Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

na va dar keliu viena puslapiuka smile.gif pamokeles
man sitie du puslapiukai pardziamoksliui buvo super ax.gif
Atsakyti
Na irinformacijos gavau. Tik dabar reik viską suvirškinti...
Atsakyti
QUOTE(nemo @ 2005 11 26, 22:56)
iš čia:

_ftp://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip
_http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

_http://rapidshare.de/files/6138353/paradox.rar.html - čia raktas registracijai (kaip naudoti neaiškinsiu)

Aš matyt visiška fool.gif bet niekaip nerandu rakto registracijai tam nurodytam puslapy blush2.gif gal kas nors, kas jau susiinstaliavo viską sėkmingai, gali man tundrai padėti 4u.gif Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mally: 02 gruodžio 2005 - 19:23
Kas gali man padet?Jau akys skauda nuo ziurejimo i kompo ekrana.Niekaip nesuprantu kaip reikia ant nuotraukos uzsidet remelius?remeliu nuorodas turiu,bet kaip ten su tuo photoshopu dirbt ne menkiausio supratimo.HELP,PLEASE!!!!!!
Atsakyti
o kaip rasti tuos remelius, as ju labai noriu, dar karta bukite gerutes paaiskinkite kur ju ieskoti, buciau labai dekinga
Atsakyti
QUOTE(Mally @ 2005 12 02, 20:21)
Aš matyt visiška  fool.gif bet niekaip nerandu rakto registracijai tam nurodytam puslapy  blush2.gif gal kas nors, kas jau susiinstaliavo viską sėkmingai, gali man tundrai padėti  4u.gif Būčiau labai dėkinga.

zinai ne viena tu tundra ,bet ir as tokia pati blink.gif , as atsisiusti suzipuota atsisiunciau, o kai su tuo raktu tai man rodo kad jau kazkas juo pasinaudojo g.gif , taip kad dabar nusistaciau kad 30 dienu mirksiukas.gif , bet labai noreciau kad ir ilgiau gautusi naudotis juo labai jau faina thumbup.gif , pridariau visokiu jau navarotu su fotkem bigsmile.gif
Atsakyti
Iš kur parsisiūsti pfotoshopą, gali būti ir rusų kalba. mirksiukas.gif wub.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos, g.gif g.gif g.gif viskas taip grazu. Tik man neiseina vienas dalykas, kai kopijuuosi vieną ant kitos tas paveikslėlis gaunasi baisiai neryskus. Kazka ne taip darau ar kas? Labai norėciau, kad padetumete ........
Atsakyti
QUOTE(nemo @ 2005 11 26, 22:56)
iš čia:

_ftp://ftp.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip
_http://download.adobe.com/pub/adobe/photoshop/win/cs2/Photoshop_CS2_tryout.zip

_http://rapidshare.de/files/6138353/paradox.rar.html - čia raktas registracijai (kaip naudoti neaiškinsiu)



QUOTE(AGFA @ 2005 12 06, 11:14)
Iš kur parsisiūsti pfotoshopą, gali būti ir rusų kalba. mirksiukas.gif  wub.gif  ax.gif


O nebandei iš viršutinės nuorodos?
Atsakyti
Turiu klausimeli. Gal cia gerb. Karbyne galetu pagelbeti blush2.gif
Specialiai esu nufotkinusi maze tokiam reikaliukui. Ir noriu, kad ji butu kaip angelas. Tiesa psakius, fotkej ji taip ir isejusi wub.gif tik truksta angelo sparnu... Kaip juos ten priaugint???????
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 12 06, 13:36)
Turiu klausimeli. Gal cia gerb. Karbyne galetu pagelbeti  blush2.gif
Specialiai esu nufotkinusi maze tokiam reikaliukui. Ir noriu, kad ji butu kaip angelas. Tiesa psakius, fotkej ji taip ir isejusi  wub.gif tik truksta angelo sparnu... Kaip juos ten priaugint???????

na as ne Karbyne, bet galiu pagelbet.

atsidaryk nuotrauka. tada atsidaryk tuos sparniukus kuriuos nori uzdet vaikui. juos iskirpk, as kerpuosi su lasu.kairiam sone, irankiu dezeje trecias irankis(polyganol lasso tool). tuos sparnus pernesk ant nuotraukos, cia kai pazymesi sparnus, paimk zirkles, antras irankis(move tool) tada atsidaryk LAYERS langa ( window layers arba spausk f7) . tada tame langelyje atsiranda tavo dvi nuotraukos , kitaip tariant du sluoksniai, vienas su vaiku, kitas su sparnais, tam kad tie sparnai atsidurtu uz nugaros, tiesiog paimkk tame langelyje kur sparnai ir temk ant sluoksnio su vaiku. kad galetum sukiot sparniukus i visas puses, kurias tau reikia, paciam virsuj viso lango yra SHOW BOUNDING BOX, ji aktyvuok, uzdek pauksciuka, ant nuotraukos atsiras kvadratukai, pele gali nuotrauka pasukt , istemt, sutraukt. nezinau ar as cia aiskiai, jei reik detaliau sakyk smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nirmeda: 06 gruodžio 2005 - 18:52
QUOTE(vailija @ 2005 12 06, 12:16)
Sveikos,  g.gif  g.gif  g.gif  viskas taip grazu. Tik man neiseina vienas dalykas, kai kopijuuosi vieną ant kitos tas paveikslėlis gaunasi baisiai neryskus. Kazka ne taip darau ar kas? Labai norėciau, kad padetumete ........

o kaip tu kopijuoji? pabandyk, kaip aprasiau virsuj, atsidaryk,dvi nuotraukas, tada uztemt viena ant kitos. ax.gif
Atsakyti