Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

Mopsiukas koks pasipuošęs-faina kai augintiniai irgi apmegzti, ir šilta, ir gražu:)
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2008 05 01, 15:50)
Aš šuniukui mezgiau ne pagal schemą, o pagal aprašymą su paveikslėliais, rastą rusiškame forume.

Šiandien pažiūrėjau, kad ši nuoroda neberodo aprašymų, nes tema iškeliavo į to rusiško forumo apie šunis archyvą. Radau ją archyve, štai čia.
Atsakyti
man tai gražu,kai rūbeliai megzti būna, o ne tik pirkti.nes kiekvieno skirtingas ir su meile megztas biggrin.gif

Papildyta:
naudinga jūsų nuoroda,tik man tai labai sunku tose shemose visada susigaudyt.jei mokėčiau jas iššifruot,būtų galima daug ko gražaus numegzt ar pasiūt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2009 11 25, 11:19)
Šiandien pažiūrėjau, kad ši nuoroda neberodo aprašymų, nes tema iškeliavo į to rusiško forumo apie šunis archyvą. Radau ją archyve, štai čia.

gal kas galėtų išverst kaip numegzt kombinezoną ax.gif
Atsakyti
Mano megzti suniukams rubeliai parase zemiau 4u.gif : MEZGINUKAI
Atsakyti
Sveikutės visos.. wink.gif

Neseniai atradau jūsų kampelį, ir labai susigundžiau papuošti savo mažulytę... blush2.gif Tai vat vargau vargau, ir su dar vienos forumietės patarimais, šiaip ne taip pirmas blyniukas iškeptas... biggrin.gif Skanus ar prisvilęs nuspręskite jūs... 4u.gif
Nuotraukėlės nekokios kokybės, bet tikiuosi įžiūrėsit... biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jegle: 29 lapkričio 2009 - 01:53
[quote=jegle,2009 11 29, 02:50]
Sveikutės visos.. wink.gif

Sveika 4u.gif Labai grazus megstukas,o sunelis wub.gif
Atsakyti
awww, koks grazus megztukas thumbup.gif
pagal kokia schemute mezget? man nelabai sekasi maniskems numegzti, arba per dideli arba per trumpa numezgu doh.gif
Atsakyti
Kaip pirmas mezginukas labai grazus , dailus smile.gif
Atsakyti
Labai didelis ačiukas už gerus žodelius.. 4u.gif tai tik suteikia pasitikėjimo savimi, kurti toliau.. blush2.gif Dėl schemutės, tai čia nenaudojau jokios.. Tiesiog pasižiūrėjau keletą pavyzdžių, maždaug apgalvojau kokiu būdu daryti, ta prasme, iš kiek dalių ir pnš.. tada ėmiausi darbo.. Kadangi dariau iš keletos dalių, tai turiu pasakyti, kad kai kurias iš jų buvau numezgusi per dideles, o ardyti jau buvo gaila laiko, tam kad vėl viską permegzti, tai tiesiog susiuvau kaip reikia, ir likusias dalis apkarpiau. Siuvau stipriai, kad neiširtų... cool.gif Pamaniau, kad kitą kartą padarysiu tokio dydžio kaip reikia, o šį kart, nepagailėsiu siūliukų ir panaudosiu žirklutes.. biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
O as pamatuoju suniuka metru,kad nors panasiai gautusi.Nors dazniausiai numezgu per siaura. doh.gif
Atsakyti
Aš irgi jau dabar matuoju, bet tą pirmą kai dariau, tai porą dienų buvau ne namuočiuose, tai nebuvo mažylės šalia, o taip norėjosi kuo greičiau baigti, tai mezgiau iš akies.. biggrin.gif biggrin.gif Toks ir rezultatas.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti