Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Rinesa @ 2007 01 16, 12:12)
O tai kam tu dar kažką siuntiesi, jei turi 7??? Kaip nemokančiam užtektu ir 4. mirksiukas.gif
Papildyta:
Nu vot, "iš sportinio intereso" ir aš siunčiuosi. g.gif
Mano supračium, "paskaityk ir nusipirk" - knyga.  g.gif
Vakar atsisiunčiau autocad'a... Viskas atsisiunte, reik įsidiegt... Niekaip. Pasvordas netinka, rašo, kad programa užkoduota ir t.t.  schmoll.gif
Paskui dar Virtualu stilista norėjau parsisiųst - irgi niekaip.
Žodžiu... "levas" tas jų forumas. schmoll.gif
Na, palauksim...

koks tavo internetas?
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 01 16, 11:40)
kaip tu ten siunteisi, man neišėjo.... blush2.gif papasakok ką darei...
bet kiek supratau kad tas photoshopas mokamas ar ne??? nes ten buvo parašyta paskaityk ir nusipirk??? g.gif

Pagaliau pavyko thumbup.gif ...aš spaudžiau ne tą nuorodą kur "paskaityk ir nusipirk",o parašiau žinutę forume,ir man atidarė kažkokią užrakintą žinutę,ten buvo nuoroda blink.gif jaučiu nelabai supratot ką čia parašiau doh.gif
o siunčiuosi ne dėl savęs,noriu tetukui 4u.gif
Atsakyti
Nu parsisiunte.
Namie omnitelis - šds, o darbe net nežinau koks.
Atsakyti
Gal žinot kur rasti pamokėlių,bet tik ne anglų kalba? blush2.gif Kad ir kokį patį pradžiamokslį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramzis69: 16 sausio 2007 - 21:38
Sveikos mamulės nepykit kad neperskaičiau visos temeles bet gal galit duodi linku kur yra nuotraukom gražių bei įdomių rėmelių. Butu geriau kad duotumėt tikslu linka nes aš po puslapius anglu kalba klaidžiot nemoku nes nesuprantu kalbus dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katiulka @ 2007 01 16, 21:27)
Sveikos mamulės nepykit kad neperskaičiau visos temeles bet gal galit duodi linku kur yra nuotraukom gražių bei įdomių rėmelių. Butu geriau kad duotumėt tikslu linka nes aš po puslapius anglu kalba klaidžiot nemoku nes nesuprantu kalbus dėkui  4u.gif

Štai ČIA yra tokia tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 17, 04:35)
Gal žinot kur rasti pamokėlių,bet tik ne anglų kalba? blush2.gif  Kad ir kokį patį pradžiamokslį 4u.gif


Maximkoj... dar esu mačius knygyne, yra tokios knygutės, kainuoja 3-4 litai, nepamenu kaip vadinasi, kaip ir "atmintinė photoshop vartotojui". Nebloga, pagrindinės funkcijos, ženkliukų reikšmės...
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 01 17, 11:36)
Maximkoj... dar esu mačius knygyne, yra tokios knygutės, kainuoja 3-4 litai, nepamenu kaip vadinasi, kaip ir "atmintinė photoshop vartotojui". Nebloga, pagrindinės funkcijos, ženkliukų reikšmės...

Reiks kada pažiūrėt,dėkui 4u.gif aišku paprasčiau būtų kur internete paskaitinėt blush2.gif
Atsakyti
Įvairios Photoshop'o pamokėlės lietuviškai:

http://www.ifreal.co...gory/photoshop/
Atsakyti
QUOTE(Batuota katė @ 2007 01 17, 17:52)
Įvairios Photoshop'o pamokėlės lietuviškai:

http://www.ifreal.co...gory/photoshop/

Didelis dėkui,lekiu žiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
Sweikos wisos mamukes ir sweiki visi teveliai. Seniai jau nebuvau cia uzklydes nes buvau away from Lithuania smile.gif tai va noreciau paklausti tokio dalyko KURGI dingo jusu darbukai? Kodel jau nebesimato darbeliu juk is klaidu mokomes bent as taip manau. Pasiilgau graziu foto smile.gif stengsiuosi ir as kanors sugalvoti ir padaryti. Bet as ne taip kaip toje nuorodoje kur ant kosmo palitano nuotraukas daro o as darau daugiau fonus. Pasistengsiu kuo daugiau ju padaryti kad jus galetumete paskui tuo fonu pasinaudoti


Sy fona jau buvau ydejes anksciau ir dares su juo ir sau kelias foto ir jusu pageidavimu JUSU kelias foto. Kiek pastebjau gavosi pakankamai neblogai smile.gif O stai ir jis ....
Atsakyti
labas 4u.gif
gal galit man padėti-nu gi trinti neina,kai trinu trinasi baltai arba juodai blink.gif
ir dar kur rasti BackSpace
Atsakyti