Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

Didziausias mano mezginukas suniukams skirtas labradorui smile.gif ax.gif

user posted image
Atsakyti
Oho, šauniai padirbėjai thumbup.gif thumbup.gif Šaunuolė Jukituke
Aš didžiausią rubuką esu mezgus tik savo pitbulytei. O mano naujiena tik rubuko ir karoliukų dydžiu skiriasi nuo prieš tai megzto darbelio, raštas ir siuliukai tie patys. Bet visvien pasirodysiu, nes šį kartą mano akimis gavosi žymiai gražiau ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena, mezgejeles smile.gif Visu darbukai nuostabus!!! thumbup.gif
Pati augunu du suniukus ir labai noreciau pabandyti kazka jiems numegzti, panasaus i rubuka smile.gif Galvoju, paklausiu, ar turit, ar gal zinot kur galeciau paziureti bent viena schemute nuo ko reiktu pradeti blush2.gif

Is anksto dekui smile.gif
Atsakyti
zaahra koks grazus wub.gif Toks kaledinis thumbup.gif

indreY pavartyk sia temute , kazkuri mergaite lygtais buvo idejus schema kaip mazdaug mezgasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 12 16, 19:50)
zaahra koks grazus  wub.gif  Toks kaledinis  thumbup.gif

indreY pavartyk sia temute , kazkuri mergaite lygtais buvo idejus schema kaip mazdaug mezgasi  4u.gif


Ok, einu skaityti tada. Tikiuosi rasti, nes visur praknisau , kazkaip neuztikau niekur, bet juk turetu buti kazkokas tokio kaip schemute... rolleyes.gif
Atsakyti
Dėkui Mazulytee bigsmile.gif jis dar turėtų būti ir šiltas, nes megztas iš vilnonių siūlų
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 12 16, 18:11)
Dėkui Mazulytee  bigsmile.gif  jis dar turėtų būti ir šiltas, nes megztas iš vilnonių siūlų

isvis tada ziemai thumbup.gif
O kaip tu ji mezgei , kakla ir ant pacio galo mankietuka prisiuvai juos ar viska iskart mezgi be jokiu prisivimu ? g.gif

O jusu suniukai kambariuose vaiksto su megztukais ar dedat kaip tik i lauka eina ? Nes vis galvoju ar nebutu perkarsta vaiksciot kambari ? blink.gif
Atsakyti
Pradedu megztu nuo kaklo. Kuomet numezgu visą rubuką lieka primegzti rankovytes ir kraštų apdailinimas.

Saviškių namie niekad nerengiu, nėra šalta. Jeigu kurią dieną buna vėsiau, grudinasi. O dabartiniu oru į lauką einam apsirengę.
Atsakyti
Ateinu parodyti jums savo darbeli 4u.gif Nors ir truputi prisviles pirmas blynas blush2.gif Antras manau jau bus kur kas geresnis , nes dabar jau zinosiu kur ka kitaip daryt , kur platint , kur siaurint .... biggrin.gif
Didelis aciu Jukitukei uz tiek daug informacijos kaip toki megztuka megzti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazulytee @ 2010 12 20, 19:41)
Ateinu parodyti jums savo darbeli 

Jetau koks grožis wub.gif
Kaip gaila kad aš nemoku megzti verysad.gif
Atsakyti
Šaunuolė Mazulytee fainai atrodo pirmasis blynas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmutee @ 2010 12 20, 18:00)
Jetau koks grožis  wub.gif
Kaip gaila kad aš nemoku megzti  verysad.gif

Aciu 4u.gif Is manes irgi tokia mezgeja blush2.gif Gal tik ketvirta karta paemiau virbalus i rankas 4u.gif O ir mezgasi lengvai ir greit bloga/gera akim 4u.gif

QUOTE(zaahra @ 2010 12 20, 18:11)
Šaunuolė Mazulytee fainai atrodo pirmasis blynas  bigsmile.gif

Aciu 4u.gif

Dabar vel niezti nagus dar kazka numegzti blush2.gif lotuliukas.gif Karta paragaves negali sustot lotuliukas.gif
Atsakyti