Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Kiek čia daug gerų dalykėlių radau thumbup.gif thumbup.gif
O ir padarytos nuotraukėlės gražios thumbup.gif
Galėtumėt ir daugiau parodyti tokių kūrinių mirksiukas.gif
Aš tai darau viską su Gimp programėle, bet ir photoshopą turiu, tai biškį su tuo, biškį su tuo lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip geriausia nuimti blizgesi nuo veido ir padaryti lygia oda, na be visokiausiu spuogu?Tik su Clone stamp tool? g.gif
Atsakyti
O kaip tuo Clone Stamp naudotis? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby227 @ 2005 12 16, 20:59)
O kaip tuo Clone Stamp naudotis?  doh.gif

Va kur jis yra
user posted image
Pasirenki, tada laikant ALT spaudi salia tos siuksles kuria nori panaikinti, na kad spalva atitiktu, ir tada su tuo lankeliu ant siuksles.Pries tai nuotrauka gerokai issididink ax.gif
Atsakyti
Ačiū thumbup.gif Tuoj pradėsiu mylėti šią programą, kai viską jau mokėsiu bigsmile.gif
Atsakyti
O kaip būtų įmanoma pakeisti plaukų ar akių spalvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaby227 @ 2005 12 17, 12:31)
O kaip būtų įmanoma pakeisti plaukų ar akių spalvą? g.gif


Apie akių spalvą čia, o apie plaukų spalvą ir man įdomu būtų 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū, toje svetainėje galima daug ko išmokti 4u.gif
Atsakyti
Šiuo dalyku galima pasinaudoti keičiant bet kurios dalies spalvą g.gif

http://www.e-miestas...php?article.371
Atsakyti
Kodėl, kai noriu pritaikyti kokį nors efektą man sako "the selected area is empty"? verysad.gif
Atsakyti
Gal kas patars kaip padaryti kalendorių su nuotrauka Photoshop'o pagalba? Nelabai man su juo sekasi dirbti blush2.gif , bet jei kas aiškiai paaiškins, gal ir išeis seneliams kalendorius su anūkės atvaizdu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, melosios. Labai reikia jūsų pagalbos. Gal galėtumėte patarti, kaip Photoshop progama pakesti nuotraukoje foną? Žinau, kad galima, tik nežinau, kaip smile.gif Būčiau labai labai labai dėkinga už patarimus
Atsakyti