Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Memphiss: 17 sausio 2007 - 18:32
Na merginos truko kantrybe,skaiciau skaiciau pirmus puslapius ir spyga maciau,gal pas jus cia kitokia programa yra ne kaip pas mane(adobe photoshop),nu kiek skaiciau ie bandziau ieskoti tu paciu failu,uzrasu,nu nieko neradau blush2.gif gal as kvaila pasirodysiu,nu ne gal.....bet tikrai...taciau paaiskinkit kokia cia jusu programa,kad ir veidus galit karpyti,ir piesti ir liniuotes visokios atsiranda ir t.t jau tikrai uzsiknisau cia pas save visko ieskoti ir nieko nerasti g.gif ax.gif ka galiu padaryti,tai nuotrauka sumazinti,raudonas akis nuimti,na ir dar gal pora dalyku, kazkokiu,bet kaip jus cia viska konstrujat,nu nieko nerandu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Braziute,ne tu viena tokia drinks_cheers.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Batuota katė @ 2007 01 17, 17:52)
Įvairios Photoshop'o pamokėlės lietuviškai:

http://www.ifreal.co...gory/photoshop/

Jau susinervinau,nieks man ten nesigauna doh.gif ...šneka ten savo terminais,o kur ką rasti neparašyta g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 17, 21:23)
Jau susinervinau,nieks man ten nesigauna doh.gif ...šneka ten savo terminais,o kur ką rasti neparašyta g.gif

IKI parduotuvėj nusipirkau TAVO ASMENINIS PHOTOSHOPO CS2 MOKYTOJAS labai aiskiai pasakoja ir parodo kur ka spaust reikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir lietuviškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 01 17, 20:48)
IKI parduotuvėj nusipirkau TAVO ASMENINIS PHOTOSHOPO CS2 MOKYTOJAS labai aiskiai pasakoja ir parodo kur ka spaust reikia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir lietuviškas  thumbup.gif


as irgi labau noriu tos programeles..bet kur ja parsisiut nemokamai? gal galit imest nuoroda, nes pati ieskojau ieskojau..siunciau siunciau ir niekas nesigauna... doh.gif


o kiek ta knyga kainavo? ten yra kompaktas su programa?
Atsakyti
labukas,parsisiunciu ta programele is www.erdvese.org ir man atidaro per vinampa,po velniu ir s... nes nieko nerodo,o kai pabandau per kitur tai vistiek tas prakeiktas vinampas isijungia doh.gif ,pagelbekit,kur jus issisaugot ja?
ax.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu, ko jūs taip vargstat su tuo Photoshop?
Aš jums siūlyčiau vietoj sudėtingo Photoshopo parsisiųsti daug paprastesnę ir funkcionalią nuotraukų tvarkymo programėlę Photo Filtre, kuri yra nemokama, o efektas, kaip su Photoshopu dirbęs būtum. Tik ten nėra darbo su sluoksniais funkcijos, bet pradedančioms labai būtų naudinga mirksiukas.gif Poto lengviau ir Photoshopą perprastumėte.
Aš čia jums patariu kaip grafikos dizainerė, nes dirbu šioj srity mirksiukas.gif

Parsisiųsti galima iš čia:

http://www.photofiltre.com
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2007 01 17, 20:48)
IKI parduotuvėj nusipirkau TAVO ASMENINIS PHOTOSHOPO CS2 MOKYTOJAS labai aiskiai pasakoja ir parodo kur ka spaust reikia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir lietuviškas  thumbup.gif


O kiek kainuoja? wink.gif


QUOTE(Amunette @ 2007 01 18, 14:31)

Parsisiųsti galima iš čia:

http://www.photofiltre.com


O cia tai nezinojau tokios smile.gif Turiu picasa irgi nieko tokia smile.gif
Aciu, reiks pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2007 01 18, 16:38)
O kiek kainuoja? wink.gif
O cia tai nezinojau tokios smile.gif Turiu picasa irgi nieko tokia smile.gif
Aciu, reiks pabandyti.



Nea, Picasa ne tas visai schmoll.gif


O čia ką galima su ja padaryti::
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amunette: 18 sausio 2007 - 14:58

Parsisiunčiau šitą programikę . Reiks dabar studijuoti, kol ką nor išmoksiu.
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2007 01 18, 17:09)
Parsisiunčiau šitą programikę . Reiks dabar studijuoti, kol ką nor išmoksiu.


Na, jei anglų supranti, tai nebus sunku. PhotoShopas yra galinga ir rimtų dizainerių programa ir ją išmokti, reikia daug kantrybės, laiko ir t.t. Pačiam sunkoka jos mokytis, o ypač iš knygų. Geriausiai mokina audio pamokos, kurias galima internete parsisiųsti (aišku jos mokamos), bet per kokius torrentus ar DC++ surastumėt ir nemokamai.

O PhotoFiltre visai nesudėtinga, užima nedaug vietos ir atlieka daug Photožopinių funkcijų mirksiukas.gif
Atsakyti