Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

Labas Astoota.Tikrai zinau ne viena pora kuri krikstijo be sliubo,nematau pagrindo nerimauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astoota @ 2010 09 01, 21:11)
Merginos, gal zinot ka daryt? Pakviete mane i kriskto motinas, bet mes su vyru susituoke tik rotuseje, nes jis ne katalikas...As turiu visus sakramentus, kurie ir turi buti iki santuokos. Tai pergyvenu, kad per krikstynas kunigas neisbartu ir nesusigadintu krikstynos....

Musu pirmojo sunaus kriksto mama - mano sesuo, kuri netekejusi, o kriksto tetis-vyro brolis, kus turi seima. Viskas priklauso nuo kunigo geranoriskumo... ax.gif
Atsakyti
Mes pirmą vaiką krikštijom Šv. Mikalojaus bažnyčioje (Vilniuje). Tai kunigas net neklausė ar krikšto tėvai "ėmė šliūbą" smile.gif bažnyčioje. Nors mūsų atvejų nei aš su vyrų nesiženyjom bažnyčioje nei krikšto tėvai. Be to krikšto tėtis ne lietuvis ir nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Astoota @ 2010 09 01, 20:11)
Merginos, gal zinot ka daryt? Pakviete mane i kriskto motinas, bet mes su vyru susituoke tik rotuseje, nes jis ne katalikas...As turiu visus sakramentus, kurie ir turi buti iki santuokos. Tai pergyvenu, kad per krikstynas kunigas neisbartu ir nesusigadintu krikstynos....


Aš vis tik pasitarčiau su kunigu g.gif , kad paskiau šventė nebūtų sugadinta, vieną yra kai nesusituokia bažnyčioj į tai mažai kas dėmesį kreipia, o kitą jeigu vyras ne katalikas g.gif . Jis gal kito tikėjimo? Ar tik šiaip nekrikštintas?
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 07 01, 21:07)
as taip pat norejau buti kriksto mama savo sesej bet kunigas pasake kad seses ar broliai  negali buti kriksto tevais schmoll.gif


Vat kaip g.gif o tas kunigas pasakė kodėl? Labai įdomu. Mes ir šeimoje turim pagranduką 4 m. Brolis beveik 20-čia metų vyresnis, sesutė 17-ka metų vyresnė. Ir nu niekaip neatrenku iš giminės kas galėtų pakrikštyti mažajį g.gif Paskutiniu metu viena mintis galvoje, kad gal geriausiai brolis su sese tai galėtų padaryti. Kažkaip man atrodo kad čia nieko tokio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akrima: 02 rugpjūčio 2012 - 23:30
QUOTE(akrima @ 2012 08 02, 23:03)
Vat kaip g.gif  o tas kunigas pasakė kodėl? Labai įdomu. Mes ir šeimoje turim pagranduką 4 m. Brolis beveik 20-čia metų vyresnis, sesutė 17-ka metų vyresnė. Ir nu niekaip neatrenku iš giminės kas galėtų pakrikštyti mažajį g.gif Paskutiniu metu viena mintis galvoje, kad gal geriausiai brolis su sese tai galėtų padaryti. Kažkaip man atrodo kad čia nieko tokio.


čia, žinokit nuo kunigo išprūsimo/pasaulėžiūros ir principų priklauso.
esam buvę krikštynose kur brolis ir sesė krikštyjo savo jaunylę sesytę ir viskas buvo puikiai ir gražiai, kunigas jokių prieštaravimų nereiškė.
tačiau kažkada sesė krikštijo draugų mergaitę ir krikšto vardą buvo išrinkę Laura, tai kunigas atsisakė tokiu vardu krikštyti, nes jis tokios šventosios nežino (o tokia tikrai yra), o po liturginį vardyną neturi noro ieškoti blink.gif kažkoks absurdo teatras doh.gif
tai vat, dar kartelį noriu pasikartoti, kad viskas priklauso nuo kunigo žmogiškumo/geranoriškumo/supratingumo/dėmesingumo ir pan. mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akbr @ 2012 08 03, 14:59)
čia, žinokit nuo kunigo išprūsimo/pasaulėžiūros ir principų priklauso.
esam buvę krikštynose kur brolis ir sesė krikštyjo savo jaunylę sesytę ir viskas buvo puikiai ir gražiai, kunigas jokių prieštaravimų nereiškė.
tačiau kažkada sesė krikštijo draugų mergaitę ir krikšto vardą buvo išrinkę Laura, tai kunigas atsisakė tokiu vardu krikštyti, nes jis tokios šventosios nežino (o tokia tikrai yra), o po liturginį vardyną neturi noro ieškoti  blink.gif  kažkoks absurdo teatras  doh.gif
tai vat, dar kartelį noriu pasikartoti, kad viskas priklauso nuo kunigo žmogiškumo/geranoriškumo/supratingumo/dėmesingumo ir pan.  mirksiukas.gif

4u.gif


Pritariu Jums thumbup.gif . Būtent dėl tokio kunigo elgesio mano dukrytė, būdama trečiokėle tada, pirmos komunijos atsisakė eiti doh.gif, taigi, ji tik krikštyta. Vat pasitaikė toks klebonas, kuris vaikui širdelę užgavo savo žodžiais, taip gal ir negalima būtų sakyti, bet taip nutiko, ot ir išaiškink po to vaikui kodėl kunigas taip ar kitaip pasakė. Ir dabar užaugusi tepasako, mama aš esu tikinti, dievą suprantu taip kaip aš jį suprantu, o kunigai lieka kunigais unsure.gif Ir ji paprasčiausiai žmogiškai teisi. Dievas yra dievu, tikėjimas tikėjimu, o žmonės yra žmonės, visa kita yra simbolika. Bet dėl to manau galės krikštinti savo jaunėlį broliuką smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akrima: 10 rugpjūčio 2012 - 09:38