Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(daivulka78 @ 2008 02 10, 23:30)

4u.gif

Ta nuoroda, kurią įdėjo daivulka78, kol kas veikia. O ankstesnės nuorodos šioje temoje yra į jau tuščius albumus.
Aš šuniukui mezgiau ne pagal schemą, o pagal aprašymą su paveikslėliais, rastą rusiškame forume.
Vieną megztuką jau rodžiau, esu numezgusi pagal užsakymą dar kelis megztukus šuniukams. Mano šuo yra gauruotas, jam kol kas nereikia megztinio. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufika: 01 gegužės 2008 - 15:52
Artėjant šaltiems orams, palepinkime savo mažuosius draugus šiltais megztinukais wub.gif 4u.gif
Štai kokie mezginėliai keturkojams draugams bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Jeigu domina, galite ir užsisakyti - numegztume pagal užsakymą reikiamo dydžio ir spalvų mirksiukas.gif rašykite grifonija@gmail.com arba skambinkite 865797922 blush2.gif
Atsakyti
GAl kas turit shcemuciu suniuku rubam ax.gif Niekur nerandu doh.gif O puse cia idetu nuorodu jau neveikia doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 21 spalio 2008 - 16:57
QUOTE(musone @ 2008 10 10, 10:01)
Artėjant šaltiems orams, palepinkime savo mažuosius draugus šiltais megztinukais wub.gif  4u.gif
Štai kokie mezginėliai keturkojams draugams bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Jeigu domina, galite ir užsisakyti - numegztume pagal užsakymą reikiamo dydžio ir spalvų mirksiukas.gif  rašykite grifonija@gmail.com arba skambinkite 865797922 blush2.gif

Niu grozis neispasakytas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
o as nusipirkau parduotuvej megztuka suniuj, virbalais megzta. gerai issiziurejau, schema atskuriau, ir mezgu dabar savajam megztukus visokiausius-maisau siulus, rastus, virbalus. man patinka. suniui silta
tik va penktadieni i muge ruosiuosi, tai kepuriu primegsiu, o po savaitgalio jums foto ikelsiu sunio megztuku.

ps as mamai pries kelis metus pasiunciau kailinukus suniukei. ziemos saltos, o pudeliuko ju kailis nesildo, nes tai visai ir ne kailis, tik plaukai kaip zmogaus. is pradziu mama spyriojosi, kad sunu pas juos nerengia ir tt. bet paskui nusipirko devetu rubu pardej kailinukus pigius ir is ju dar prisiuvo, pagal mano siustuju schema.
vot
Atsakyti
O jus mezgate , kaip kojine - su 4 virbalais ar su 2 ir susiuvate?
Atsakyti
Sveikos.


Aš tai mezgu su dviem virbalais.

Įdedu patį pirmąjį savo mezginuką mažylei pranūziukei ax.gif


user posted image

Su kapišoniuku ir sagutėm.
Atsakyti
Tikiuos nesikartoju ir įdedu drabužėlių schemų: http://www.garnstudi..._dolls_pets.php
Atsakyti
As radau va tokia knygute smile.gif imanoma net internetu nusipikrti su pristatymu smile.gif
Gal visai naudinga.

http://www.namuknygo...iu_kraitele-153
Atsakyti
sveikutes smile.gif smile.gif smile.gif

as mezgu musu suniukei visaip ir su 2 ir su 4 virbalais.cia keletas mano darbeliu :


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
LAbai gražu.
Atsakyti