Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

bet koks grazus katinas. ir megztukas jam labai tinka wub.gif
Atsakyti
ačiū zaahra 4u.gif
dar viena vakar pradėjau megzti, tai greitu laiku imesiu su ta pačia manikene smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Aš per savaitgalį numezgiau draugų šuniukui megztuką. Sunku megzti, kai šuniuko nėra šalia, nors buvau išmatavusi. Pirmasis megztukas mano mezgimo pradžiamokslyje smile.gif
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

Atsakyti
Serinute, ismokyk ir mane megzti kapisona. megztukas ir suniukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satyrra: 23 gruodžio 2009 - 15:20
serinute, mane irgi ismokink! ax.gif as labai noriu su kapisonu nunert megztuka, bet tik "golfus" mezgu. labai jau fainas tas megztinukas! thumbup.gif
Atsakyti
satyrra, skirmuke, nėra čią ką ir mokinti. Tiesiog papildomai primezgiau stačiakampį, kurį viršuje susiuvau smile.gif Mezgiau panašiai pagal šią schemutę:
user posted image
Atsakyti
Megztukas super thumbup.gif Nu,bet manekene nuostabi. wub.gif
Atsakyti
Parodysiu ir as pries pora men megzta savo mazulei megztuka. Zinoma, dabar suniukas siek tiek paaugo, teko megztuka siek tiek isardyti ir prailginti. Foto nelabai kokybiska, kadangi labai sunku pagauti modeliuka ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zaahra @ 2009 12 24, 09:48)
Parodysiu ir as pries pora men megzta savo mazulei megztuka. Zinoma, dabar suniukas siek tiek paaugo, teko megztuka siek tiek isardyti ir prailginti. Foto nelabai kokybiska, kadangi labai sunku pagauti modeliuka  ax.gif


Laaaabai dailiai atrodo smile.gif O modeliuką tai įsivaizduoju kaip sunku pagauti.
Jau atrodo fotoaparatas sufokusuoja, o modelis, jau kitame kambario gale smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2009 12 24, 09:55)
Jau atrodo fotoaparatas sufokusuoja, o modelis, jau kitame kambario gale smile.gif


Modeliukas hyperaktyvus, visur turi dalyvauti, visur jo turi buti daug. Niekaip nesuprantu kur ten jos batareikos ir kaip isjungti lotuliukas.gif
Atsakyti
Stai ir mano megstas megztukas ciuckai tik dar prisiuvau dzinsiukus . Beje pirmas bandymas buvo smile.gif


user posted image
Atsakyti
Kokie gražūs visų modeliukai ir megztukai!!! thumbup.gif Šaunuolės!!!
Atsakyti