Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

QUOTE(Kroja @ 2010 01 07, 18:40)
Bet jau šuniukas grožio!  wub.gif


Labai ačiū už pagyras... 4u.gif Aš kai ją pirmą kartą pamačiau nuotraukose, irgi buvau iki beprotybės susižavėjusi.. biggrin.gif Todėl jau tą patį vakar ji pas mus namuose atsirado... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 01 08, 16:20)
po vieną akį pridėdavot ar po daugiau?


Įvairiai, ir po vieną ir po dvi 4u.gif
Atsakyti
Kokie gražūs jūsų megztukai ir modeliukai!!!

Pasirodysiu ir aš su dar vienu megztuku savo mergiotei ax.gif

user posted image

Daugiau megztukų paraše 4u.gif

Atsakyti
Nuoširdžiai dėkoju Jukitukei už konsultaciją ir pasirodau su savo pirmuoju kūriniu - gal vaizdas ir nelabai koks, nes modelis labai nemėgsta pozuoti, bet visumoj
- gražuolė dabar pasipuošus ir nešalta šunėkui:

user posted image

Atsakyti
Graži megztuko spalvytė-labai tinka jūsų šuneliui. thumbup.gif
Atsakyti
user posted image ar tokiam sunekui imanoma kazka numegzti? blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2010 01 11, 18:07)
Nuoširdžiai dėkoju Jukitukei už konsultaciją ir pasirodau su savo pirmuoju kūriniu - gal vaizdas ir nelabai koks, nes modelis labai nemėgsta pozuoti, bet visumoj
- gražuolė dabar pasipuošus ir nešalta šunėkui:


Nėr už ką dėkoti, labai džiugu kai tokie darbeliai gimsta thumbup.gif Gražu wub.gif


QUOTE(do22 @ 2010 01 11, 23:45)
user posted image ar tokiam sunekui imanoma kazka numegzti? blush2.gif  biggrin.gif


Visiems įmanoma, žiūrint tik kokio norite mirksiukas.gif




O čia mano šiandieninis darbelis ax.gif
user posted image


Atsakyti
na net nezinau... g.gif o pavyzdziui cia ziuriu papilve yra, tai kai sisiu daro ne apslapina... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2010 01 11, 23:45)
user posted image ar tokiam sunekui imanoma kazka numegzti? blush2.gif  biggrin.gif



viskas imanoma. turiu jau numegzta gan didoka juoda su nike zenkliuku ant nugaros ir jam turetu tikti mirksiukas.gif

jei domina atsiusk ismatavimus i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige123: 12 sausio 2010 - 13:05
QUOTE(do22 @ 2010 01 12, 01:56)
na net nezinau... g.gif o pavyzdziui cia ziuriu papilve yra, tai kai sisiu daro ne apslapina... blush2.gif



Patinėliams papilvė būna tokia V formos, kad neapsisisiotų, bent jau aš taip mezgu ax.gif
Atsakyti
parodysiu ir aš pirmą labai paprastą, bet ne prastą biggrin.gif darbelį šuniukui. Mezgiau iš galvos. Antrą reiks bandyt pagal schemą biggrin.gif ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 12 sausio 2010 - 20:49
QUOTE(Inetux @ 2010 01 12, 21:47)
parodysiu ir aš pirmą labai paprastą, bet ne prastą biggrin.gif darbelį šuniukui. Mezgiau iš galvos. Antrą reiks bandyt pagal schemą biggrin.gif  ax.gif



Jei cia pirmas darbelis, tai jis dar labiau thumbup.gif Labai grazus!!!
Atsakyti