Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

Jolleee, jei jau kojinytes moki megzti, tai suniukui megztuka tikrai pavyks numegzti. Svarbiausia tik pradeti megzti. Nepavyks, isardysi. Juk nieko baisaus. Patirtis ateina per praktika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 02 11, 23:02)
Atsiprašau, kad ne visai į temą, bet gal matėt/žinot, kas gali namelį šuniukui pasiūti? Parašykite, man į AŽ, ačiū labai.

Esu mačius SM temą, kad viena mergina siuva loveles ir namukus šuniukams ir kačiukams. thumbup.gif Nebežinau, ar bėra skelbimų rankdarbių skyrelyje... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Biufka: 20 vasario 2010 - 17:23
QUOTE(zaahra @ 2010 02 20, 15:47)
Jolleee, jei jau kojinytes moki megzti, tai suniukui megztuka tikrai pavyks numegzti. Svarbiausia tik pradeti megzti. Nepavyks, isardysi. Juk nieko baisaus. Patirtis ateina per praktika  smile.gif


Na va, gavau progą išmeginti savo jėgas biggrin.gif
Vakar dukterėčia pagaliau gavo savo išsvajotąjį Rusų Toyčiką. Tai nutariau jam megztuką ir numegzt .
Šiame forume radusi shemą, ją pasinaudojau.
Tik dar pačio šuniuko nebuvau sutikusi, tad nežinau ar išmatavimai tiks g.gif
Na ką, užvilkau ant žaislo ir demonstruoju savo pirmą blyną.
user posted image
Atsakyti
Merginos gal galit parasyti kokie Jorksyro ismatavimai ax.gif gal turit kokia schemuke 4u.gif noriu drauges suniukui koki grozi numegzt,bet neissivaizduoju kokio mazdaug dydzio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2010 02 22, 16:28)
Merginos gal galit parasyti kokie Jorksyro ismatavimai  ax.gif gal turit kokia schemuke  4u.gif  noriu drauges suniukui koki grozi numegzt,bet neissivaizduoju kokio mazdaug dydzio  ax.gif


zinok visi suniukai skirtingi , vieni didesni kiti mazesni, tai geriau issimatuok pati ta suniuka ir tikrai atitiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2010 02 22, 14:38)
Na va, gavau progą išmeginti savo jėgas biggrin.gif
Vakar dukterėčia pagaliau gavo savo išsvajotąjį Rusų Toyčiką. Tai nutariau jam megztuką ir numegzt .
Šiame forume radusi shemą, ją pasinaudojau.
Tik dar pačio šuniuko nebuvau sutikusi, tad nežinau ar išmatavimai tiks  g.gif
Na ką, užvilkau ant žaislo ir demonstruoju savo pirmą blyną.


Sakiau, kad paviks thumbup.gif thumbup.gif Saunuole!!
Atsakyti
Gaila-Jolleee darbelio nuotraukos man nerodo... verysad.gif
Atsakyti
gal taip pavyks pamatyt

http://img193.images...662/megzzzz.jpg

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zaahra @ 2010 02 22, 21:05)
Sakiau, kad paviks  thumbup.gif  thumbup.gif Saunuole!!

Ačiū Labai 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Antras blynas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2010 02 24, 14:33)
Antras blynas

user posted image

labai grazu,o mano cia toks kaimisko stiliaus smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 02 24, 13:39)
labai grazu,o mano cia toks kaimisko stiliaus smile.gif user posted image



thumbup.gif šaunus megztinis, matosi , kad gražus, šiltas ir patogus. thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2010 02 24, 16:10)
thumbup.gif  šaunus megztinis, matosi , kad  gražus, šiltas ir patogus.  thumb_yello.gif

ACIU 4u.gif
labai megstu ryskias spalvas,gatvei net zmones atsisuka i musu pupyte thumbup.gif
siaip galiu kam reikia ir numegsti blush2.gif
Atsakyti