Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

QUOTE(kreida @ 2010 05 24, 13:08)
Norejau paklausti,ar galima kviesti krikstateviais tuos pacius zmones,kurie jau yra vieno musu vaiko krikstateviai,t.y.ar gali buti abieju vaiku tie patys krikstateviai?Gal kas susidurete? g.gif


Galima, aš ir mano vyras esam draugės abiejų vaikučių krikštatėviai, nebuvo jokių problemų krikštinant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikristute: 24 gegužės 2010 - 13:57
QUOTE(ikristute @ 2010 05 24, 14:56)
Galima, aš ir  mano vyras esam draugės abiejų vaikučių krikštatėviai, nebuvo jokių problemų krikštinant smile.gif

DEKUIJ uz info. nors ir ne as klausiau, bet ieskojau sito atsakymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 05 24, 14:56)
Galima, aš ir  mano vyras esam draugės abiejų vaikučių krikštatėviai, nebuvo jokių problemų krikštinant smile.gif

Aciu 4u.gif Padejote isspresti problema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kreida @ 2010 05 24, 13:08)
.ar gali buti abieju vaiku tie patys krikstateviai?Gal kas susidurete? g.gif


Tikrai galima bigsmile.gif

QUOTE(aaistulis @ 2010 05 24, 13:14)
Zinokit visdelto apsigalvojau bigsmile.gif  kviesiu krikstateviu seses drauga - net ant sirdies palengvejo thumbup.gif  dekui uz nuomones 4u.gif


Super drinks_cheers.gif
Atsakyti
labukas, as norejau pasiteitauti ar gali buti vienas is kriksto tevu evangelis, o ktas katalikas g.gif jie yra vyras ir zmona ir beto neturi baznytines santuokos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Envi: 29 gegužės 2010 - 21:44
QUOTE(Envi @ 2010 05 29, 21:43)
labukas, as norejau pasiteitauti ar gali buti vienas is kriksto tevu evangelis, o ktas  katalikas  g.gif  jie yra vyras ir zmona ir beto neturi baznytines santuokos  unsure.gif

negali nei vienas, nes turi buti prieme visus baznytinius sakramentus, kurie jiems priklausytu pagal statusa
Atsakyti
Sveikos,
Esu krikstamote savo sesers dukrytes. Sia vasara planuojam krikstyti savo dukryte ir kvietem mano seseri buti krikstamote. Sesuo abejoja, lyg tai girdejo kad negalima perkrikstyti vaiku. Buvau pas kuniga, tai sake, kad cia nesamone, svarbiausia kad butu pats artimiausias zmogus. Bet, idomu is kur toks prietaras kad perkrikstyti negalima?
Atsakyti
4u.gif
oi.. iskilo ir man didele beda,del kriksto teveliu doh.gif pirmos dukrytes kirksto tevai mano brolis ir vyro sesuo (abu iki siol vienisi) tai del pirmos merginos problemu ir nebuvo, abu ja labai myli, rupinasi ir t.t.
dabar planuojam krikstyti antra panele, bet va beda, kad nzn ka imti i kriksto tevus, is mano puses giminiu nera, draugu nenoriu, o pas vyra gimine didele, bet va irgi beda, kad su viena jo pussesere su vyru daug bendravom, bet kai pagimdziau kazkaip keistai jie maziau bendrauja, nors ji pati laukiasi ir vis telefonu sako, kad labai nori aplankyt, bet per daugiau nei menesi dar neaplanke musu (nors tikrai zinau, kad laiko laisvo ivalias turi), tai kazkaip net nekyla upo juos kviesti, nors atrodo vaikus jie myli, bet.. dar yra kita vyro pussesere su vyru, kurie irgi vaikus myli, geri ir t.t. bet su jais maziau bendraujam, tai irgi kazkaip nzn ar cia gerai butu juos kviesti.. visi kiti gimines nelabai tinka... siaip noreciau viena imti is mano puses, kita is vyro, bet va is mano puses nera nieko.. nebent imti vel mano broli ir kokia vyro pussesere (yra viena tinkama ir veinisa), bet tada gal vyro sesuo supyks, kad as vel savo broli imu, okriksto mama kita.. arba imti tuos pacius kaip pirmos dukrytes mano broli ir vyro sese.. ech.. nzn nzn ka daryt.. patarsit gal jus man ka nors, nes tuoj galva susprogs unsure.gif
Atsakyti
Mamytes. mano sesei 7 metai, o ji dar nekrykstyta, nes nera kas ja pakrykstytu, mano mama praso manes ir mano vyro buti jos kryksto tevais, bent del to, kad ja dievui pristatyti... Ka jus apie tai manote? Skubiai patarkite...( Tarp musu didelis metu skirtumas ir as jai paciai daugiau aukle nei sesuo)
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2010 06 01, 15:24)


Tai imkit tuos pačius krikštatėvius. Jei geri, rūpinasi ir myli vaikutį tai kodėl ne? smile.gif Tuo labiau, kad artimiausi žmonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinushka1987 @ 2010 06 02, 23:32)
Mamytes. mano sesei 7 metai, o ji dar nekrykstyta, nes nera kas ja pakrykstytu, mano mama praso manes ir mano vyro buti jos kryksto tevais, bent del to, kad ja dievui pristatyti... Ka jus apie tai manote? Skubiai patarkite...( Tarp musu didelis metu skirtumas ir as jai paciai daugiau aukle nei sesuo)


Jei esat pasiruošę būti krikštatėviais, tai ir krikštykite. 4u.gif
Atsakyti
O ar galima du vaikus iškart krikštyt tiems paties krikštatėviams?
Atsakyti