Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

o ka rimtai negali krikstateviais buti jaunesni nei 16 metu? unsure.gif
labai neturim ka kviesti, vieni kandidatai toli nuo Dievo, kiti toli nuo vaiku, treti toli nuo musu.. na suprantat.. o laikas bega, jau pati labai noriu greiciau pakrikstyti, o giminej dar kuniga turim, kuris mintyse turbut mus jau pasmerke uz toki velavima.. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Na yra visokiu prietaru, bet manau nevisada reikia jais tikieti ax.gif Be to jai labai jais tiketi tai jie gali istiesu issipildyti doh.gif Na bent jau bus priezastis ir bus ka kaltinti mirksiukas.gif

Mano maziuka krikstyjo mano nezenotas brolis, kuris dar ir mergaites nera krikstyjes ax.gif Mano mama is pradziu irgi nenorejo kad jis krikstytu, bet pasakiau na nera tu mergaiciu ir jau nebebus, negi del to svetima zmogu koki kviesti mirksiukas.gif Na ir pasidave musu mociute tongue.gif kuri istiesu dar nera mociute, o tik senelio zmona lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingeborge: 24 vasario 2008 - 18:34
man atrodo kad nereikia kreipti demesi i tuos prietarus vaikui gimus irgi visokiu prietaru yra tik nesilaikome. Darykit kaip jums iseina . SEKMES! 4u.gif soske.gif
Atsakyti
jo...prisiskaiciau as cia wink.gif pries 4 metus krikstyjau mergyte, savo dukterecia, dar nebuvau apsizenijus, o tik mergycka lakstanti ieskanti savo princa biggrin.gif krykstijau net negalvodama kad liksiu senmerge, nors kazkur kazka girdejau apie tai. isvada:po 2 metu istekejau uz savo princo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu kartu pakrikstyti abi savo mergaites. Buvau numaciusi joms kriskto tevus - dvi darugu poras, taciau viena pora netiketai atsisake, todel lieku kaip ant ledo schmoll.gif Ar gali ta pati likusi draugu pora pakrikstyti abi mano mergaites ? Ar ne per didele atsakomybe jiems uzkraunama ? Ka jus manote ? Daugiau kaip ir neturiu ka kviesti...
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2008 04 08, 11:31)
Noriu kartu pakrikstyti abi savo mergaites. Buvau numaciusi joms kriskto tevus - dvi darugu poras, taciau viena pora netiketai atsisake, todel lieku kaip ant ledo  schmoll.gif Ar gali ta pati likusi draugu pora pakrikstyti abi mano mergaites ? Ar ne per didele atsakomybe jiems uzkraunama ?  Ka jus manote ? Daugiau kaip ir neturiu ka kviesti...

niekur nėra parašyta kad tie patys krikšto tėvai negali turėti iškart dviejų krikšto vaikų, taigi manau nieko tokio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2008 04 08, 13:31)
Noriu kartu pakrikstyti abi savo mergaites. Buvau numaciusi joms kriskto tevus - dvi darugu poras, taciau viena pora netiketai atsisake, todel lieku kaip ant ledo  schmoll.gif Ar gali ta pati likusi draugu pora pakrikstyti abi mano mergaites ? Ar ne per didele atsakomybe jiems uzkraunama ?  Ka jus manote ? Daugiau kaip ir neturiu ka kviesti...

Gali buti tie patys krikstateviai 4u.gif
Atsakyti
O kaip jus patartumet - prasyti draugu poros krikstyti abiejas dukras, ar kitai dukrai imti tik krikstamote ( mano netekejusia drauge, draugo neturi) ?
Atsakyti
QUOTE(Palaiminta @ 2008 04 08, 20:07)
O kaip jus patartumet - prasyti draugu poros krikstyti abiejas dukras, ar kitai dukrai imti tik krikstamote ( mano netekejusia drauge, draugo neturi) ?

galimi variantai: visi tavo trys pasirinkti žmonės krištija abi dukras(mergaitės bus labai šiuolaikiškos, nes dabar turėti kelis krikšto tėvus išskirtinumas rolleyes.gif ), arba mergaitėms skirtingos krikšto mamos, o tėtis tas pats. vis tik spręsti tau, mes tik galime pasiūlyti įvairių variantų ax.gif
Atsakyti
ar yra kokios tradicijos, kaip reikia kviesti krikstatevius, t.y. ar yra kokie paprociai, kaip turi vykti kviestynos?
Atsakyti
Aš irgi norėčiau šiais metais pakrikštyti savo dukryte, bet krikšto tėvais tikrai nerinksim vyro ir žmonos iš vienos šeimos. Imsim tą krikšto mamą ir tėtį, kurie yra artimiausi mūsų šeimai ir labiausiai domisi dukryte. Manau, kad krikšto tėvai turi būti iš skirtingų šeimų. Jei mums su vyru kas nors atsitiktų ir dukryte negalėtų pasirūpinti krikšyo mama, tai gal tai galės padaryti krikšyo tėtis... O jei bus abu iš vienos šeimos ir prižiūrėti dukrytės negalės, tai... antro varianto nelieka
Atsakyti
Krikstyti turi manau kazkas is gimines. Draugai yra draugai, viena diena jie yra- kita ziurek jau nebe g.gif , o gimines kokie bebutu liks gimines.
Zinau ne viena pavyzdi kai vaika apkrikstija mamytes gera drauge su vyru, o poto nei vaikas nei mama nezino kur tie krikstateviai verysad.gif
Atsakyti