Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

Tiktai klausimas ar tas nepilnametis supras krikšto reikšmę ir sugebės tinkamai rūpintis krikšto vaiku? g.gif . Kita vertus nepilnametis, nepilnamečiui nelygus, kiti būna daugiau suaugę už suaugusį žmogų mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Boružis:),2009 08 27, 19:36]Iš kur tokia kategoriška nuomonė, ar bent pasidomėjot g.gif  4u.gif
Tikrai gali 4u.gif
[/quot

is patirties kalbu. anksciau drasiai leisdavo, tai ir gaudavos tokios nesamones, kai vaikai kristija vaikus. kai pati krikstijau, vaiko mama norejo, kad krisksto tevas butu giminaitis, bet jis tuo metu buvo 16, tai kunigas grieztai pasake, kad neleis to.

labai daug priklauso nuo kunigo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alexxxia: 28 rugpjūčio 2009 - 15:20
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Labai noriu, kad mūsų pirmagimį krikštytų mano broliukas. Reikės dar pažiūrėt ką mūsų kunigas sakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 08 28, 19:42)
Ačiū už atsakymus  4u.gif
Labai noriu, kad mūsų pirmagimį krikštytų mano broliukas. Reikės dar pažiūrėt ką mūsų kunigas sakys  ax.gif

Kai viskas issispres parasyk kaip sekesi 4u.gif nes ir man aktualus sis klausymas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(alexxxia @ 2009 08 28, 16:16)
is patirties kalbu. anksciau drasiai leisdavo, tai ir gaudavos tokios nesamones, kai vaikai kristija vaikus. kai pati krikstijau, vaiko mama norejo, kad krisksto tevas butu giminaitis, bet jis tuo metu buvo 16, tai kunigas grieztai pasake, kad neleis to.

labai daug priklauso nuo kunigo.

Bet juk tie nepilnameciai kazkada taps suaugusiais zmonemis,o krikstuke(as) tures jaunus kumas smile.gif jaigu as matau,kad busimieji krikstateviai labai myli mano vaika,yra gerai isaukleti,atsakingi zmogeliukai,tai bus geri kuminai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzesika @ 2009 08 29, 00:46)
Kai viskas issispres parasyk kaip sekesi 4u.gif  nes ir man aktualus sis klausymas smile.gif


Krikštysim tik kitą vasarą, bet paklaust pas kunigą žadu greitu laiku. Parašysiu ką sakys 4u.gif

O dėl to klausimo, kad nepilnamečiai nesupras krikšto esmės... tai.. trisdešimtmetis gal kartais tą suvoks, įsigilins mažiau nei jaunas vaikinukas. Svarbiausia man, kad mano berniuką mylėtų, apsuptų dėmesiu ir kuo dažniau matytų. Nenoriu, kad krikštytų žmonės, kuriuos pati retai matau. Man turi būti šilti tarpusavio santykiai. Mes su broliu vienas kitą labai mylim ir branginam. Jis bus nuostabus krikšto tėtis mano vaikui ir metukai čia neturi reikšmės, jei tik kunigas leis.
Atsakyti
kas liecia krikstynu klausima, tai visiskai sutinku, kad reiketu vaikeliui isrinkti pacius artimiausius zmones, giminaicius...bet yra didelis bet...mano pacios krikstateviai yra mamos sesuo ir tevo brolis, bet nei vienas nei kitas praktiskai to neprisimena....vaikysteje ir tai nepamenu, kad vienas kuris is ju labai dideli demesi butu rode man... doh.gif patys savo dukrytei isrinkom vyro geriausia drauga ir savo pussesere, nes gerai apgalvojom viska...vyras artimuju praktiskai nieko neturi, yra vienas...o as turiu pussesere, kuri man kaip sesuo, tad manau sprendima priemem gera...galu gale, niekada negali zinoti kaip bus ateityje...todel niekada nezinosim ar elgiames 100 proc. teisingai 4u.gif
Atsakyti
Krikštatėviai labai svarbu. Kadangi pati tokių tikrų krikštatėvių neturėjai, tai vaikučiui norėjosi geriausiu parinkti smile.gif

Todėl pasirinkau artimiausia pusseserę su vyru ir būtent tuos, kuri žinau, kad turi stiprų atsakomybės jausmą. Krikštatėviais būti ne tik garbė, bet ir pareigos, atsakomybė. Tai manau jei žmonės gyvenime yra atsakingi, rūpestingi, laikosi savo žodžio, tai niekad nepamirš ir savo krikštasūnio ax.gif

Juk visgi jie turėtų būti kaip antri tėveliai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, savo mazylio krikstateviais siulysiu buti savo broliui ir jo merginai, kuri taip pat siuo metu laukiasi... kas kad jie nesusituoke, bet ju stiprus rysys, jie tures lialiuka wub.gif o krikstateviais galima buti nuo 16 metu... kaip tik domejausi ir skaiciau siauliu katedros internetiniame puslapyje... krikstateviai butinai turi buti krikstyti, prieme komunija ir sutvirtinimo sakramenta blush2.gif (zinios is to pacio psl)
manau, kad mano brolis bus puikus krikstatevis thumbup.gif na gal jo mergina ir nelabai aktyvi, itariu, kad krikstynas organizuosiu pati, bet nenoriu jau ju isskirti... nedrasi mergaiciuke, bet del to nera prastas zmogus 4u.gif iki tol masciau pakviesti savo pussesere i kumas, bet broliukas mano paskubejo lotuliukas.gif
be to, truputuka sunkiau rinktis krikstatevius, nes dabar pastebejau, kad labai daug giminiu ir draugu nera krikstyti, vadinasi krikstateviais buti jie negali... taip atkrito vyro brolis su zmona is kuminu
Atsakyti
Mano pačios krikštatėviai išrinkti "formaliai", todėl labai norėjau, kad mūsų dukrytės turėtų tikrus kriktatėvius. Todėl krikšto mama tapo mano geriausia draugė, o krikšto tėvu - geriausias draugas biggrin.gif
Abi mergytės-dvynukės turi tuos pačius krikštatėvius bigsmile.gif
Atsakyti
kai krikštijau sūnų, dėl krikšto mamos nebuvo diskusijų, visada žinojau, kad tai bus mano sesuo.. Tuomet ji nebuvo ištekėjusi, o jokiais ,,berniukais" nenorėjau pasitikėti, padariau sprendimą, kuriuo džiaugiuos iki šiol ir visada džiaugsiuos.. Paprašiau savo tėčio būt mano sūnaus krikšto tėvu.. Dabar mano vaikas turi pačius geriausius krikšto tėvus wub.gif - tetą ir senelį, kurie visada bus šalia, kurie tikrai atvira širdimi suvokė krikšto reikšmę, juolab, kad krikštijo tokį artimą žmogutį smile.gif .. todėl ir kitas drąsinu nebijoti rinktis artimiausius žmones ir daryti gal ir ne itin populiarius ir neįprastus sprendimus smile.gif
Atsakyti
As irgi tik uz artimus zmones, kurie visuomet labiausiai myles krikstasuni. O broliu paneles ar sesiu vaikinai gali buti labai laikinas dalykas, beabejo buna ir isimciu smile.gif Taciau sesuo visada liks seserimi, puikiai atliks kriksto mamos pareigas ir jeigu kas, tai pirmiausia tik i ja ir kreipsiuos biggrin.gif juk savas, kuriuo labiausiai pasitikiu, zmogus mirksiukas.gif
Atsakyti
na mums su broliu nenusiseke del krikstateviu. mane krikstyjo mamos sesuo su vyru... na mama sake, kad kol buvau mazyte, mane labai mylejo... nu bet as neprisimenu... visada kiek pamenu mane atstumdavo jos asmenybe, nu negaliu laukai nesutampa unsure.gif doh.gif nemegstu as jos... nei ji mane su gimtadieniu sveikina, nei ji su nestumu pasveikino... svarbiausias centras yra jos seima, ir niekas kitas jai nerupi...
o brolio krikstateviai tai tevo sesuo su vyru... per 21 mtus brolis gavo vieninteli pasveikinima gimtadienio diena... veliau toks jausmas, kad is vis brolio ne neprisimintu, o tokius gerus vaizduoja.... doh.gif na nepavyko....tad cia gimines irgi ne visada geriausia iseitis doh.gif unsure.gif
Atsakyti