Įkraunama...
Įkraunama...

Ką kviesti būti krikštatėviais?

Sveikos 4u.gif

norejau suzinoti, ka kvieciat buti Jusu vaikucio kriksto mamomis ir teciais? nes mano tokia situacija, kad nezinau ir nelabai turiu ka kviest i kriskto mamas verysad.gif

dukrytes kriksto teciu bus mano pusbrolis. o vat su mama nzn ka ir daryt doh.gif verysad.gif as neturiu nei broliu, nei seseru. puseseriu kviest nenoriu blush2.gif nes nebendrauju su jomis. na, bendravimas toks - per giminiu vestuves ir laidotuves ir viskas. o drauges ... na, yra toks prietaras, kad kol nepakristijo berniuko, mergaites krikstyt negalima. nzn kiek cia tiesos, bet... kviesciau geriausia drauge, bet ji pati zino sita prietara ir zinau, kad jokiu budu nesutiks (kazkada jau buvo kalbeta su ja apie tai) nes nera krikstyjusi berniuko dar.

kitu draugiu kazkaip nelimpa sirdis i kriksto mamas prasyt blush2.gif

gal man butu ir paprasciau, jei netureciau savo tokios nuostabios kriksto mamos wub.gif o kai as pati tokia nuostabia turiu, tai ir dukrytei norisi ne paprastos drauges, kuri po keliu metu gal net jos gimtadienio neprisimintu verysad.gif

oj, daug as cia prirasiau, bet tiesiog pasidalinkit, gal kam irgi yra taip buve, kad neturejo is ko rinktis verysad.gif
Atsakyti
Pas mus kunigas krikštatėvių net nepaklausė, ar jie bažnyčioj susituokę. O vat mūsų paklausė, tai net nežinau, kas būtų, jei mes būtum nesusituokę bažnyčioj, gal būtų ir mūsų kartu santuoką palaiminęs g.gif
Atsakyti
Aš irgi būčiau tą pačią krikšto mamą prašius ir kitai dukrai, jei būtum neradę kitos ax.gif
Atsakyti
ar gali kriksto tevais tapti brolis su sese? ax.gif
Atsakyti
as manau kad gali brolis su sese krikstyti....
as pati pirma karta krikstamote tapau 14 net keliu kunigu teiravomes ar ne per jauna ir t.t bet nieko sake tik reikia sutvirtinimo sakramenta priimt...
krikstijau su pusbroliu
o antra karta krikstijau jau 16...kriksto tetis mergytes buvo net nekrikstytas bet kunigui irgi tai nekliuvo... smile.gif
taigi dabar turiu krikstasuni ir krikstadukra.... bigsmile.gif
nemanau kad dar koki vaikiuka sutikciau krikstyti...
nes noriu kad ir dabartiniams dviems mano demesio netruktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diolia @ 2007 12 09, 16:58)

nemanau kad dar koki vaikiuka sutikciau krikstyti...



yra prietaras, kad negalima atsisakyti būti krikštatėviais.
Atsakyti
gerai kad informavot net apie toki prietara nebuvau girdejus... smile.gif
Atsakyti
sveikutes visos mamytes,

Nenumaldomai arteja krikstynu diena o kriksto teveliu dar neisrinkom doh.gif Siaubas kaip sunku apsispresti g.gif turiu du brolius o vyras turi sesute.kaip nuspresti kuriem siulyti nenorim kad kas isizeistu zinot kaip buna verysad.gif
O gal visai is gimines nekviesti gal kokius draugus schmoll.gif Bet juk visiem neitiksi blush2.gif
Is tiesu problema ta kad as sau tylei nenoriu vyro sesers nes mes nepacios geriausios drauges ir jo paties santykei su sesute ne patys silciausi verysad.gif is tiesu noreciau kad mano broliukas su savo drauge butu suneliokriksto tevais,bet nenoriu kad vyro sesuo supyktu doh.gif Zodziu taip keblu verysad.gif net rasydama susipainiojau schmoll.gif Paskui sakys kvieciat kriksto mama svetima zmogu kur sesuo yra unsure.gif na zinot kaip buna .

Kaip man pasielgti brangiosios patarkit blush2.gif nenoriu buti blogiete verysad.gif

Is anksto visoms visoms dekoju uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2008 01 01, 13:46)
sveikutes visos mamytes,

Nenumaldomai arteja krikstynu diena o kriksto teveliu dar neisrinkom doh.gif    Siaubas kaip sunku apsispresti g.gif turiu du brolius o vyras turi sesute.kaip nuspresti kuriem siulyti nenorim kad kas isizeistu zinot kaip buna verysad.gif
O gal visai is gimines nekviesti gal kokius draugus schmoll.gif  Bet juk visiem neitiksi blush2.gif
Is tiesu problema ta kad as sau tylei nenoriu vyro sesers nes mes nepacios geriausios drauges ir jo paties santykei su sesute ne patys silciausi verysad.gif is tiesu noreciau kad mano broliukas su savo drauge butu suneliokriksto tevais,bet nenoriu kad vyro sesuo supyktu doh.gif Zodziu taip keblu verysad.gif net rasydama susipainiojau schmoll.gif Paskui sakys kvieciat kriksto mama svetima zmogu kur sesuo yra unsure.gif na zinot kaip buna .

Kaip man pasielgti brangiosios patarkit blush2.gif nenoriu buti blogiete verysad.gif

  Is anksto visoms visoms dekoju uz patarimus 4u.gif

labas,
aš tau siulyčiau tokią gan įdomią ir naujovišką išeitį. Juk krikšto tėvų gali būti ne viena pora o dvi. iš vienos pusės jei nekviesi vyro sesers jis(tavo vyras) širdyje vis tiek jus skaudulį, nors gal tai ir neigs.taigi siūlau kviesk savo abu brolius, vienas jau bus su drauge , o kitam įpiršk savo vyro sesę. kaip sakant vienu šuviu du zuikiai. na o jei vis dėl to nenori vyro sesers matyti, tai juk gali abu savo brolius kviesti, na tavo vaikelis turės du krikšto tėvus ir vieną mamą. bigsmile.gif

bet kokiu atveju sėkmės krikštijant ir randant išeitį. o kad kažkas isižeis neimk į galvą, juk tai tavo sprendimas, tavo šeimos šventė ir tu viską sprendi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2008 01 01, 12:46)
sveikutes visos mamytes,

Nenumaldomai arteja krikstynu diena o kriksto teveliu dar neisrinkom doh.gif    Siaubas kaip sunku apsispresti g.gif turiu du brolius o vyras turi sesute.kaip nuspresti kuriem siulyti nenorim kad kas isizeistu zinot kaip buna verysad.gif
O gal visai is gimines nekviesti gal kokius draugus schmoll.gif  Bet juk visiem neitiksi blush2.gif
Is tiesu problema ta kad as sau tylei nenoriu vyro sesers nes mes nepacios geriausios drauges ir jo paties santykei su sesute ne patys silciausi verysad.gif is tiesu noreciau kad mano broliukas su savo drauge butu suneliokriksto tevais,bet nenoriu kad vyro sesuo supyktu doh.gif Zodziu taip keblu verysad.gif net rasydama susipainiojau schmoll.gif Paskui sakys kvieciat kriksto mama svetima zmogu kur sesuo yra unsure.gif na zinot kaip buna .

Kaip man pasielgti brangiosios patarkit blush2.gif nenoriu buti blogiete verysad.gif

  Is anksto visoms visoms dekoju uz patarimus 4u.gif

as tai nesuprantu problemos, jeigu su sese nei patsbrolis nei tu gerai nesutariat, tai kokia is jos kriksto mama? juk krikstateviai renkami vaikuciui - pagal tradicijas netekusi teveliu vaika turetu uzauginti kriksto tevai - tai as ir siulyciau galvoti taip - kam patiketumet savo vaikuti ir kas jusu manymu geriausiai ji uzaugintu
Atsakyti

musu krikstateviais bus vyro brolis (labai labai myli musu mazyle) ir mano labai gera drauge. Pritariu nuomonei, kad krikstatevius reikia rinktis atsakingai. Pazystu zmones kurie daugiakartiniai pirsliai vestuvese (eina visur kur tik pakviecia) taip pat turi gal desimt krikstavaikiu. Nesuprantu tokiu. Cia atsakingos pareigos krikstavaiki reikia myleti kaip savo vaika ir juo rupintis.
Atsakyti
Mūsų sūnelio krištatėviai yra mano geriausia draugė su būsimuoju vyru. Nors mano vyras turi ir 2 brolius, bet man daug artimesnė mano draugė, todėl taip ir pasirinkau, vyras žinoma neprieštaravo, nes žinojo kad kitaip nebus hihihi.gif

Ir dabar tikrai labai džiaugiamės kad sūnelis turi labai mylinčius krikštatėvius. wub.gif
Atsakyti