Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

musu sunaus krikstateviai bus vyro sesuo su savo draugu (vyro geru draugu) 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su atsakymu... biggrin.gif klausė mano mama kunigo ar galės mano nepilnametis broliukas būti krikštatėviu, kunigas sakė, kad gali.
Atsakyti
Manau,geriausia krikstateviais rinktis is saviskiu,su draugais zinot kaip buna..cia draugas,cia nebe,o vaikas kumas tai nores turet. rolleyes.gif
Atsakyti
turbut as cia ne i tema paklausiu bet panasios temos neradau blush2.gif gal kuri is mamyciu zinote ar vaikuti krikstyti gali nescia mergaite nestuke.gif blush2.gif nes prisiklausiau kad negalima nes galli tos nestukes vaikelis gimti su apsigimimu ar panasei,tai labai smalsu suzinoti blush2.gif gal kuri is jusu buvo besilaukianti kriksto mamyte 4u.gif smile.gif
Atsakyti
AR TIESA KAD KRIKŠTO TĖVAIS NEGALI BŪTI VYRAS PALIKĘS VAIKUS SAVO ŠEIMA,O KRIKŠTO MAMA IŠSISKYRUS,IR NĖŠČIA
Atsakyti
QUOTE(aistrida @ 2009 11 18, 20:42)
AR TIESA KAD KRIKŠTO TĖVAIS NEGALI BŪTI VYRAS PALIKĘS VAIKUS SAVO ŠEIMA,O KRIKŠTO MAMA IŠSISKYRUS,IR NĖŠČIA

kad negali but nescia ta ir as girdejus esu...
del vyro palikusio seima ir vaikus- pati nenoreciau tokio krikstatevio savo vaikui...
o del issiskyrusios kriksto mamos nezinau...
Atsakyti
Istikruju tai nuo jusu priklauso kokiu norite kriksto tevu, ir kiek teko skaityti tai nuo kunigo, nes kiekvienoje vietoje vis kitaip kunigas sako. Vienas leidzia ir nesciai, kitas leidzia tik vienam zmogui pvz,tik kriksto mama kad butu, ir pan. Pasidomekite paznycioje kurioje zadate krikstyti 4u.gif . Nu tikiuosi aiskiai parasiau biggrin.gif
Atsakyti
o man atrodo nesvarbu ar issiskyres ar nescia, svarbiausia, kad vaika tavo myletu ir padetu, kai reikes pagalbos. aisku, mes su vyru rinkdami krikstatevius pasilikome seimoje, nes draugai ateina ir iseina, o seima lieka, nzn kaip gyvenime susiklostys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukas69 @ 2009 10 07, 18:46)
turbut as cia ne i tema paklausiu bet panasios temos neradau blush2.gif gal kuri is mamyciu zinote ar vaikuti krikstyti gali nescia mergaite nestuke.gif  blush2.gif nes prisiklausiau kad negalima nes galli tos nestukes vaikelis gimti su apsigimimu ar panasei,tai labai smalsu suzinoti blush2.gif gal kuri is jusu buvo besilaukianti kriksto mamyte 4u.gif smile.gif

Ir aš girdėjau,kad negalima,ir net giminėj toks buvo nutikimas,tai krikštytas vaikutis mirė,o krikšto mamos gimė su apsigimimu, nestuke.gif jau neprašyčiau būt krikšto mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 11 24, 16:52)
Ir aš girdėjau,kad negalima,ir net giminėj toks buvo nutikimas,tai krikštytas vaikutis mirė,o krikšto mamos gimė su apsigimimu, nestuke.gif jau neprašyčiau būt krikšto mama 4u.gif

Mano teta krikštijo. Ir kodėl turėtų būti negalima, juk čia ne kokie Veronikos laikai? Nu jau čia gal koks sutapimas g.gif O aš girdėjau, kad nesusituokusiai porai negalima krikštyti, nes atseit išsiskirs taip ir nesusituokę. Bet ir pati krikštijau ir kiek draugų krikštijo nesusituokę, bet visi laimingai gyvena iki šiol tongue.gif
Atsakyti
As irgi zinau sutapimu, kad atsisake krikstyti tai apsigime vaikutis. Bet senoveje tai kaip tik kuo jaunesnius krikstatevius imdavo 12m ir pan, tai tikrai nebuvo susituoke lotuliukas.gif . Nors visa tai prietarai, bet kai ko ir as prisibijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgytia @ 2009 11 25, 13:08)
Mano teta krikštijo. Ir kodėl turėtų būti negalima, juk čia ne kokie Veronikos laikai? Nu jau čia gal koks sutapimas  g.gif O aš girdėjau, kad nesusituokusiai porai negalima krikštyti, nes atseit išsiskirs taip ir nesusituokę. Bet ir pati krikštijau ir kiek draugų krikštijo nesusituokę, bet visi laimingai gyvena iki šiol  tongue.gif

Kiekvienas renkasi pagal save,tiesiog pasakiau ką žinau,ir kad aš jokiu budu neleisčiau krikštyti nestuke.gif o kiekvienas renkasi drinks_cheers.gif
Atsakyti