo nuomone reikėtu su apdirbimu pasistengti? Visus savo darbus visą laiką (ne tik nulaidau kraštą) apneriu. Dar nei viena klientė nesisunkė mirksiukas.gif nors mezgu jau ne pirmus metus mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2011 11 11, 21:23)

ačiū  4u.gif , o kurioj vietoj, tavo nuomone reikėtu su apdirbimu pasistengti? Visus savo darbus visą laiką (ne tik nulaidau kraštą) apneriu. Dar nei viena klientė nesisunkė  mirksiukas.gif  nors mezgu jau ne pirmus metus  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


nepulkite gintis, čia buvo tik mano draugiškas pastebėjimas smile.gif

na, žmonės skirtingi taigi ir jų reikalavimai būna patys įvairiausi, taigi nesiskundimai tai ne darbo kokybės įvertinimas. nemanau, kad kuri mezgėja pati norėtų įsigyti kažką tokio ( yra čia forume viena mergina, kuri mezga kiek teko matyti sfinksams, bet nesireklamuoja. jos darbai tai jau išties aukštasis pilotažas tiek kokybės ( darbo ir siūlų atžvilgiu) tiek išradingumu.). na, o jūsų praktiškai kiekvienam darbelyje galima rasti mažesnę ar didesnę "kliurką".

kad apneriat tai yra viena iš problemų nes tai darot nelygiai. atkreipkrite dėmesį į tas vietas kur ties uodegyte yra kampai- paliktos skylės, jei jos būtų simetriškos- galima apsimesti, kad taip turi būti. dar labai į akis krenta berodc paskutinis darbelis- pagrindas šviesus ir juodas apnėrimas, na tikrai netolygiai apnerta ir dar toks ryškus kontrastas ( išryškina klaidas) sukuria ne itin puikaus darbo įspūdį. dar dėl pačių nuotraukų, aišku jos nėra labai kokybiškos ( bet čia jau gal fotografijos menas) ir darbeliai tikriausiai neskalbti ir pagal bendrą vaizdą rodos juos reikėtų dar ir išlyginti.

na, kad mezgate ne pirmus metus tai labiau minusas, nes tuomet iki visai nugludintų gaminių dar ilgokai užtruksite.

tik Jūs neįsižeiskite, nes to tikrai nesiekiu, tiesiog kritiškai pasižiūrėkite į savo darbelius, padirbėkite tiek silpnosiomis pusėmis ir kursite išties nuostabius darbus, juk potencialo ir noro turite 4u.gif
Atsakyti
. nemanau, kad kuri mezgėja pati norėtų įsigyti kažką tokio ( yra čia forume viena mergina, kuri mezga kiek teko matyti sfinksams, bet nesireklamuoja. jos darbai tai jau išties aukštasis pilotažas tiek kokybės ( darbo ir siūlų atžvilgiu) tiek išradingumu.).

Gal galite nurodyti, kur rasti jos darbelius-tiesiog sužadino smalsumą 4u.gif
Atsakyti
mergina apie kurią kalbu vadinasi niku PinaColada. darbai jos nepigūs, bet kam aktualu tai vieną išeiginį rūbą galima turėti smile.gif kad kur turėtų galeriją neteko rasti, bet retkarčiais į sfinksų temą įdeda savo darbų. čia vienas jos megztinių keturkojams . man labai žavingai atrodo tai, kad kapišoniukas yra dviejų ausyčių formos wub.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axioma: 12 lapkričio 2011 - 18:54
QUOTE(axioma @ 2011 11 12, 15:38)
nepulkite gintis, čia buvo tik mano draugiškas pastebėjimas smile.gif



Gerbiu kiekvieną nuomonę, bet neprivalaus su sutikti. hi.gif
Netvirtinau, kad mano darbai idealūs. Visada atsiranda, kažkas kas padaro dar geriau ir dar gražiau. Aš džiaugiuosi už tuos žmones ir žaviuosi jais, priimu jų patarimus ir kritiką.
O tas kas ieško prie ko prisikabinti - visada ras.
Linkiu jums idealius megztukus megzti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prasau, Jusu pagalbos - patarimo. Noriu numegzti draugu tojterjerui megztuka kaip kaledine dovana, bet beda, kad nezinau jo apimciu matmenu. Nesinori klausti draugu, nes tada nebebus staigmenos. Kadangi manasis suo aviganis, tai nera su kuo palyginti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~saulyte~ @ 2011 12 16, 19:47)
Prasau, Jusu pagalbos - patarimo. Noriu numegzti draugu tojterjerui megztuka kaip kaledine dovana, bet beda, kad nezinau jo apimciu matmenu. Nesinori klausti draugu, nes tada nebebus staigmenos. Kadangi manasis suo aviganis, tai nera su kuo palyginti.  doh.gif

tejeriukai irgi ivairuoja svoryje g.gif
bet mintis - labai grazi - sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo idea luxe: 17 gruodžio 2011 - 09:05
ateinam pasimaivyti smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2012 01 29, 15:40)
ateinam pasimaivyti smile.gif

Ziauriai grazu thumbup.gif Ypac paskutinis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, darbstuoles. Jusu darbai-tikras ikvepimas. Ypac Axiomos (mano nuomone neobjektyvi, nes augintiniai panasus biggrin.gif ). Taigi rodausi ir as... Pirmas toks darbelis, bet uztat vyras is proto eina (katinukas jo "meile lotuliukas.gif "), taigi si savaitgali as seimoje "ant bangos" thumbup.gif

user posted image
Atsakyti