Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

nu mano nuomone tai nebutinai gimines turi krikstint.kazkaip siais laikais gimines daznai moraliskai nutolsta vieni nuo kitu.susitinka vos ne perlaidotuves kazkieno.mano pacios krikstotevai yra gimines bet jokio demesio nesulaukdavau net per gimtadieni.o jau nekalbu apie dvasini auklejima ,tai as savo vaikui nerinkau krikstotevu is gimines.ememe artimus draugus kuriuos pazystu nuo vaikystes.ir kurie tukstanty kartu yra artimesni uz bet kokias gimines.
Atsakyti
As manau, kad krikstotevelius reikia rinkti labai atsakingai. Svarbu, koks ju paziuris i krikstijima. Manau, kad nesvargu ar gimines, ar draugai - svarbu, kad rupintusi vaikeliu visa gyvenima. kartais draugai buna artimesni nei gimines.
Manau reikia stebeti kaip, jusu planuojami kviesti krikstotevai, elgiasi su vaikiuku, ar rupinasi.
Atsakyti
Sveikutes,
o kas te zino, kai renki i sirdi neziuri, atrodo geri bus, o kaip bus tik ateityje suzinosi smile.gif
Atsakyti
4u.gif Kažkur skaičiau, kad krikštijant vaikelį, gali būti tik krikšto mama, o krikšto tėtis nebūtinas.Kokia Jūsų mamos nuomonė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata K @ 2009 01 25, 20:22)
Krikstyti turi manau kazkas is gimines. Draugai yra draugai, viena diena jie yra- kita ziurek jau nebe g.gif , o gimines kokie bebutu liks gimines.
Zinau ne viena pavyzdi kai vaika apkrikstija mamytes gera drauge su vyru, o poto nei vaikas nei mama nezino kur tie krikstateviai  verysad.gif

as ir pritariu,kad geriau is giminiu.Todel musu dukryte krikstys mano brolis su zmona.
Atsakyti
mano dukryte pirma pakrikstijo drauge su vyru tai dabar ju nei su ziburiu nesurasi...dar be to jie issiskyre..sunu krikstino gimines,tai ir dabar visada bendraujam. Mazute reikia ir krikstyti,bet nezinau jau ka kviest i kriksto tevus g.gif
vyro brolis galetu but,bet su zmona dabar skiriasi tai pasimeciau ir nezinau ka daryt unsure.gif g.gif
Atsakyti
Mes taip pat ruošiamės krikštynoms,tik niekaip dėl krikšto tėvų neapsisprendžiam,norim kad jais taptų patys artimiausi žmonės..tai mano sesuo su vyru,bet jie jau yra mano didžiojo krikšto tėvai ax.gif Kaip manot,ar gali krikšto tėvais būti tie patys žmonės,abiems vaikams. g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 03 08, 12:16)
Kaip manot,ar gali krikšto tėvais būti tie patys žmonės,abiems vaikams. g.gif

man irgi labai aktualus tas klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 03 08, 11:16)
Mes taip pat ruošiamės krikštynoms,tik niekaip dėl krikšto tėvų neapsisprendžiam,norim kad jais taptų patys artimiausi žmonės..tai mano sesuo su vyru,bet jie jau yra mano didžiojo krikšto tėvai ax.gif Kaip manot,ar gali krikšto tėvais būti tie patys žmonės,abiems vaikams. g.gif


Beabejo gali, mes su vyru drauges du vaikucius pakrikstinom thumbup.gif ir tuo labai ir jie ir mes dziaugiames thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes su draugu dabar sprendziam dilema. Kas bus kriksto tevai. Kaip ir aisku- artimiausi zmones. kriksto motina- draugo sese, kriksto tevas- mano brlois.
Bet...
mano brolis dar jaunas ir toks palaidunas, bijau, kad jis pamirs, kad yra krikstatevis...
Atsakyti
[quote=listuke,2009 01 26, 13:11]
nu mano nuomone tai nebutinai gimines turi krikstint.kazkaip siais laikais gimines daznai moraliskai nutolsta vieni nuo kitu.susitinka vos ne perlaidotuves kazkieno.mano pacios krikstotevai yra gimines bet jokio demesio nesulaukdavau net per gimtadieni.o jau nekalbu apie dvasini auklejima ,tai as savo vaikui nerinkau krikstotevu is gimines.ememe artimus draugus kuriuos pazystu nuo vaikystes.ir kurie tukstanty kartu yra artimesni uz bet kokias gimines.

Tikrai pritariu drinks_cheers.gif as kriksto mama imsiu savo geriausia drauge, mes nuo vaikystes draugaujam, o kriksto tevu bus mano brolis, nes labai myli mano dukryte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pradingau @ 2009 05 05, 15:54)
Sveikos,
mes su draugu dabar sprendziam dilema. Kas bus kriksto tevai. Kaip ir aisku- artimiausi zmones. kriksto motina- draugo sese, kriksto tevas- mano brlois.
Bet...
mano brolis dar jaunas ir toks palaidunas, bijau, kad jis pamirs, kad yra krikstatevis...


brolis vistiek kada nors suaugs ir nebebus palaidunas mirksiukas.gif jei santykiai su broliu geri, esat artimi, manau, net neverta abejoti ax.gif
Atsakyti