Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

Mergaites,gal turit pavyzdziu-galinem kojytem megzti. 4u.gif
Atsakyti
sveiki,
aš jau paruošiau savo mopsytę žiemai ir ji jau turi du naujus megztukus.gaila,kad nesigauna įkelt foto...bet norėjau paklaust,gal kas mezgė "rankovytes" visom kojytėm(noriu uzdengt kojytes,nes jai labai beria nuo drėgmės) ir gali pasidalint patirtim ar kokia shemutę turi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juraska @ 2009 11 23, 12:16)
sveiki,
aš jau paruošiau savo mopsytę žiemai ir ji jau turi du naujus megztukus.gaila,kad nesigauna įkelt foto...bet norėjau paklaust,gal kas mezgė "rankovytes" visom kojytėm(noriu uzdengt kojytes,nes jai labai beria nuo drėgmės) ir gali pasidalint patirtim ar kokia shemutę turi? bigsmile.gif



Butu labai smagu pamatyti jusu megztukus ax.gif Jei norit ikelti nuotraukytes, atsiuskit man i pasta manouzsakymas@gmail.com ir as ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien vakare nufotografuosiu savo modelį su megztukais ir jum nusiųsiu į paštą,kad galėtumėt įdėt biggrin.gif
Atsakyti
Va viena nuotraukyte,bet jau senai daryta. ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(WyWa @ 2009 11 23, 18:36)
Va viena nuotraukyte,bet jau senai daryta. ax.gif                                                                                                                                                                                                                                user posted image



Koks grazus thumbup.gif wub.gif O cia su uztrauktuku per pilvuka?
Atsakyti
[quote=Jukituke,2009 11 23, 20:42]
Koks grazus thumbup.gif wub.gif O cia su uztrauktuku per pilvuka?
Aha uztrauktukas per pilvuka. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ikeliu forumietes JURASKA foto mirksiukas.gif :

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
labai jums ąčiū,tik vakar Monytė išsigando atnešto namo baliono ir nebuvo linkus fotografuotis 4u.gif
Atsakyti
Grazus megstukai-ypac paskutinis. wub.gif
Atsakyti
ačiū,man ir labai gražus tas jūsų paskutinis įdėtas.toks gyvy smile.gif bingas
Atsakyti
Labai grazus thumbup.gif
Atsakyti