Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

ne karta girdejau kad vaiku negalima atsikristyti, kad negali dvi seimos krikstyt viena kitai vaiku gal kas zinot kur daugiau paskaityt apie tai ir kodel negalima?
Atsakyti
Ar krikšto tėvais gali būti dėdė ir teta, (brolis ir sesuo)?
Atsakyti
QUOTE(vastulka @ 2009 07 31, 14:07)
Ar krikšto tėvais gali būti dėdė ir teta, (brolis ir sesuo)?

Taip tikrai gali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aisstte @ 2009 07 13, 11:37)
mes išsirinkome vyro brolį su drauge, o čia visa bėda ir slypi, jie dar ne vedę ir dabar pradedu abejoti pasirinkimu, nes jie sugalvotų išsiskirti, vaikas liktų be krikšto mamos.



vede irgi gali issiskirti...
Atsakyti
Jei įmanoma krikštatėviu pasirinkti iš artimiausių rato, tai pirmiausia rinkčiausi juos, tiksliau tuos, kurie vaiką mylės, aplnkys jį ne tik per gimtadienį, ir vaikas juos mylės. Mano pirmo vaiko (dukters) krikštatėviais buvo brolis su žmona. Dabar jie išsiskyrę, bet dukra dažnai važinėja pas pusseseres, ten nakvoja, ir santykiai su krikštamote puikūs.
Dabar ruošiasi mano kitas brolis krikštyti savo atžalėlę. Pilna artimųjų, kurie myli tą vaikutį, mielai būtų krikšatėviais, bet jie susigalvojo krikštatėviais kviesti brolio draugą su jo žmona. Mat šis kai sužinojo, kad brolis su drauge tuokiasi, užsiprašė pirmas į krikštatėvius. doh.gif Juk jei susipyks su draugu, tai vaikas krikštatėvių ir neturės. verysad.gif
Atsakyti
o as emiau kriksto tevais savo gera drauge, ir vyro broli. Poros nenorejau. Jei skirsis, jei tarpusavyje nesutars ir draskysis, tai man vaikas visai be kriksto tevu liktu biggrin.gif
Atsakyti
Mes kviečiam šeimos draugą ir vyro sesę. Nemanau, kad giminaičiai geriau, juk su jais ryšiai taip pačiai gali nutrūkti kaip ir su draugu, o poros skiriasi. MB krikšto tėvai yra teta ir jos buvęs vyras. Su pastaruoju MB beveik nepalaiko jokių santykių jau seniai
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2009 07 15, 11:42)
ne karta  girdejau kad vaiku negalima atsikristyti, kad negali dvi seimos krikstyt viena kitai vaiku gal kas zinot kur daugiau paskaityt apie tai ir kodel negalima?


nezinau, gal cia tik as, bet man tokie 'negalima' ir visi kiti prietarai nesiderina nei su sveiku protu nei su katalikybe. as manau, kad kriksto tevai is tiesu turetu but tie zmones, kurie myles tavo vaikuti kaip sava, ir koks skirtumas ar tai seimos nariai, ar draugai, ar dar kas.
o kai del poru, tai is tikruju gali issiskirt tiek vedusios tiek nevedusios poros, todel rinkdamasi poras ziureciau i kiekviena is ju, nes juk negali sakyt, kad porai issiskyrus vaikas neteks vieno is kriksto tevu, mano manymu, issiskiri su savo partneriu o ne su visa jo gimine ir draugais, na nebent labai 'komplikuotos' skyrybos. ir juk kriksto vaikas yra tiek tavo, tiek partnerio, taip ir pareigos susijusios su juo.
Atsakyti
Neužtikau niekur atsakymo ar gali krikštyti nepilnamečiai? ax.gif Arba jei vienas iš krikšto tėvų nepilnametis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 08 26, 19:46)
Neužtikau niekur atsakymo ar gali krikštyti nepilnamečiai?  ax.gif Arba jei vienas iš krikšto tėvų nepilnametis  4u.gif


negali.
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2009 08 26, 19:46)
Neužtikau niekur atsakymo ar gali krikštyti nepilnamečiai?  ax.gif Arba jei vienas iš krikšto tėvų nepilnametis  4u.gif


QUOTE(alexxxia @ 2009 08 27, 16:53)

Iš kur tokia kategoriška nuomonė, ar bent pasidomėjot g.gif 4u.gif
Tikrai gali 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružis:): 27 rugpjūčio 2009 - 18:39
QUOTE(alexxxia @ 2009 08 27, 17:53)

Tikrai gali, nes pati krikstijau vos 12 metu ir jau mano krikstadukte turi leliuka, tai kaip ir jauna mociutes esu thumbup.gif
Atsakyti