Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

artėja žiema ir mano "plikarūriai" jau pradeda šąlti, taigi užsiiminėju mezgimu jiems smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 10 22, 15:02)
artėja žiema ir mano "plikarūriai" jau pradeda šąlti, taigi užsiiminėju mezgimu jiems smile.gif
Bet juk čia katinai biggrin.gif
,Forumo tema vadinasi "Megzti paltukai - megztinukai šunims, Kas mokat megzti?"
Anyway.... gražūs darbai..

Atsakyti
O tai kaip tada katinam atskirą temą kurt? Manau, kad atidarant naują temą reiktų pervadint į Megzti paltukai - megztinukai mūsų augintiniams ax.gif mirksiukas.gif Gal kas mezga žiurkėnam, kiaulėm, karvėm ir pan. biggrin.gif

axioma, puikūs darbai ir katinai 4u.gif Šiaip, katinų nemėgstu, bet šitie kažo paskutiniu metu, pradeda "traukt" širdį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 10 22, 15:02)
artėja žiema ir mano "plikarūriai" jau pradeda šąlti, taigi užsiiminėju mezgimu jiems smile.gif
user posted image

user posted image



OHO kokie katiniukai blink.gif cia taviskiai axioma? gerai nors kad namuose plauku nesimeto bereikalingu biggrin.gif Tikra egzotika! o tokiems semos nariams megztukai tikrai reikalingi pilnai sutinku. Ir plius visai gerai pataikei i tema atnesdama juos cia, negi kurs atskira tema, kad cia ne sunys o katytes. Juk drabuzeliu mezgimo principas toks pats kaip ir sunu, tik ismiera kitokia ir aisku EGZOTIKA. GRazu bigsmile.gif

Tas zalias jauciu patinas nes toks piktas, o rozine tai mergina. Ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carollina: 22 spalio 2011 - 19:29
Dėkui labai už pagyras 4u.gif maniškiai abu smile.gif

teisingai atspėjote, juodas patinas ir rausva patelė. Tik Kuzia visia nepiktas, tik susirūpines labai biggrin.gif niekaip nuotraukose nepavyksta užfiksuoti tikrosios jo skukio išraiškos. va į ką jis dažniausiai panašus :

user posted image
Atsakyti
Labai faini rubukai. Tas lėktuvėlis katinuko megztuke šauniai atrodo thumbup.gif
Koks skirtumas tai katinukas, ar šuniukas. Juk rubelio mezgimo principas tas pats ir kiek žinau šie katinai turi šunišką charakterį.
Pas mane rytietis auga, tai drąsiai galiu sakyti, kad turiu 3 šunis. Kaip aš sakau, šuo katės kūne tongue.gif
Atsakyti
zaahra, vadinasi mes gynus katašunius auginam lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip ir yra biggrin.gif Mano katinas net kartu su šunimis kramto šuniškus skanukus. Prasideda serenados, vos tik pamato, kad traukiu maišelį su tais smirdančiais džiovintais viduriais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaahra: 22 spalio 2011 - 20:57
axioma, labai gražūs megztinukai gražuoliukams wub.gif , o gal galėtumei pasidalinti schemute, pagal, kurią mezgei, turiu galvoje patį dydį megztuko, nes norėčiau savo pusbrolio sfinksui tokį numegzti blush2.gif
Atsakyti
Schemos kaip po tokios neturiu, tiesiog viską matavau. pirmas megztinis gavosi visiška nesamonė ir jį išmečiau, o šitas žalias yra ketvirtas ir tik štai po tiek bandymų sukurpiau jau visai idealiai tinkantį rūbą. užtai žinojau kur ką negerai padariau ir prisiminiau, kodėl viską mezgu numeriu mažesniais virbalais nei nurodyta smile.gif galiu suskaičiuoti akis ir eiles, bet naudos nebus, nes daug priklauso nuo siūlų, virbalų storio bei rašto, be to sfinksų kompleksija labai skirtinga, maniškiai labiau į smulkesnius neša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 10 22, 15:02)
artėja žiema ir mano "plikarūriai" jau pradeda šąlti, taigi užsiiminėju mezgimu jiems smile.gif
user posted image

user posted image


Megztukai tobuli 4u.gif As irgi noriu to zalio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2011 10 23, 11:46)
Schemos kaip po tokios neturiu, tiesiog viską matavau. pirmas megztinis gavosi visiška nesamonė ir jį išmečiau, o šitas žalias yra ketvirtas  ir  tik štai po tiek bandymų sukurpiau jau visai idealiai tinkantį rūbą. užtai žinojau kur ką negerai padariau ir prisiminiau, kodėl viską mezgu numeriu mažesniais virbalais nei nurodyta smile.gif  galiu suskaičiuoti akis ir  eiles, bet naudos nebus, nes daug priklauso nuo siūlų, virbalų storio bei rašto, be to sfinksų kompleksija labai skirtinga, maniškiai labiau į smulkesnius neša smile.gif

Kasharai superiniai thumbup.gif as irgi prie tu nemegstanciu kaciu, bet sitiems katasuniams pagarba...Teko vienam ju veislyne pasisveciuot - nu tikrai kazkas tarp suns ir kates thumbup.gif
Ir megztukai jusu superiniai, ypac tas zalias...svarus darbelis ir kaip graziai ant zveriuko guli.
As irgi savo sunytem mezgalioju si bei ta, be iskarpu bet tiesiai primatuojant, tai lygiai taip pat kiekvienas sekantis darbelis vis labiau nusisekes gaunasi...Reiks kada prisiruost treciam mezgimo ( nes buvo ir siuviniu keli) bandymui, na ir su ketvirtu gal visai bus geras rezultatas ax.gif
Atsakyti