Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

Mums tai su krikstateviu pasirinkimu buvo sunkoka g.gif Gimine atrodo plati,o paprasyti nera ko.galiausiai mano brolis su drauge krikstyjo.ir ka manot,isvaziavo i uzsieni,issiskyre,tai mano brolis apie savo krikstasuni niekada nesidomi unsure.gif ,o jo buvusi panele bendrauja su manimi,pastoviai domisi kaip jos suneliui sekasi bigsmile.gif .taigi mano nuomone,kad nebutinai reikia rinktis is gimines,nes kazkodel siais laikais draugai yra daug artimesni,ir istikus bedai galetu savo kriksto vaiku pasirupinti daug labiau 4u.gif
Atsakyti
mes irgi ruosiames vasara krikstyti sunuti, bet del krikstateviu nesukome ilgai galvu-mano sese kriktamote, o vyro brolis krikstatevis. su abejais labai artimai bendraujam,kaip tikroj seimoj ir turi buti... o del draugu kvietimo buti krikstateviais, tai turiu patirti savo kailiu,tad net negalvojome apie toki varianta, nors tikrai geru draugu pora turime... mano kriksto tevai buvo seimos draugai, o dingo kaip i vandeni, tai kaip ir neturiu krikstateviu unsure.gif
Atsakyti
Ar gali krikštatėviais būti vaiko sesuo, brolis? Tai yra jie gerokai vyresni už vaiką.

Kitas variantas- šeimos draugai, pamaldūs tinkintys žmonės, trapusavyje labai gerai sutaria, bet viena jų dukrytė mirė nuo vėžio, sūnelis gimė neįgalus- ar neprsiduos šitos bėdos krikštijamam vaikui.
Atsakyti
QUOTE(dukvadratu @ 2009 05 15, 09:23)
Ar gali  krikštatėviais būti vaiko sesuo, brolis? Tai yra jie gerokai vyresni  už vaiką.

Kitas variantas- šeimos draugai, pamaldūs tinkintys žmonės, trapusavyje labai gerai sutaria, bet viena  jų dukrytė mirė nuo vėžio, sūnelis gimė neįgalus- ar neprsiduos šitos bėdos krikštijamam vaikui.


del pirmojo varianto- kazkur skaiciau, kad gali, svarbu, kad butu krikstyti.
del antrojo g.gif anksciau buciau sakius, kad ne, bet jei tokios nelaimes persekioja seima g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 05 15, 12:06)
del pirmojo varianto- kazkur skaiciau, kad gali, svarbu, kad butu krikstyti.
del antrojo g.gif anksciau buciau sakius, kad ne, bet jei tokios nelaimes persekioja seima g.gif

o kas dar galėtų pasisakyti antro varianto klausimu?
Atsakyti
Tai nieks nežinote? verysad.gif
Atsakyti
labas
gal esat kas girdeje ar gali krikstamote but besilaukianti moteris ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kazkasatsitiko @ 2009 05 18, 11:30)
labas
gal esat kas girdeje ar gali krikstamote but besilaukianti moteris  ax.gif

negali, nes atimam laimė ar kažkas bus blogai vienam iš vaikučių
Atsakyti
laba diena,noriu paklaust,mes krikstysim savo dukryte,kriksto tevu norim,kad butu mano vyro kriksto sunus,ar galima taip,gal kas galetu patart.aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luli @ 2009 05 18, 11:33)
laba diena,noriu paklaust,mes krikstysim savo dukryte,kriksto tevu norim,kad butu mano vyro kriksto sunus,ar galima taip,gal kas galetu patart.aciu smile.gif


As manau, kad tikrai galima...Svarbu, kad doras krikstytas zmogus butu..

O gal mamytes zinot, ar gali antro vaikelio kriksto tevai buti tie patys, kaip ir pirmojo ? Logiskai mastant lyg neturetu buti jokiu keblumu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triesto: 20 gegužės 2009 - 10:36
QUOTE(Triesto @ 2009 05 20, 10:35)
As manau, kad tikrai galima...Svarbu, kad doras krikstytas zmogus butu..

O gal mamytes zinot, ar gali antro vaikelio kriksto tevai buti tie patys, kaip ir pirmojo ? Logiskai mastant lyg neturetu buti jokiu keblumu  g.gif


Gali, gali smile.gif , mes su vyru esam pakrikštinę du draugės vaikučius esam abiejų krikšto tėvai mirksiukas.gif , nieko nenutiko, vaikučiai sveiki ir gražus auga mirksiukas.gif , todėl drąsiai krikštinkit smile.gif
Atsakyti
labukas, o as patekau i tokia nepavydetina situacija: turejau labai gera drauge, kol ji nesusirado vyro ir neistekejo smile.gif sad.gif . tai vat mes iki ju pazinties susitarem kad drauge bus musu mergaites kriksto mama, bet kaip minejau po saviskio susiradimo, mes praktiskai nebendraujam, tik koki karta susikambinam, ir as kazkaip nenoriu kad musu mergina turetu tokia "kriksto motina", tik kad butu atliktas formalumas. neisivaizduoju kaip cia viska sutvarkyti, kad visi butu patenkinti ir nesusipyktumem? g.gif
Atsakyti