Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Nirmeda notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mader: 08 gruodžio 2005 - 16:03
QUOTE(nirmeda @ 2005 12 06, 19:51)
na as ne Karbyne, bet galiu pagelbet.

atsidaryk nuotrauka. tada atsidaryk tuos sparniukus kuriuos nori uzdet vaikui. juos iskirpk, as kerpuosi su lasu.kairiam sone, irankiu dezeje trecias irankis(polyganol lasso tool). tuos sparnus pernesk ant nuotraukos, cia kai pazymesi sparnus, paimk zirkles, antras irankis(move tool)  tada atsidaryk LAYERS langa ( window layers arba spausk f7) . tada tame langelyje atsiranda tavo dvi nuotraukos , kitaip tariant du sluoksniai, vienas su vaiku, kitas su sparnais, tam kad tie sparnai atsidurtu uz nugaros, tiesiog paimkk tame langelyje kur sparnai ir temk ant sluoksnio su vaiku. kad galetum sukiot sparniukus i visas puses, kurias tau reikia, paciam virsuj viso lango yra SHOW BOUNDING BOX, ji aktyvuok, uzdek pauksciuka, ant nuotraukos atsiras kvadratukai, pele gali nuotrauka pasukt , istemt, sutraukt. nezinau ar as cia aiskiai, jei reik detaliau sakyk smile.gif

Na aš ne sparniukus uždėt noriu o kitką, bet tas piešinukas yra ne nuotraukos pavidale o internete. tai ar įmanoma jį atsikelti į photoshopą ir sujungti su nuotrauka, ar tik dvi nuotraukas iš kompo galima susjungti?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2005 12 09, 14:56)
Na aš ne sparniukus uždėt noriu o kitką, bet tas piešinukas yra ne nuotraukos pavidale o internete. tai ar įmanoma jį atsikelti į photoshopą ir sujungti su nuotrauka, ar tik dvi nuotraukas iš kompo galima susjungti?

aisku galima smile.gif uzsisaugok ji kompe ir daryk viska ka darytum su nuotrauka smile.gif
Atsakyti
Gal paaiskintumet man kaip ta akiu raudonuma pasalint? Buciau labai dekinga... ax.gif
Atsakyti
Norejau padekot Nirmedai is Karbynei uz pamokas 4u.gif
Va , ko ismokau blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 12 10, 23:35)
Norejau padekot Nirmedai is Karbynei uz pamokas  4u.gif
Va , ko ismokau  blush2.gif

user posted image

Labai graži nuotrauka 4u.gif . Tik dabar galėtum papasakoti kaip čia viską darei blush2.gif .
Atsakyti
Anr debesu uzdejau portretine fotke kaip Karbyne pamoke, o po to krastus aptryniau pagal Nirmeda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 12 10, 12:37)
Gal paaiskintumet man kaip ta akiu raudonuma pasalint? Buciau labai dekinga...  ax.gif


Jei naudoji naujausia photoshopo versija CS2, tai yra spec. toolas sitam dalykui, tools paneleje, healing brush grupeje, red eye tool vadinasi. Pazymi kvadratuka apie aki, jis pats detektina kur raudona ir padaro juoda. Reiketu atitaikyti parametrus, nes kartais ta juoda blyna padaro didesni uz pacia aki tongue.gif Bet jei atitaikai - ganetinai gerai pataiso. Siaip galima ir rankomis visa tai padaryti pasikrapscius.
Atsakyti
Gal galit kas paaiskint kaip ikelt nuotraukytes is kompiuterio i foruma,100zinuciu jau turiu,o STAI KOKIE MES,neleidzia atidaryti naujos temos,tai per kur eiti,ka daryti.LABAI LABAI PRASAU ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Reikia dar pagalbos blush2.gif
Turiu dvi fotkes, vienoje is ju yra grazus grugelis baltame fone. Kaip man ji iskirpti, jei su tuo lasu labai sunku, o su Magic lazdele is irankiu , jis graziai atsiskiria? Ta prasme, gerai konturus jo pazymi g.gif Noreciau ta vabzdi iskirpt ir i kita fotke idet ax.gif Pagelbekit, plyyyyyyyyyzzzzzzzzzzzzzzzz...
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2005 12 12, 19:05)
Gal galit kas paaiskint kaip ikelt nuotraukytes is kompiuterio i foruma,100zinuciu jau turiu,o STAI KOKIE MES,neleidzia atidaryti naujos temos,tai per kur eiti,ka daryti.LABAI LABAI PRASAU ax.gif  ax.gif  ax.gif

Ne sitoj temoj ieskai schmoll.gif
Bet... Eini i mano nustatymai virsutineje eiluteje, ten kaireje rasi galerija, spausi ta galerija ir susikuri ja, kai ten susikelsi fotkes, uzeini ant fotkes, ja pasididini, tada spausi desiniu klavisu- properties- nusikopini adresa ir kai rasai zinute, spaudi img - pastini fotkes adresa i psio biggrin.gif Neturiu laiko daugiau paaiskint, bet gal supratai g.gif
Atsakyti