Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

QUOTE(Jurgitukas69 @ 2009 10 07, 19:46)
turbut as cia ne i tema paklausiu bet panasios temos neradau blush2.gif gal kuri is mamyciu zinote ar vaikuti krikstyti gali nescia mergaite nestuke.gif  blush2.gif nes prisiklausiau kad negalima nes galli tos nestukes vaikelis gimti su apsigimimu ar panasei,tai labai smalsu suzinoti blush2.gif gal kuri is jusu buvo besilaukianti kriksto mamyte 4u.gif smile.gif

Visiška nesąmonė. Aš pati krikštijau būdama nėščia. Ir mano vaikai ir krikšto dukrytė sveiki ir normalūs ir viskas mums visiems gerai 4u.gif
O kad kažkada kažkam įvyko nelemtas sutapimas, tai tuo gąsdintis nereiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružis:) @ 2009 11 26, 17:18)
Visiška nesąmonė. Aš pati krikštijau būdama nėščia. Ir mano vaikai ir krikšto dukrytė sveiki ir normalūs ir viskas mums visiems gerai 4u.gif
O kad kažkada kažkam įvyko nelemtas sutapimas, tai tuo gąsdintis nereiktų 4u.gif

Nu atsiprašau,nelemtas sutapimas?Gazdinti doh.gif Niekas negazdina,manau kiekvienas gali reikšti savo nuomonę,o ją priimti,ar ne kiekvieno reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2009 11 27, 17:28)
Nu atsiprašau,nelemtas sutapimas?Gazdinti doh.gif Niekas negazdina,manau kiekvienas gali reikšti savo nuomonę,o ją priimti,ar ne kiekvieno reikalas mirksiukas.gif



As irgi girdejau prietara del nestumo, tai tikrai nekviesciau nescios buti kriksto mama, gal kai nezinai to prietaro tai ir galvos neskauda, bet jeigu jau zinai tai kazkaip kam zaisti su likimu...
Atsakyti
Mes kvietėme tik giminaičius, ne draugus. Taduko ir Tautvydės krikšto tėveliai iš vyro pusės, Tautgino ir Tautrimo - mano sesuo ir brolis (jų bendri krikštatėviai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuatara: 15 gruodžio 2009 - 15:08
na o mano istorija tokia kad as ir vyro sesuo beveik ta pacia diena gimdem pirmus, bet mes lb nesueinam ir nebendraujam tai ir nenoriu kad ji butu mano vaiko kriksto mama schmoll.gif, o as ir nesutikciau buti jos vaiko , nes manau kad ai negerai jei santykiai itempti tarp musu tai ir bendravimo tokio artimo nebus ...
tad mes jau pasirinkom krikstotevus tai musu vestuviu liudininkai , mano vaikystes drauge smile.gif ir manau tikrai nesigailesim ir vyra syra patenkinta sir palkaiko mane smile.gif . tik zinau kad uosviene nelabai supras musu pasirinkima nes ji norejo kad mes apsikeistumeme vaidmenimis ir pasikrikstytume vieni kitu , bet as nesutikau schmoll.gif
gal ir kas nesupras manes.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2009 12 19, 16:10)
na o mano istorija tokia kad as ir vyro sesuo beveik ta pacia diena gimdem pirmus, bet mes lb nesueinam ir nebendraujam tai ir nenoriu kad ji  butu mano vaiko kriksto mama  schmoll.gif, o as ir nesutikciau buti jos vaiko , nes manau kad ai negerai jei santykiai itempti tarp musu tai ir bendravimo tokio artimo nebus ...
tad mes jau pasirinkom  krikstotevus tai musu vestuviu liudininkai , mano vaikystes drauge  smile.gif  ir manau tikrai nesigailesim ir vyra syra patenkinta sir palkaiko mane  smile.gif . tik zinau kad uosviene nelabai supras musu pasirinkima nes ji norejo kad mes apsikeistumeme vaidmenimis ir pasikrikstytume vieni kitu , bet as nesutikau  schmoll.gif
gal ir kas nesupras manes....  unsure.gif

drinks_cheers.gif reikia kviesti tuos kuriuos nori, o ne uosvienes kaip nori ar dar kas nors lotuliukas.gif . Astai noriu kad butu is vienos seimos, bet taip neiseina, nes mano sesuo neusituokus ta koriu, o su draugu pykstasi, tai svarstome kad imsime sese ir vyro broli g.gif .
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2009 12 19, 15:10)
na o mano istorija tokia kad as ir vyro sesuo beveik ta pacia diena gimdem pirmus, bet mes lb nesueinam ir nebendraujam tai ir nenoriu kad ji  butu mano vaiko kriksto mama  schmoll.gif, o as ir nesutikciau buti jos vaiko , nes manau kad ai negerai jei santykiai itempti tarp musu tai ir bendravimo tokio artimo nebus ...
tad mes jau pasirinkom  krikstotevus tai musu vestuviu liudininkai , mano vaikystes drauge  smile.gif  ir manau tikrai nesigailesim ir vyra syra patenkinta sir palkaiko mane  smile.gif . tik zinau kad uosviene nelabai supras musu pasirinkima nes ji norejo kad mes apsikeistumeme vaidmenimis ir pasikrikstytume vieni kitu , bet as nesutikau  schmoll.gif
gal ir kas nesupras manes....  unsure.gif


Labai geras pasirinkimas mirksiukas.gif , svarbu, kad būtu artimi žmonės su kuriais bendraujat, gerai sutariat ir myli jūsų vaikuti, o ne giminė su kuria tik retkarčiais susimatot ir negalit žiūrėt vieni į kitus mirksiukas.gif , o į anytas reikia kuo mažiau kreipti dėmesio čia jūsų gyvenimas ir vaikelis, o ne jos, todėl spręsti tik jums su vyru
Atsakyti
QUOTE(irmuciukas5 @ 2009 12 19, 20:42)
drinks_cheers.gif reikia kviesti tuos kuriuos nori, o ne uosvienes kaip nori ar dar kas nors  lotuliukas.gif . Astai noriu kad butu is vienos seimos, bet taip neiseina, nes mano sesuo neusituokus ta koriu, o su draugu pykstasi, tai svarstome kad imsime sese ir vyro broli  g.gif .

drinks_cheers.gif na mano busimi vaiko krikstateviai ir nesusituoke bet jau keleri metai kartu gerai sutaria ir tikrai tikiu kad jie ateity bus kartu , ko negaliu garantuoti uz vyro sesers puse nes ten isvis kiat istorija kuria geriau patyleisu , tikrai nenoriu kad toks vyras bustu mano vaiko krikstateviu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi222: 20 gruodžio 2009 - 18:25
QUOTE(floridija @ 2009 12 02, 16:38)
As irgi girdejau prietara del nestumo, tai tikrai nekviesciau nescios buti kriksto mama, gal kai nezinai to prietaro tai ir galvos neskauda, bet jeigu jau zinai tai kazkaip kam zaisti su likimu...

drinks_cheers.gif irgi nekviesciau nestuke.gif tapti mano vaiko kriksto mam, o ir pati nesutikciau ja buti besilaukdama schmoll.gif nors turiu pazistamu, kurie i tai neatsizvelgia ir nieko jiem nenutinka..., bet kaip jau rase floridija, su likimu nesu linkusi zaisti ax.gif
O kriksto tevelius reikia rinktis tuos zmones, su kuriais gerai sutari ar kuriems galetum patiketi savo vaika, o ne kazkokias gimines, nes taip nori mociute ar kazkokia tetule rolleyes.gif
Atsakyti
Ar gali krikscioniu baznycioje vaiko kriksto tevais buti rusu tikejimo (lygtais staciatikiai) asmenys? (siuo atveju - kriksto mama)
Atsakyti
QUOTE(kristi222 @ 2009 12 19, 15:10)

tad mes jau pasirinkom  krikstotevus tai musu vestuviu liudininkai , mano vaikystes drauge  smile.gif  ir manau tikrai nesigailesim ir vyra syra patenkinta sir palkaiko mane  smile.gif . tik zinau kad uosviene nelabai supras musu pasirinkima nes ji norejo kad mes apsikeistumeme vaidmenimis ir pasikrikstytume vieni kitu , bet as nesutikau  schmoll.gif
gal ir kas nesupras manes....  unsure.gif

kaip as jus gerai suprantu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif musu irgi sunaus kriksto tevai bus,ne vyro brolis su zmona( nesuprantu, kodel turime apsikeisti, jei mes ju vaika krikstijom, tai ir jie musu...) bet geriausia drauge ir mano pusbrolis. Jau matau savo uosviene, piestu stojancia lotuliukas.gif buvau uzsiminus po vaiko gimimo, tai veidas perkreiptas buvo, pasake: antram vaikui galesit ka norit kviesti... o as pamirsau paklausti, kuo skiriasi pirmas vaikas nuo antro..doh.gif lotuliukas.gif bet kaip norim taip darom . biggrin.gif
Atsakyti
kriksto tevais rinkti reiktu tik pora,nes kai isrenka ne pora tai gaunasi didelis sudas..pvz mano vyras turi savo sesers mergaite- kriksto dukra - su kazkokia tais sesers drauge..taigi as esu kategoriskai pries tai..nei kaip dovanos atvirute uzrasyt..as gaunuosi jau kaip ir ne i tema..nei cia malonu kai vyras fotkinasi su kazkokia tai kriksto mama ir krikstodukra..nu nesamone kazkokia..taigi as tepripazistu bendrus kriksto vaikus..o cia kai jaunystej prisidarai koki tai kriksto vaika paskui vien problemas sukelia ir daznai toks vaikas lieka nelankomas..
vyro geriausias draugas pakviete ji but jo dukters krikstateviu su zmonos drauge,tai jau tikrai atsisake nes jau ir su ta viena bedu yra(kviete mus kartu,bet as girdejau kad pora neapsizenijusi negali krikstyti mergaites,nes gresia skyrybos,nors siaip visai norejau..)..o prietarais tikiu,nes gimineje yra keletas nutikimu:viena teta issiskyre su vyru,gyvena viena ir augina sunu viena(turi kriksto dukra),o kita teta augina sunu viena irgi(turi kriksto dukra)..
Atsakyti