Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(Inetux @ 2010 01 12, 20:47)
parodysiu ir aš pirmą labai paprastą, bet ne prastą biggrin.gif darbelį šuniukui. Mezgiau iš galvos. Antrą reiks bandyt pagal schemą biggrin.gif  ax.gif

user posted image



Net nežinau kas gražiau - megztinukas ar modelis, bet abu kartu tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneSena: 13 sausio 2010 - 15:38
nu jus man tundrai papasakokit daba lietuviskai doh.gif blush2.gif kaip numegzt suniukui kombinezona g.gif megztukus megzt moku, na bet kaip prie to megztuko pritaisyt galines kojas tai neisivaizduoju blink.gif doh.gif
Atsakyti
Primezgiau savo mazajai visokiu grozybiu, o didesne liko nuskriausta verysad.gif Eina i lauka nenoriai visa drebedama, salta. Pagailo man jos ir stai koki megztuka gavo Kaledu proga. Dabar maivosi lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 01 15, 15:10)
Primezgiau savo mazajai visokiu grozybiu, o didesne liko nuskriausta  verysad.gif  Eina i lauka nenoriai visa drebedama, salta. Pagailo man jos ir stai koki megztuka gavo Kaledu proga. Dabar maivosi  lotuliukas.gif 


Pagal kokia schemute mezgete? rolleyes.gif
Atsakyti
Mezgiau be schemutes. Tik rankovytes mezgiau siek tiek kitokiu butu, negu iprastai ax.gif
Atsakyti
Zuikelee, stai kompiuteryje radau schemute kaip kombinezona numegzti 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 01 15, 15:10)
Primezgiau savo mazajai visokiu grozybiu, o didesne liko nuskriausta  verysad.gif  Eina i lauka nenoriai visa drebedama, salta. Pagailo man jos ir stai koki megztuka gavo Kaledu proga. Dabar maivosi  lotuliukas.gif 
user posted image


smile.gif karaliskai atrodo taip aprengtas suo.
Atsakyti
hehe, ir dar taip aukstai nosi iskelusi ant sofkutes sedi lotuliukas.gif o kokia pamaiva pasidare kai megztuka gavo. kaimynai kalbina, o ji bega, net nesustoja uodega pavyzginti, anksciau taip nesielge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 01 15, 15:10)
Primezgiau savo mazajai visokiu grozybiu, o didesne liko nuskriausta  verysad.gif  Eina i lauka nenoriai visa drebedama, salta. Pagailo man jos ir stai koki megztuka gavo Kaledu proga. Dabar maivosi  lotuliukas.gif 
user posted image


Koks pamaiva. lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2010 01 17, 14:44)
Koks pamaiva. lotuliukas.gif  thumbup.gif

Labai grazus modeliukas, as numezgiau vyro sesers seimos augintiniui du kombinzoniukus (Kaledoms dovanu) biggrin.gif . Tik gaila nenufotkinau, pazadu nufotkint ir idet. Mezgiau is akies gavusi kelis matmenis, sakyciau gavosi geriau negu tikejausi, dabar siuniukas dziaugiasi ir net neskuba i namus per salcius begt. O suniukas tai "stirnaite" vadinami. Mes turim vestuka, dukra praso ir jam numegzt, tai reiks bandyt. Nors mes gyvenam nuosavam name, tai jis visa diena mina pats laukas-namai, namai-laukas. Nu matysim, jei ka padirbsiu butinai parodysiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2010 01 15, 15:42)
Zuikelee, stai kompiuteryje radau schemute kaip kombinezona numegzti  4u.gif
user posted image



gal galite kuri išversti rusiškai nė žodelio blush2.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasirodau su nauju megztuku biggrin.gif

user posted image
Atsakyti