Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

As nenoriu nesusituokusios poros vaikui i krikstatevius schmoll.gif ir del to nusprendem kad suneli krikstys tik viena kriksto mama, t.y mano sesuo thumbup.gif . Norejau kad mano brolis ir sesuo krikstytu , bet brolis nesutiko verysad.gif . Jis su panele draugauja jau 5 metai ir norejo kad ji butu kriksto mama jei jis bus kriksto teciu. Bet as nenoriu nesusituokusiu, kad ir kaip itikineciau save schmoll.gif , nors nieko blogo neturiu pries brolio drauge ax.gif . Ji labai myli wub.gif mano mazyli.
Daugiau nebuvo is ko rinktis g.gif . Kunigas sutiko pakrikstyti tik su viena kriksto mama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 21, 20:43)
Labai dziaugiuosi, kad atsirado mamyte, kuri paneige sita mita  thumbup.gif  Tikiu dabar, kad ir daugiau turbut yra tokiu poru  4u.gif  Dziaugiuosi uz Jus ir uz tuos vaikelius, kuriu ir toliau esate krikstateviai! Tikriausiai daugiausia lemia poziuris i kriksto prasme  wub.gif

O mano mažiuko krikšto tėvai visai ne į temą: mano pusbrolis ir mano brolio draugė ax.gif Kadangi brolis yra išsiskyręs, tai brolienė, taip aš ją vadinu, sakė nėra prasmės ženytis vien dėl anspaudo pase, nes bažnytinės santuokos priimti negali. Brolis labai norėjo, kad ji eitų į krikšto mamas, nes taip tiesiog labiau įsilietų į mūsų šeimą. Ir ką? Ji yra gera krikšto mama: rūpestinga, bendrauja su vaiku, visada kokią dovanėlę dovanoja, domisi jo gyvenimu, pomėgiais... Nu visais atžvilgiais thumbup.gif Tai priklauso nuo žmogaus ir prietarai nieko čia dėti schmoll.gif Nors ji ir nėra labai katalikė, bet tikrai sugebės pasirūpinti tuo jei reiktų: visada dalyvauja šeimos Mišiose, dalyvavo vyresniojo sūnaus Pirmoje Komunijoje. Tikrai nesigailiu ją pakvietus thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Taip-pritariu poziuriui, kad viskas priklauso nuo pacio zmogaus, jo meiles vaikams, samoningumo ir atsakingumo.
Reiktu dziaugtis, jei kriksto tevai butu grazus pavyzdys savo krikstavaikiams 4u.gif
Atsakyti
mano pirmagimio kriksto tevais yra MB sesuo (nasle, turinti sunu paaugliuka) ir amno brolis (jau tada kai kirkstijoms draugavo su panele pora metu). kvietem artimiausius mums zmones, nes duagiau nei broliu, nei sesiu mes neturime. niekas neuzpyko, visiems gerai viskas buvo. Antorios krikstynos uz keliu savaiciu, tai kvieciam ta pacia brolio drauge, kuri jau 6 metai, kai kartu su mano broliuku, kartu gyvena, be galo myli tiek mano suneli, tiek su mazaja visada siltai bendrauja;) ir MB pusbroli, nes daugiau ka i kirksto tevsu imti nelabai turime, tai va cia ir nezinau ar bus rysys su tuo kirksto teciu, bet , akd gera kriksto mama tures ne neabejoju:)
Atsakyti
Mes busim kriksto tėvai suneno vaikams O as dar ir jo kriksto mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2010 03 24, 09:39)
mano pirmagimio kriksto tevais yra MB sesuo (nasle, turinti sunu paaugliuka) ir amno brolis (jau tada kai kirkstijoms draugavo su panele pora metu). kvietem artimiausius mums zmones, nes duagiau nei broliu, nei sesiu mes neturime. niekas neuzpyko, visiems gerai viskas buvo. Antorios krikstynos uz keliu savaiciu, tai kvieciam ta pacia brolio drauge, kuri jau 6 metai, kai kartu su mano broliuku, kartu gyvena, be galo myli tiek mano suneli, tiek su mazaja visada siltai bendrauja;) ir MB pusbroli, nes daugiau ka i kirksto tevsu imti nelabai turime, tai va cia ir nezinau ar bus rysys su tuo kirksto teciu, bet , akd gera kriksto mama tures ne neabejoju:)


O kodėl nenorit, kad ir antro vaikučio krikšto tėtis būtų jūsų brolis? Manau jis daug geresnis krikšto tėvelis būtu negu pusbrolis, nes jau dabar labai myli vaikutį mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(boruzele885 @ 2010 03 18, 22:17)
Norit tikekit, norit ne, bet girdejau ir kazkaip daugeliu matytu atveju si situacija teisinasi: NEGALIMA KVIESTI I KUMUS DRAUGAUJANCIU PORU  verysad.gif  po kriksto kazkaip taip nutinka, kad jie issikiria. Gal tai ir sutapimas, bet jau nemazai tokiu sutapimu maciau  g.gif  todel mes savo mazajam kviesim mano sese ir pusbroli  4u.gif  nenoriu rizikuoti, kad po to mazasis bus be krikstatevio  unsure.gif

Mes irgi su vyru esam abu krikstateviai drauges vaikelio, kuriam jau dabar 14 metu. Viskas labai puiku
Atsakyti
Sveikutes.Ir aš užsukau į šią tema su tokiu klausimėliu.Mano sūneliui greit sukaks du metukai, bet vis dar nekrikštytas ax.gif O nekrikštytas todėl, kad su vyru nesutariam dėl krikštatėvių. Vyras nori, kad krikštytu jo sesuo su vyru, o aš prieštarauju, nes jie nebyliai.Ką jus darytumėte tokiu atveju? Patarkit prašau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Živilė@mama @ 2010 04 02, 22:43)
Sveikutes.Ir aš užsukau į šią tema su tokiu klausimėliu.Mano sūneliui greit sukaks du metukai, bet vis dar nekrikštytas ax.gif O nekrikštytas todėl, kad su vyru nesutariam dėl krikštatėvių. Vyras nori, kad krikštytu jo sesuo su vyru, o aš prieštarauju, nes jie nebyliai.Ką jus darytumėte tokiu atveju? Patarkit prašau g.gif

Suprantu ir Jus, ir vyra.. Labai sunku spresti, kai nezinome visko, t,y. kokie zmones, koks ju vidus.. Bet isivaizduoju, kaip mamai neramu, kai renki antruosius tevus. Juk linkime, kad butu vaikui geriausia gyvenime. Bet gal su jais jam ir butu? Pvz, ar (tfu tfu tfu) nelaimes atveju galetu jusu vaikas kreiptis i juos pagalbos, ar butu jam ramstis gyvenime? Jei ziuresime is tos puses.. Jei ziuresime paprasciau, kaip i formaluma... vel kitaip galime svarstyti..
Is tiesu tik Jus galite nuspresti. Linkiu geriausio sprendimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2003 12 15, 11:29)
Na, vaiko krikštas yra pirmosios nuodėmės nuplovimas. Jei esi tikinti, krikščionė, manai, kad ir vaikas bus toks, privalai pakrikštyti. Nes vėliau vaikui bus sunku pačiam viską organizuotis, o ir gėda truputį, kai su lėliukais tenka dalyvauti krikštynose, o vėliau su pirmaklasiais prie pirmos komunijos žingsniuoti.
Jei netikinti - koks skirtumas, gali ir nekrikštyti.
Be krikštatėvių tikrai manau, kad katalikų bažnyčia neleis krikštyti. O seneliai manau tikrai gali būti krikštatėviais, ten niekas neklausia giminystės, nes senovėje net ir bile kokią cypdavatkę nuo bažnyčios paimdavo ir krikštamote padarydavo.
Aš norėjau kad mano brolis krikštytų mano dukrą, bet tas gyvenimo stabdis atsisakė. Tada paprašiau savo draugės, ji sutiko. Aišku gaila, kad ji gyvena Vokietijoje...
Dėl mažai pažystamų draugų, tai gal ne taip svarbu ar jie pinigingi, svarbiau gal, ar norėsi su jais bendrauti. O gal kaip tik tai bus pretekstas sustiprinti draugystę?
Taip kad rinkis tuos, kuriuos tau širdis rodo ir kurie jaučia palankumą tavo vaikui. Dovanos dovanom, o vaikų krikštatėviai senokai nebeima auklėti...Nu, nebent tai patys artimiausi žmonės  smile.gif



Nepykite prašau, bet jus skleidžiate klaidingą informaciją. Jeigu nebuvai pakrikštytas, arba nepriėmėte pirmos komunijos, tai vaikštote į paskaitas, kurios vyksta bažnyčiose ir jas veda katechetai, retkarčiais vienuolės. Ir jeigu kaip minėjau neesi šių dalykų priėmęs tai paskaitose būni su savo BENDRAAMŽIAIS ,o ne pirmokais. Jūsų žiniai, pirmos komunijos pradedama eiti nuo trečios klasės . Todėl nereikia gąsdinti žmonių klaidinga informacija. O būti vėliau pakrikštytam arba prieiti vėliau komunijos niekada nevėlu, ir jokios gėdos čia nėra. schmoll.gif Su jūsų mąstymu atleiskit įvarysit žmonėms tik nepasitikėjimą savimi ir baimes. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Vika 12 @ 2010 04 03, 14:17)
Nepykite prašau, bet jus skleidžiate klaidingą informaciją. Jeigu nebuvai pakrikštytas, arba nepriėmėte pirmos komunijos,  tai vaikštote į paskaitas, kurios vyksta bažnyčiose ir jas veda katechetai, retkarčiais vienuolės. Ir jeigu kaip minėjau neesi šių dalykų priėmęs tai paskaitose būni su savo BENDRAAMŽIAIS ,o ne pirmokais. Jūsų žiniai, pirmos komunijos pradedama eiti nuo trečios klasės . Todėl nereikia gąsdinti žmonių klaidinga informacija. O būti vėliau pakrikštytam arba prieiti vėliau komunijos niekada nevėlu, ir jokios gėdos čia nėra. schmoll.gif  Su jūsų mąstymu atleiskit įvarysit žmonėms tik nepasitikėjimą savimi ir baimes. verysad.gif

GERIAU VĖLIAU , NEGU NIEKADA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2010 04 02, 23:07)
Suprantu ir Jus, ir vyra.. Labai sunku spresti, kai nezinome visko, t,y. kokie zmones, koks ju vidus.. Bet isivaizduoju, kaip mamai neramu, kai renki antruosius tevus. Juk linkime, kad butu vaikui geriausia gyvenime. Bet gal su jais jam ir butu? Pvz, ar (tfu tfu tfu) nelaimes atveju galetu jusu vaikas kreiptis i juos pagalbos, ar butu jam ramstis gyvenime? Jei ziuresime is tos puses.. Jei ziuresime paprasciau, kaip i formaluma... vel kitaip galime svarstyti..
Is tiesu tik Jus galite nuspresti. Linkiu geriausio sprendimo 4u.gif

Širdingai dėkoju už komentarą 4u.gif Tas ir yra, kad pfu pfu pfu nelaimės atveju tikrai negalėčiau kreiptis į juos pagalbos, nes vyro sesė nelabai šeimyniška(t.y. nelabai moka gaminti valgyt, o dukrą pagrinde augino tėtis ir virtuvėje jis šeimininkauja).O sesers vyras man kaip žmogus nepatinka, labai skrudžas ir visko nori veltui.
O labiausiai kliūna man tai, kad jie krikštija visus savo draugų vaikus.
Atsakyti
Mes turime problemų su krikšto tėvais verysad.gif Krikšto mama bus vyro sesuo, bet krikšto tėčio nerandame...Vyro sesuo neištekėjusi, turi draugą, bet jis nenori būti krikšto tėčiu. Mano sesės draugas irgi nenori. Bandysime tartis su kunigu, kad leistų pakrikštyti tik su krikšto mama.
Atsakyti