Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti paltukai - megztinukai šunims

geras megztinukas!. o jis sonuose susisega? tai labai gera ideja.
as irgi jau numezgiau, liko tik susiut per vidury.
maniskis jei pastvertu, tai irgi isardytu. bet pora kartu labi ji apibariau, tai dabar jau nevagia, nors labai loja jei tik vrbala ar kabliuka pamato. negali pakest, kai mama uzsiemus tongue.gif
Atsakyti
Sonuose yra lipdukai. Patogu, greiciau uzsisega nei sagomis, gerai laikosi. Vienas is eksperimentu buvo vientisas megztukas - kur tau... doh.gif
suo pamato ji ir slepiasi, arba vaidina, kad jai labai skauda ten kazkas, kai aprengiu....nepatiko ziauriai. O su situo lygtai normaliai....
Atsakyti
Pasirodom ir mes su naujais rubeliais blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Jukituke,

kokie dailus rubeliai! Labai skoningi. Nuosirdziausi kurybiniai palinkejimai! bis.gif
Atsakyti
Dėkoju Euforbija 4u.gif

Pasirodom su dar dviem naujais blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
jukituke,labai grazus darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, labai gražūs rubeliai wub.gif
Norėčiau ir aš draugės šuniukui ką nors numegzt Kalėdom dovanų (jei visiem, tai visiem)Bet kaip žinot, ku tas skylutes kojom daryt ir pan. g.gif šuniuko veislė-toiterjeras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2009 11 10, 17:13)
Sveikos, labai gražūs rubeliai wub.gif
Norėčiau ir aš draugės šuniukui ką nors numegzt Kalėdom dovanų (jei visiem, tai visiem)Bet kaip žinot, ku tas skylutes kojom daryt ir pan. g.gif šuniuko veislė-toiterjeras ax.gif

Ziurint,kaip nori ismegzti,pvz as ir turiu toycika tai mezgu pagal sia schema mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
mano sunyciui tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2009 11 10, 23:43)
Ziurint,kaip nori ismegzti,pvz as ir turiu toycika tai mezgu pagal sia schema  mirksiukas.gif

O tai viską tip top darai, kaip čia parašyta ar pagal savo šunelio dydį pritaikai?
Atsakyti
QUOTE(Qrune @ 2009 10 19, 12:39)
Sveikutes,pasidalinsiu ir as savo lobiais. blush2.gif  keleta persisiuntimo ziurnaliukai 4u.gif  gal kam patiks.
Papildyta:
http://iskusa.blogsp...bel/para perros

Tik pasinaudoti nemoku verysad.gif
Atsakyti
parduodu 3 numegztus drabuzelius
.jie parase smile.gif

kaunas i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige123: 19 lapkričio 2009 - 12:45
QUOTE(Vendetta @ 2009 11 17, 13:00)
O tai viską tip top darai, kaip čia parašyta ar pagal savo šunelio dydį pritaikai?

Taip pagal si kaip cia nurodyta,mano pupsikui labai tinka smile.gif
Atsakyti