Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

QUOTE(Bulbulka. @ 2010 04 26, 00:13)
Ne, problemu tokiu neturi, viskas tvarkoj smile.gif
tik kad girdejus kazkokiu kalbu kad perkrikstyti negalima kazkaip, ar cia tik bobutes pasakos... g.gif

Tikrai, kad bobučių pasakos rolleyes.gif Aš iš viso tik šiam forume išgirdau, kad yra toks prietaras unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2010 04 26, 10:20)
Tikrai, kad bobučių pasakos rolleyes.gif  Aš iš viso tik šiam forume išgirdau, kad yra toks prietaras unsure.gif

Na vat, skambinom kunigui, sake galima drinks_cheers.gif tik kazkaip paminejo, kad vaiko brolis nebutu krikstatieviu, na mum tai neaktualu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2010 04 24, 00:34)
Noreciau isgirst jusu nuomone, ar gali mano kriksto sunus, cia mano sunenas, buti mano sunelio kriksto tevu?  g.gif

Gali, aš esu savo krikštamotės dukros krikšto mama 4u.gif
Atsakyti
Vasarą krikštysime ir mes savo dukrytę. Visada žinojau kas bus mano vaiko krikšto mama - žmogus, kuriuo pasitikiu kaip savimi, kuriam patikėčiau savo vaiką be menkiausių abejonių, - mano vaikystės draugė. Man labai svarbu, kad krikšto motinėlė mylėtų mano vaiką, bendrautų, nepamirštų, gyvenime patartų ir padėtų. Juk tai tarsi antra mama. Niekada neteikčiau pirmenybės giminystės ryšiui, svarbu žmogus ir jo požiūris į krikštijamą vaiką, o jis brolis, puseserė ar draugė visai nesvarbu.
Atsakyti
ner blogiau,kai atsisako buti kuma doh.gif schmoll.gif kazkoks nesusipratimas vyksta siais laikais. schmoll.gif
gal puskei ir vejai galvoj, bet juk zmones kadanors suauga, o beto jaunas zmogus ir suras daug kalbos su vaiku, as norejau,kad jauni krikstytu musu vaika,kad daugiau bendru poziuru butu. 4u.gif
Pati buvau paaugle kai krikstyjau vaika, tai dabar idomu kai bendravimas yra jaunatviskas mirksiukas.gif
Atsakyti
aisku, kad gali. musu aplinkoje taip yra smile.gif tad galit buti rami smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uppity: 14 gegužės 2010 - 22:47
arteja ir musu suplanuotas dukrytes krykstinu terminas. zinom kada, zinom kur, bet nesam tikri kas doh.gif planuoju artimiausom dienom uzeiti pas kuniga ir del datos apsotarti ir tuo paciu del tevu pasirinkimo patarimo paklausti...
kazkaip taip gavosi (amzius, religija, pora ir pan.), kad mes esam beveik visu geriausiu draugu vaiku krikstateviais, o dabar kai reikia savajai isrintki kriksto tevelius, tai susimaciau ar galimas toks kryzminimas, kai mes ju vaiku, o jie musu vaiku krikstateviai?... ir noretume is skirtingu seimu krikstateviu, bet ar nesupyks ju antrosios puses, mes gi su vyru visur abu ejom...
Atsakyti
musu sunelio krikstynos irgi ne uz kalnu, paruosiamieji darbai jau vyksta biggrin.gif tik vienas klausimas ramybes neduoda... dar kai net su savo vyru pazistama nebuvau, visada zinojau, jog mano pirmagimio kriksto mama bus mano sese - super zmogutis!! wub.gif niekada del to neabejojau, ir dabar kai atejo metas rinkti krikstatevius del krikstamotes viskas aisku, o va del krikstatevio - problema verysad.gif sese dar nesusituokus, turi drauga irgi labai labai faina, duok dieve, kada nors jie susituoks, taciau as nedristu jo imti i krikstatevius, nes bijau, kad o jei issiskirs, tai vaikas faktiskai tures krikstatevi, o praktiskai ne, nes juk bendravimas tikrai nutruktu verysad.gif o kito kandidato i krikstatevius neturim verysad.gif tad nusprendziau,kad bus tik kriksto mama, zinau, jog baznycia tam leidzia, taciau abejones, ar teisingai elgiuosi, mane grauzia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 05 21, 14:01)
musu sunelio krikstynos irgi ne uz kalnu, paruosiamieji darbai jau vyksta biggrin.gif  tik vienas klausimas ramybes neduoda... dar kai net su savo vyru pazistama nebuvau, visada zinojau, jog mano pirmagimio kriksto mama bus mano sese - super zmogutis!! wub.gif  niekada del to neabejojau, ir dabar kai atejo metas rinkti krikstatevius del krikstamotes viskas aisku, o va del  krikstatevio - problema verysad.gif  sese dar nesusituokus, turi drauga irgi labai labai faina, duok dieve, kada nors jie susituoks, taciau as nedristu jo imti i krikstatevius, nes bijau, kad o jei issiskirs, tai vaikas faktiskai tures krikstatevi, o praktiskai ne, nes juk bendravimas tikrai nutruktu verysad.gif  o kito kandidato i krikstatevius neturim verysad.gif tad nusprendziau,kad bus tik kriksto mama, zinau, jog baznycia tam leidzia, taciau abejones, ar teisingai elgiuosi, mane grauzia unsure.gif

Na as galvojju koks tada skirtumas g.gif Geriau kad butu ir krikstatievis O gyvenime bus kaip bus vienas is kriksto tievu vistiek bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 05 21, 13:01)
zinojau, jog mano pirmagimio kriksto mama bus mano sese - super zmogutis!! wub.gif  niekada del to neabejojau, ...
turi drauga irgi labai labai faina, duok dieve, kada nors jie susituoks, taciau as nedristu jo imti i krikstatevius, nes bijau, kad o jei issiskirs,...
tad nusprendziau,kad bus tik kriksto mama,



Tai tikrai koks skirtumas? ax.gif Ar iš karto vieną krikštamotę turės vaikas, ar bus du krikšto tėvai, o jau kaip bus taip.. Man atrodo imkit abu, niekas nežino kaip ten gyvenime viskas bus wink.gif
Atsakyti
Norejau paklausti,ar galima kviesti krikstateviais tuos pacius zmones,kurie jau yra vieno musu vaiko krikstateviai,t.y.ar gali buti abieju vaiku tie patys krikstateviai?Gal kas susidurete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 05 21, 16:09)
Na as galvojju koks tada skirtumas  g.gif Geriau kad butu ir krikstatievis O gyvenime bus kaip bus vienas is kriksto tievu vistiek bus  biggrin.gif

Zinokit visdelto apsigalvojau bigsmile.gif kviesiu krikstateviu seses drauga - net ant sirdies palengvejo thumbup.gif dekui uz nuomones 4u.gif
Atsakyti