Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(Milra @ 2011 06 30, 20:13)
Paprašius vienai klientei, pradėjau megzti ir aš rūbelius šuniukams. Čia mano "pirmas blynas".  Kadangi mano šuniukas didelis, neturėjau ant ko primatuoti.
Noriu pasirodyti.
user posted image


Atrodo neprisviles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2011 06 30, 21:51)
Atrodo neprisviles  thumbup.gif


Ačiū blush2.gif , čia dar vienas "blynas"
user posted image

Kadangi, kaip sakiau tokio šuniuko, kuriam tiktų neturiu, tai teko primatuoti ant katelės lotuliukas.gif
O jai tiko thumbup.gif
Atsakyti
Mano brokas , bandziau siek tiek kitaip megzti , bet bandymai nepasiseke blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galite nurodyti nuorodą su suprantama megztinio schema? 4u.gif Ačiū
Atsakyti
[Kur butu galima nusipirkti rubeliu toiterjerui, gal kas mezgate pagal uzsakymus? :] Aciu
Atsakyti
QUOTE(TindiRindiRiuska* @ 2011 08 23, 20:53)
Sveikos  4u.gif
Gal galite nurodyti nuorodą su suprantama megztinio schema?  4u.gif Ačiū

Deje pati neesu mezgus pagal schema , bet jei netingi pravers sia tema , kazkada buvo kazkokia schema ideta 4u.gif

QUOTE(drugellis2 @ 2011 09 13, 14:42)
[Kur butu galima nusipirkti rubeliu toiterjerui, gal kas mezgate pagal uzsakymus? :] Aciu

Pravers kelis puslapius atgal ,viena o gal net ir daugiau mergyciu mezga pagal uzsakymus 4u.gif
Atsakyti
Keletas nauju rubeliu smile.gif

Mazulyciui toiterjeriukui ax.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena,

Gal turite mezgimo schemu? Noriu numegsti suniukui megstinuku, bet bijau kad gali neisieiti sad.gif
Arba bent paaiskinti kaip megsti....
Atsakyti
user posted image

Čia dar vienas rūbelis 4u.gif
Atsakyti
Vakar Kauno silainiu maksimje pamaciau kiek daug rubeliu sunims ir kainos tokios 17-20 lt. vidurkis, tai is karto pamaniau, kad mezgejoms,kurios noretu kazka nusimegzti, bet nezino kaip-nusiperka arba parduotuveje apziuri darbely ir aiksiau pasidaro kas ir kaip mirksiukas.gif

Milra- jau tokia faina spalvyte...suniukas atrodys labai fainai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carolina212: 05 spalio 2011 - 08:43
Gal kam bus idomu- Kaune parduotuveje ABC, Taikos pr.117a ivairiu –vilnoniu, pusvilnoniu, sintetiniu siūlu ispardavimas !!! Siulai kamuoliukuose tik be etikeciu. Ivairiausios spalvos. Kaina – 10lt./1kg.
Atsakyti
QUOTE(svaja30 @ 2011 10 06, 09:14)
Gal kam bus idomu- Kaune parduotuveje ABC, Taikos pr.117a  ivairiu –vilnoniu, pusvilnoniu, sintetiniu siūlu ispardavimas !!! Siulai kamuoliukuose tik be etikeciu. Ivairiausios spalvos. Kaina – 10lt./1kg.


Labai ačiū už info 4u.gif
Atsakyti