Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

Man irgi labai aktuoli ta tema,bet mums reik pakrikstyti du vaikucius,as turiu broli,vyras sesery.Bet vakar is vienos drauges isgirdau kad buk atsargi rinkdamasi kriksto tevus nes vaikai is ju pasiima pacias blogiausias savybes,automatiskai sesuo atkrenta(teisybe ar ne,bet ateity nenoreciau del to gailetis)turim tik viena mano broli dviem vaikams sad.gif
Atsakyti
siaip mama sake, kad kriksto tevai neturetu buti gimines unsure.gif bet jas renkames dazniausiai, nes zinome, kad su jais rysys visad bus. mano kriksto tevai yra dede ir teta, bet niekad net nepasidomi kaip sekas verysad.gif vienas draugas susilauke kudikelio ir issirinko jaunosios dede ir teta, kadangi jie labai juos palaike(mergina mokyklos dar nebaigus buvo). o va mano teta renka krikstatevius ar dirmavones tevus pagal tai, ar daug jie uzdirba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(online @ 2008 01 12, 10:55)
Man irgi labai aktuoli ta tema,bet mums reik pakrikstyti du vaikucius,as turiu broli,vyras sesery.Bet vakar is vienos drauges isgirdau kad buk atsargi rinkdamasi kriksto tevus nes vaikai is ju pasiima pacias blogiausias savybes,automatiskai sesuo atkrenta(teisybe ar ne,bet ateity nenoreciau del to gailetis)turim tik viena mano broli dviem vaikams  sad.gif

na jei sese negali pasitiketi, tai belieka tiketis kad draugai tiks. o beto vaikai pasiima ne blogas savynes, bet igyja kai kurias kriksto tevu savybes, bet cia tik prietaras
Atsakyti
gal vasara krikstysim savo du vaikucius ir taip pat problema su kriksto tevais doh.gif norinciu daugiau nei reikia, bet nevisi mums tinka ax.gif cia mes i zmogaus savybes ziurim mirksiukas.gif gaunas taip, kad vienas draugas be savo zmonos nebutu krikstateviu su kita moterim (mano drauge arba seserim), nes zmona neleistu-ji NORI buti krikstamote, o tokio velnio ne uz ka savo vaikui i krikstamotes neimsime schmoll.gif antam maziukui imtume kita mano sese, bet jos vyras schmoll.gif tas pats ir su pussesere-jei ja imam, tai jos vyras schmoll.gif net su juo nebendraujam susitike, kazko gal perprasti jam esam ar kas? tai va, randam labai tinkama po viena zmogu savo maziukams, bet antros puses mano, kad jos tinka irgi, o vienu neisleidzia doh.gif
Atsakyti
Pirmosios dukrytės krikšto tėvais pasirinkom vyro brolį su žmona, kai laukiausi antrą kartą, jau buvau iš anksto apmąsčius, kas bus antro kūdikio krikšto tėveliai, tai - mano brolis su žmona, bet atsitiko nelaimė ir jie palaidojo savo vaiką, kuriam krikšto tėvais buvome mes su vyru. Tad kaip planavau jau nebeišeis, kad pakrikštyt šią vasarą, nes nebus nė metų po laidotuvių. Be to, girdėjau, jog besilaukiančiai negalima būti krikštamote. Mat brolio žmona jau laukiasi ir vasarą gimdys. Na šiuo metu nieko kito nesumąstau, tik tai, kad jei jie ir sutiktų pabūti krikšto tėveliais, tai tik dar kitą vasarą, o mūsų mažylei bus jau beveik 2 metukai.

Sudėtinga truputį situacija, bet manau viskas išsispręs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 01 13, 17:21)
gal vasara krikstysim savo du vaikucius ir taip pat problema su kriksto tevais  doh.gif  norinciu daugiau nei reikia, bet nevisi mums tinka  ax.gif  cia mes i zmogaus savybes ziurim  mirksiukas.gif  gaunas taip, kad vienas draugas be savo zmonos nebutu krikstateviu su kita moterim (mano drauge arba seserim), nes zmona neleistu-ji NORI buti krikstamote, o tokio velnio ne uz ka savo vaikui i krikstamotes neimsime  schmoll.gif antam maziukui imtume kita mano sese, bet jos vyras  schmoll.gif  tas pats ir su pussesere-jei ja imam, tai jos vyras  schmoll.gif  net su juo nebendraujam susitike, kazko gal perprasti jam esam ar kas? tai va, randam labai tinkama po viena zmogu savo maziukams, bet antros puses mano, kad jos tinka irgi, o vienu neisleidzia  doh.gif

šiaip taip yra labai painu, per daug reikalaujančių, per daug statančių sąlygas, bet tu pažiurėk ir iš žmonos pusės, jai rodysis kad ji jums per prasta būti krikšto mama, supras kad ji jums nepatinka.o tu pasiulyk draugo zmonai buti tik krikšto liudininke, o ne krikštamote. gal tada sutiks
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 01 14, 18:01)
šiaip taip yra labai painu, per daug reikalaujančių, per daug statančių sąlygas, bet tu pažiurėk ir iš žmonos pusės, jai rodysis kad ji jums per prasta būti krikšto mama, supras kad ji jums nepatinka.o tu pasiulyk draugo zmonai buti tik krikšto liudininke, o ne krikštamote. gal tada sutiks

atsiprasau, bat as nelabai supratau blush2.gif jei ji butu liudininke, tai vaikas be krikstamotes liktu ar kaip ax.gif tiesiog ji negeras zmogus, sesers vyras su sese nebeilgai gyvens, o apie pusseseres vyra jau rasiau verysad.gif kazi dvieju moteru be vyru negalima paimt? mirksiukas.gif atrastume mes tu vyru, bet kad visi isikibe antrosios puses doh.gif nei vienos is musu trieju seseru krikstateviai nera pora, tai kazi ko cia taip dabar jie... g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurin22 @ 2008 01 15, 00:51)
atsiprasau, bat as nelabai supratau  blush2.gif jei ji butu liudininke, tai vaikas be krikstamotes liktu ar kaip  ax.gif  tiesiog ji negeras zmogus, sesers vyras su sese nebeilgai gyvens, o apie pusseseres vyra jau rasiau  verysad.gif  kazi dvieju moteru be vyru negalima paimt?  mirksiukas.gif  atrastume mes tu vyru, bet kad visi isikibe antrosios puses  doh.gif  nei vienos is musu trieju seseru krikstateviai nera pora, tai kazi ko cia taip dabar jie... g.gif

vaikas gali turėti ir viena krišto tėvą/mamą, o jo sutoktinis gali būti tik krikšto liudininku, t.y jis nebus irašytas kaip kriškto tėvas į krišto knygą.
Atsakyti
Sveikutės ir mes norim savo patirtim pasidalinti ax.gif
Pirmąjam krikštatėvių nė ieškot nereikėjo,mano geriausia dragė su savo antra puse visada buvo šalia,kai aš laukiausi,padėjo. Dar tada kitam mieste gyvenom,tai jie vos ne kas savaitgalį lakstydavo mūsų lankyti ir t.t.Mačiau,kad myli mano kinderį kaip savo blush2.gif ,tai net ir nekilo mintis savo seserų prašyti ar vyro brolio(nei mes bendraujam artimai,mano sūnus pamatęs mano vyresnę seserį pasakė,kad jį kalbina kažkokia teta doh.gif ,nes matęs ją kai visai mažiukas buvo ir neatsimena). Ir nesuklydom. Vaikas turi nuostabius krikšto tėvus,juos labai myli,ir mylimas yra.
O vat dukrytę ir planuojam šią vasarėlę krikštyt ir vsio.... nežinau ką daryti g.gif . Norim kad ir mažoji krikštatėvius iš tikrųjų turėtų,o ne popieryje-teoriškai.... schmoll.gif Na gal dar iki vasaros kažką sugalvosim.
Atsakyti
prisiskaičiusi čia ir aš susimąsčiau mastau.gif nors iki šiol viskas lyg ir aišku buvo.
o mano situacija tokia, aš turiu brolį ir sesę, vyras likęs vienas. Noriu, kad krikštatėviai būtu vienas iš vienos pusės, kitas - iš kitos. Buvau apsisprendusi kviesti brolį ir vyro pusseserę, kuri mūsų sūnaus dar net nėra mačiusi g.gif bet...... dabar suabejojau doh.gif jūs kaltos tongue.gif (juoko forma čia biggrin.gif )
brolis jau seniai draugauja su panele ir šią vasarą rodos ruošiasi tuokti, bet mum su brolio sužadėtine ne kaip bendraujasi g.gif neturim apie ką šnekėt(na ir sesė mano neranda kalbos su ja doh.gif )

tai dabar jau nebežinau, ką daryt? ar pusseserė nemačiusi vaiko, ar brolio pana, ar mano sesė? bet abi paskutinės vėl gi iš mano pusės cool.gif

gal ką brūkštelsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2008 01 16, 13:46)
prisiskaičiusi čia ir aš susimąsčiau mastau.gif  nors iki šiol viskas lyg ir aišku buvo.
o mano situacija tokia, aš turiu brolį ir sesę, vyras likęs vienas. Noriu, kad krikštatėviai būtu vienas iš vienos pusės, kitas - iš kitos. Buvau apsisprendusi kviesti brolį ir vyro pusseserę, kuri mūsų sūnaus dar net nėra mačiusi g.gif bet......  dabar suabejojau doh.gif jūs kaltos tongue.gif (juoko forma čia biggrin.gif )
brolis jau seniai draugauja su panele ir šią vasarą rodos ruošiasi tuokti, bet mum su brolio sužadėtine ne kaip bendraujasi g.gif neturim apie ką šnekėt(na ir sesė mano neranda kalbos su ja doh.gif )

tai dabar jau nebežinau, ką daryt?  ar pusseserė nemačiusi vaiko, ar brolio pana, ar mano sesė? bet abi paskutinės vėl gi iš mano pusės cool.gif

gal ką brūkštelsit 4u.gif

siūlymai:
1. krikšto tėvas gali būti vienas, kiti gali būti tik krikšto liudytojai.
2. vaikas gali turėti vieną krikšto tėvą ir dvi krikšto mamas
3. rask savo sesei porą iš vyro pusės, o brolis tegu palaukia kito krikšto vaiko.
4. vaikas gali turėti kelias krišto tėvų poras: tavo brolį su būsima žmona, bei tavo sesė su kažkuom kitu, tarkim vyro pusbroliu, ar geru šeimos draugu.

bet kokiu atveju juk pasirinkimas priklauso nuo Jūsų, rinkis tuos kurie matai kad domisi tavo vaiku, matai kad ji mylės ir neužmirš. Sėkmės renkant krikšto tėvus 4u.gif
Atsakyti
pritariu Lotari drinks_cheers.gif svarbiausia, kad vaikelio krikstateviai butu geri zmones, myletu, rupintusi, dometusi jusu brangiuku 4u.gif tokie su kuriais galetume pasikalbeti,pasitarti ar siaip pasiguosti. Juk jie paprastai dalyvauja visuose svarbiuose vaikelio ivykiuose gyvenime. Visgi krikstateviais tampama visam gyvenimui biggrin.gif ir visai nesvarbu, kad is vienos puses, mano nuomone. Tradiciju galima ir nesilaikyti ,kai kalbama apie meile vaikui biggrin.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti