Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

laba diena smile.gif kokios jus saunules,taip graziai mezgat thumbup.gif as moku siek tiek megsti tik va niekaip nesuprantu kaip jus numezgat priekinem letenelem anga?nu niekaip nesumastau doh.gif gal galit papasokot,as nuoroda kokia imest? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 10 31, 13:03)
laba diena smile.gif kokios jus saunules,taip graziai mezgat thumbup.gif as moku siek tiek megsti tik va niekaip nesuprantu kaip jus numezgat priekinem letenelem anga?nu niekaip nesumastau doh.gif gal galit papasokot,as nuoroda kokia imest? 4u.gif

aš galvočiau,kad taip pat kaip pirštinėms palieki pirštui vietą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 10 31, 15:30)
aš galvočiau,kad taip pat kaip pirštinėms palieki pirštui vietą  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif aha,kad pirstines mokeciau megsti doh.gif
Atsakyti
dar pora megztinių smile.gif

user posted image

user posted image


o skyles aš darau taip:

nusisprendžiu kur bus rankovės ir damezgu iki menamos skylės vidurio ir sustoju, likusias akis susiveriu ant grafkės, o virbalą su akimis persuku ir sumezgu dvi pirmas akis į vieną ir taip kiekvienoje eilėje sumezgu skylės vietoje po dvi akis ( galima ir daugiau akių iškarto sumegzti) taip platindama tą skylę. na o paskui mezgu įprastai kol jau matau kad man to skylės dydžio užteks, tada kiekvienpje eilėje pradedu pridėti po vieną akį kol jų pridauginu tiek kiek buvau sumezgusi. ir taip darau su kitomis dviem mezginio dalimis.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 11 02, 22:45)
dar pora megztinių smile.gif

user posted image

user posted image
o skyles aš darau taip:

nusisprendžiu kur bus rankovės ir damezgu iki menamos skylės vidurio ir sustoju, likusias akis susiveriu ant grafkės, o virbalą su akimis persuku ir sumezgu dvi pirmas akis į vieną ir taip kiekvienoje eilėje sumezgu skylės vietoje po dvi akis ( galima ir daugiau akių iškarto sumegzti) taip platindama tą skylę. na o paskui mezgu įprastai kol jau matau kad man to skylės dydžio užteks, tada kiekvienpje eilėje pradedu pridėti po vieną akį kol jų pridauginu tiek kiek buvau sumezgusi. ir taip darau su kitomis dviem mezginio dalimis.

Labai grazu 4u.gif Bet kaip darytis tas skyles nesupratau doh.gif lotuliukas.gif As tik domiuosi dabar kaip ta viska reikia daryti, tai del to nieko nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 02, 22:50)
Labai grazu 4u.gif Bet kaip darytis tas skyles nesupratau doh.gif  lotuliukas.gif As tik domiuosi dabar kaip ta viska reikia daryti, tai del to nieko nesuprantu doh.gif

būkit geros niekada necituokit nuotraukų mirksiukas.gif
tokios yra forumo taisyklės 4u.gif

o megztinukai tikrai fainuoliai,tik katukai tai jau labai piktai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Čia dar vienas rūbelis augintiniui. Oranžinė spalva realiai daug gražesnė ir intensyvesnė. Gaila kad nuotraukos to neperduoda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2011 11 03, 09:37)
būkit geros niekada necituokit nuotraukų  mirksiukas.gif
tokios yra forumo taisyklės  4u.gif

o megztinukai tikrai fainuoliai,tik katukai tai jau labai piktai atrodo  rolleyes.gif

O tai kaip pacituoti teksta esanti po nuotraukomis??? Jei mokeciau nedaryciau tongue.gif
Atsakyti
Labai gražių darbelių pridėjot thumbup.gif

QUOTE(naujokas998 @ 2011 11 03, 21:14)
O tai kaip pacituoti teksta esanti po nuotraukomis??? Jei mokeciau nedaryciau tongue.gif
Cituojant, žinutę reik redaguoti, ištrinti [IMG][/IMG] bei tarp jų esantį irašą wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 03 lapkričio 2011 - 23:57
QUOTE(Jolleee @ 2011 11 04, 00:56)
Labai gražių darbelių pridėjot  thumbup.gif

Cituojant, žinutę reik redaguoti, ištrinti [IMG][/IMG] bei tarp jų esantį irašą wink.gif

Labai aciu uz issamu atsakyma, kita syki zinosiu thumb_yello.gif
Atsakyti
šiek tiek schemų

schemos
Atsakyti
user posted image

Parodau dar vieną savo darbelį.

Atsakyti