Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

QUOTE(Annet_ @ 2010 06 01, 09:05)
Sveikos,
Esu krikstamote savo sesers dukrytes. Sia vasara planuojam krikstyti savo dukryte ir kvietem mano seseri buti krikstamote. Sesuo abejoja, lyg tai girdejo kad negalima perkrikstyti vaiku. Buvau pas kuniga, tai sake, kad cia nesamone, svarbiausia kad butu pats artimiausias zmogus. Bet, idomu is kur toks prietaras kad perkrikstyti negalima?

Sveikos, pas mus ta pati situacija smile.gif ka manote apie prietara, kad perkrikstyti negalima?
Noreciau isgirsti jusu nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2010 06 05, 16:33)
Sveikos, pas mus ta pati situacija smile.gif  ka manote apie prietara, kad perkrikstyti negalima?
Noreciau isgirsti jusu nuomones 4u.gif

tai ar zino kas nors? 4u.gif labai reikia jusu nuomones 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinushka1987 @ 2010 06 02, 23:32)
Mamytes. mano sesei 7 metai, o ji dar nekrykstyta, nes nera kas ja pakrykstytu, mano mama praso manes ir mano vyro buti jos kryksto tevais, bent del to, kad ja dievui pristatyti... Ka jus apie tai manote? Skubiai patarkite...( Tarp musu didelis metu skirtumas ir as jai paciai daugiau aukle nei sesuo)


Manau, jei norite ir jaučiate, kad galite būti krikštamote, tai pakrikštykite savo sesrį.
QUOTE(ErikaI @ 2010 06 04, 08:32)
O ar galima du vaikus iškart krikštyt tiems paties krikštatėviams?

Mane šis klausimas taip pat domintų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzele*** @ 2010 06 06, 14:04)
tai ar zino kas nors? 4u.gif  labai reikia jusu nuomones 4u.gif

Jus su Kunigu pasitarkit. Kaip as jau rasiau ankscaiu, tai mums kunigas pasake, kad ko tik zmones neisgalvoja, nesamones.. Svarbiausia, kad kriksto mama (tetis) butu patys artimiausiasi zmones ir nepaliktu (Niedok Dieve) bedoje vaikucio. O tas, taip, vadinams perkrikstyjimas visai nesvarbu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Annet_ @ 2010 06 07, 14:39)
Jus su Kunigu pasitarkit. Kaip as jau rasiau ankscaiu, tai mums kunigas pasake, kad ko tik zmones neisgalvoja, nesamones.. Svarbiausia, kad kriksto mama (tetis) butu patys artimiausiasi zmones ir nepaliktu (Niedok Dieve) bedoje vaikucio. O tas, taip, vadinams perkrikstyjimas visai nesvarbu. 4u.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2010 06 04, 08:32)
O ar galima du vaikus iškart krikštyt tiems paties krikštatėviams?


Gali, bet krikštys ne vienu metu, o vieną po kito.

QUOTE(Boruzele*** @ 2010 06 05, 17:33)
Sveikos, pas mus ta pati situacija smile.gif  ka manote apie prietara, kad perkrikstyti negalima?
Noreciau isgirsti jusu nuomones 4u.gif


Prietarai su Bažnyčia neturi nieko bendro. Išvis man nesuprantama pati sąvoka "Perkrikštyti, atkrikštyti". Krikštyjama yra tik kartą ir krikšto metu žmogus gauna neišdildomą dvasinę žymę/spaudą. Ji yra visam gyvenimui ir niekaip nepanaikinama.

Aš su vyru krikštijau savo sesers dukrytę, o sesuo su vyru tuo pat metu krikštyjo mano dukrytę. Abu vaikai yra pakrikštyti. Tą pasakys kiekvienas kunigas. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Annet_ @ 2010 06 01, 10:05)
Sveikos,
Esu krikstamote savo sesers dukrytes. Sia vasara planuojam krikstyti savo dukryte ir kvietem mano seseri buti krikstamote. Sesuo abejoja, lyg tai girdejo kad negalima perkrikstyti vaiku. Buvau pas kuniga, tai sake, kad cia nesamone, svarbiausia kad butu pats artimiausias zmogus. Bet, idomu is kur toks prietaras kad perkrikstyti negalima?




Kiek teko girdet, perkrikstyti negerai, nes issiskirsit su vyru arba jus, arba tie, kuriu vaika krikstijot. Bet cia tik prietaras, tiket ar ne, zmoniu reikalas.
O tarkim pas provaslavus tai net parasyti cerkves knygoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 30 birželio 2010 - 09:59
QUOTE(kristinushka1987 @ 2010 06 02, 23:32)
Mamytes. mano sesei 7 metai, o ji dar nekrykstyta, nes nera kas ja pakrykstytu, mano mama praso manes ir mano vyro buti jos kryksto tevais, bent del to, kad ja dievui pristatyti... Ka jus apie tai manote? Skubiai patarkite...( Tarp musu didelis metu skirtumas ir as jai paciai daugiau aukle nei sesuo)

as taip pat norejau buti kriksto mama savo sesej bet kunigas pasake kad seses ar broliai negali buti kriksto tevais schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaleake: 01 liepos 2010 - 20:13
QUOTE(zaleake @ 2010 07 01, 21:07)
as taip pat norejau buti kriksto mama savo sesej bet kunigas pasake kad seses ar broliai  negali buti kriksto tevais schmoll.gif

Šitą ir aš esu girdėjus.
Atsakyti
O mane kankina toks klausimas g.gif . Mano sesuo mane ir vyrą pakvietė krikštatėviais. Atsisakyti negalime doh.gif . Dar draugė paprašė, kad aš būčiau jos būsimo leliuko krikštamote. Abejos krikštynos nusimato kitą vasarą. Bet, aš esu tik krikštyta, nei pirmos komunijos, nei sutvirtinimo nepriėmusi doh.gif , mano vyras pravoslavas. Bažnytinės santuokos sudarę nesame. Kaip suprantu, krikštamote būti negaliu blush2.gif Ką tokioje situacijoje man patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 07 04, 16:33)
O mane kankina toks klausimas g.gif . Mano sesuo mane ir vyrą pakvietė krikštatėviais. Atsisakyti negalime doh.gif . Dar draugė paprašė, kad aš būčiau jos būsimo leliuko krikštamote. Abejos krikštynos nusimato kitą vasarą. Bet, aš esu tik krikštyta, nei pirmos komunijos, nei sutvirtinimo nepriėmusi doh.gif , mano vyras pravoslavas. Bažnytinės santuokos sudarę nesame.  Kaip suprantu, krikštamote būti negaliu blush2.gif  Ką tokioje situacijoje man patartumėte?




Jūs galite krikštyti, bet būsite ne krikšto mama, bet kaip sako kūnigai liudininkė smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinot ka daryt? Pakviete mane i kriskto motinas, bet mes su vyru susituoke tik rotuseje, nes jis ne katalikas...As turiu visus sakramentus, kurie ir turi buti iki santuokos. Tai pergyvenu, kad per krikstynas kunigas neisbartu ir nesusigadintu krikstynos....
Atsakyti