Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

QUOTE(inram @ 2010 02 08, 18:13)
kaip as jus gerai suprantu  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  musu irgi sunaus kriksto tevai bus,ne vyro brolis su zmona( nesuprantu, kodel turime apsikeisti, jei mes ju vaika krikstijom, tai ir jie musu...) bet geriausia drauge ir mano pusbrolis. Jau matau savo uosviene, piestu stojancia lotuliukas.gif  buvau uzsiminus po vaiko gimimo, tai veidas perkreiptas buvo, pasake: antram vaikui galesit ka norit kviesti... o as pamirsau paklausti, kuo skiriasi pirmas vaikas nuo antro..doh.gif  lotuliukas.gif  bet kaip norim taip darom . biggrin.gif

Aha tos anytos labai kistis jau nori lotuliukas.gif , nors ne mano anyta blogas zgus, bt kai ruosemes vestuvems tai irgi pirslius siule, nors ka tik buvom pasake kas bus, o ji savo sneka, tai vyrui sakau pasakyk tu jai, nes as rekt tuoj pradesiu lotuliukas.gif , vyro bobute irgi sako paskubejo nepasitare koki varda vaikui duot lotuliukas.gif , siaubas kaip kistis visi nori, is mano puses neratkiu bedu kad ir pasako savo nuomone tai zino kad vistiek padarysiu kaip noresiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(SpriNta @ 2010 02 09, 10:02)
kriksto tevais rinkti reiktu tik pora,nes kai isrenka ne pora tai gaunasi didelis sudas..pvz mano vyras turi savo sesers mergaite- kriksto dukra - su kazkokia tais sesers drauge..taigi as esu kategoriskai pries tai..nei kaip dovanos atvirute uzrasyt..as gaunuosi jau kaip ir ne i tema..nei cia malonu kai vyras fotkinasi su kazkokia tai kriksto mama ir krikstodukra..nu nesamone kazkokia..taigi as tepripazistu bendrus kriksto vaikus..o cia kai jaunystej prisidarai koki tai kriksto vaika paskui vien problemas sukelia ir daznai toks vaikas lieka nelankomas..
vyro geriausias draugas pakviete ji but jo dukters krikstateviu su zmonos drauge,tai jau tikrai atsisake nes jau ir su ta viena bedu yra(kviete mus kartu,bet as girdejau kad pora neapsizenijusi negali krikstyti mergaites,nes gresia skyrybos,nors siaip visai norejau..)..o prietarais tikiu,nes gimineje yra keletas nutikimu:viena teta issiskyre su vyru,gyvena viena ir augina sunu viena(turi kriksto dukra),o kita teta augina sunu viena irgi(turi kriksto dukra)..

Na del tu nesamoniu tai manau priklauso nuo kiekviens seimos, kaip kas i ka ziuri. Manau kad nusifotografuoti galma ir visiems kartu ne ik kriksto tevams,o atvirute uzrasyti nuo kriksto tevo su zmona. Na bet cia jau kiekvienam rintis kaip ir k nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 02 09, 11:29)
Aha tos anytos labai kistis jau nori  lotuliukas.gif , nors ne mano anyta blogas zgus, bt kai ruosemes vestuvems tai irgi pirslius siule, nors ka tik buvom pasake kas bus, o ji savo sneka, tai vyrui sakau pasakyk tu jai, nes as rekt tuoj pradesiu  lotuliukas.gif , vyro bobute irgi sako paskubejo nepasitare koki varda vaikui duot lotuliukas.gif , siaubas kaip kistis visi nori, is mano puses neratkiu bedu kad ir pasako savo nuomone tai zino kad vistiek padarysiu kaip noresiu  biggrin.gif



pirslius ir mums siule cool.gif doh.gif o del vardo, kaip pasakem, pradejo zegnotis, kad mirti jau gali... o velaiu girdejau, kaip mano tetai guodesi, nu koks jai baisus vardas pasirode.. doh.gif lotuliukas.gif oj, galeciau romana apie ja parasyti...
Atsakyti
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2010 02 07, 02:16)
Ar gali krikscioniu baznycioje vaiko kriksto tevais buti rusu tikejimo (lygtais staciatikiai) asmenys? (siuo atveju - kriksto mama)


manau kad gali, kadangi aš pati krikštyjau vaiką cerkvėj, nors esu katalikė ir mano pačios vaikai krikštyti bažnyčioj mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kilo klausimelis, ar gali buti kelios poros krikstateviu?
Atsakyti
Mūsų dukrytės krikštatėviais bus geriausi draugai. Iš tikro yra vyro brolis, kuris jaučiu tikėjosi, kad bus krikštatėvis. Tačiau mums su vyru net nekilo abejonės dėl mūsų pasirinkimo. Pirmiausia, tai matome kaip bendrauja ir kaip dažnai mūsų dukrytę mato vyro brolis su savo drauge ir kiek draugai. Skirtumas akivaizdus, beto ir bendravimas su vaiku visiškai kitoms. Todėl esu tikrai kad mano dukrytės krikšto tėvai bus tikri antri tėveliai, o ne tik formalumas, nes svarbiausias dalykas - tai, kad jie dukrytę myli, kaip savo vaikutį wub.gif Esame nerealiai laimingi, kad turės dukrytė pačius geriausius krikšto tėvelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SpriNta @ 2010 02 09, 10:02)
kriksto tevais rinkti reiktu tik pora,nes kai isrenka ne pora tai gaunasi didelis sudas..pvz mano vyras turi savo sesers mergaite- kriksto dukra - su kazkokia tais sesers drauge..taigi as esu kategoriskai pries tai..nei kaip dovanos atvirute uzrasyt..as gaunuosi jau kaip ir ne i tema..nei cia malonu kai vyras fotkinasi su kazkokia tai kriksto mama ir krikstodukra..nu nesamone kazkokia..taigi as tepripazistu bendrus kriksto vaikus..o cia kai jaunystej prisidarai koki tai kriksto vaika paskui vien problemas sukelia ir daznai toks vaikas lieka nelankomas..
vyro geriausias draugas pakviete ji but jo dukters krikstateviu su zmonos drauge,tai jau tikrai atsisake nes jau ir su ta viena bedu yra(kviete mus kartu,bet as girdejau kad pora neapsizenijusi negali krikstyti mergaites,nes gresia skyrybos,nors siaip visai norejau..)..o prietarais tikiu,nes gimineje yra keletas nutikimu:viena teta issiskyre su vyru,gyvena viena ir augina sunu viena(turi kriksto dukra),o kita teta augina sunu viena irgi(turi kriksto dukra)..


ir as manau,kad kriksto teveliai turi buti viena pora,t.y.is vienos seimos.
ir prietarais labai labai tikiu... visgi ne is pirsto visi prietarai lauzti,visad isigilinus galima rasti juose teisybes.
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2009 12 20, 19:23)
drinks_cheers.gif na mano  busimi vaiko krikstateviai ir nesusituoke bet  jau keleri metai kartu gerai sutaria ir tikrai tikiu kad jie ateity bus kartu , ko negaliu garantuoti uz vyro sesers  puse nes ten isvis kiat istorija kuria geriau patyleisu , tikrai nenoriu kad toks vyras bustu mano vaiko krikstateviu  doh.gif



del to irgi bukite atsargus,nes mes irgi rinkome broli su drauge(4m.draugavo) ir tikrai jau laikeme seima,bet va pakrikstyjo ir issiskyre verysad.gif ..dabar mano dukryte kriksto mamytes nebepamena schmoll.gif unsure.gif Ech,kad buciau zinojus doh.gif ir net nepagalvoje buvom kad sumastys issiskirti doh.gif verysad.gif Labai del to gaila verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
visa tai yra prietarai o ten jau jum spresti ar jais tiketi ar ne ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes nusivyle krikstateviais verysad.gif Neveltui nelabai ir norejom ju,bet neturejom visiskai jokio pasirinkimo,is gatves juk neimsi. Emem seseri su vyru,atrodo ir geri zmones ir vaikus myli,taciau pakrikstijus visiskai nerodo demesio,pamirsta atvezti dovaneles per sventes ar pasveikinti su gimtadieniu.Tik pakvietus i gimimo diena sveikina...O apie paprasta demesi tai net nekalbu.Atvaziuoja pas krikstadukra i svecius ir net galveles nepaglosto. Esam ir mes ju vaiko kumai, tai kai atvezdavom zaisliuku,siaip be progos,tai jie nesuprasdavo net kodel,klausdavo,o kokia cia proga,sakom siaip,juk jis musu krikstasunis.Vienu zodziu, labai gaila. Labai....
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 01, 20:47)
del to irgi bukite atsargus,nes mes irgi rinkome broli su drauge(4m.draugavo) ir tikrai jau laikeme seima,bet va pakrikstyjo ir issiskyre verysad.gif ..dabar mano dukryte kriksto mamytes nebepamena  schmoll.gif  unsure.gif Ech,kad buciau zinojus  doh.gif ir net nepagalvoje buvom kad sumastys issiskirti  doh.gif  verysad.gif Labai del to gaila verysad.gif  unsure.gif

Gaila, kad kriksto mama nejaucia jokios atsakomybes verysad.gif , nesvarbu kd issiskyre
Atsakyti
ar gali buti krikstateviu zmogus nepriejes pirmos komunijos?
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2010 03 03, 17:22)
Gaila, kad kriksto mama nejaucia jokios atsakomybes  verysad.gif , nesvarbu kd issiskyre
Žinoma,gaila kai taip nutinka,bet... prie ko čia atsakomybės nejautimas? Čia nuo kiekvieno žmogaus charakterio priklauso. Jei santykiai visiškai pašliję tarp tų dviejų išsiskyrusių žmonių ir ji nenori nieko bendro turėt su ex ir visko kas su juo susiję,o gal ji jaučia kažkokią nuoskaudą ar dar kažką...Galite mane užmėtyti akmenimis,bet man čia visai suprantama. Sakysite "tai kam sutiko būt krikšto mama". Įdomu ar daug iš jūsų galėtų atsisakyti būti krikšto mama,jei netikėtumėte savo santuokos ilgaamžiškumu? Aišku,gal čia visos labai geros dūšios susirinkę ir nepaisant skyrybų važiuotų,sveikintų ir t.t. Niekada nežinai kaip pasisuks gyvenimas,todėl reikia gerai pagalvot prieš prašant būti krikštatėviais...Aš padariau šitą klaidą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zappy: 04 kovo 2010 - 14:56