Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(agniuliuxas150 @ 2007 01 08, 15:49)
http://www.youtube.c...dXoGEUVRk&eurl=
stai video ka zmones isdarneja su sia programele  thumbup.gif  thumbup.gif



Nieko sau kaip greit padare! Blyn as mokinuos mokinuos, o nieko panasaus padaryt negaliu. Itariu kantrybes truksta, nes tik pakoreguot tegaliu. Turiu knyga kur aprasyta, bet ji man kazkokia neaiski. Aprasymu daug, o ka jie daro ir kaip butent pritaikyt realiai jokiu nuorodu sad.gif Supykus ne karta i kampa trenkaiu, reiks geresnes knygos ieskot, nes ta tai zurnale priedas buvo ir dar su CD. Slamstas. Biski issiliejau... 4u.gif
Atsakyti
patarkit kur gaut gerą photoshopą ir kiek kainuotų??? norėčiau kad aitų padaryt panašiai nuotraukas kaip padrytos konkurse kalėdų stebuklas.... oi kaip ten gražu... gal kas ką patarsit, gal kur nusipirkt galima, nieko apie tai nenusimanau verysad.gif aš turiu programą "ulead photo expres 4.0 SE" bet ja nieko perdaug padaryt neina, o gal dar neviską moku... g.gif verysad.gif
Atsakyti
Užsiregistruok i http://www.erdvese.org/forum ten susirask "Musu programos" ir parsisiųsk. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 01 15, 11:42)
Užsiregistruok i http://www.erdvese.org/forum ten susirask "Musu programos" ir parsisiųsk. mirksiukas.gif

Aš čia kai bandžiau užsiregistruoti,tai jie man į emeilą atsiuntė prašymą,kad tėvai pasirašytų po lapu,kad su viskuo sutinka doh.gif ...gal kuri žino ką daryti? blush2.gif
Atsakyti
Užsiregistravau nauju vardu ir jau bandau siųstis,dėkui už nuorodą wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rinesa @ 2007 01 15, 11:42)
Užsiregistruok i http://www.erdvese.org/forum ten susirask "Musu programos" ir parsisiųsk. mirksiukas.gif

labai ačiū už nuorodą mirksiukas.gif pabandysiu
Atsakyti
nelabai ten supratau, ten mokamos programos ar ne???? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 15, 21:11)
Aš čia kai bandžiau užsiregistruoti,tai jie man į emeilą atsiuntė prašymą,kad tėvai pasirašytų po lapu,kad su viskuo sutinka doh.gif ...gal kuri žino ką daryti? blush2.gif


blink.gif blink.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(ddaivux @ 2007 01 15, 23:23)
nelabai ten supratau, ten mokamos programos ar ne???? blush2.gif  ax.gif


Nu ne. Ten visokie internautai dalinasi kas ką turi.
Šiuo metu iš ten siunčiuosi Autocad. Ilgokai siunčiasi.
Neblogas forumas, tik kiek tyrinėjau kitas programas, tai linkai neveikia, tai dar kas. Žodžiu... O kai pasiklausi ko, tai kai atsakys. doh.gif "Profai". doh.gif
Parašyk, kaip sekės parsisiųst. mirksiukas.gif
Atsakyti
Deja,man neatsisiuntė...viskas buvo gerai iki 80%,o po to ėmė ir dingo,matyt kažkas negerai buvo doh.gif bandysiu vėl iš naujo unsure.gif
Aš turiu kompe 7 photoshopą,bet nieko nedarau,nes nemoku blush2.gif
Kai pamačiau ką galima su foto padaryti,tai užsivedžiau thumbup.gif tik reikia pasimokyti iš kažkur blush2.gif
Atsakyti
labas 4u.gif
gal galit man padėti-nu gi trinti neina,kai trinu trinasi baltai arba juodai blink.gif
ir dar kur rasti BackSpace
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 15, 18:49)
Deja,man neatsisiuntė...viskas buvo gerai iki 80%,o po to ėmė ir dingo,matyt kažkas negerai buvo doh.gif bandysiu vėl iš naujo unsure.gif
Aš turiu kompe 7 photoshopą,bet nieko nedarau,nes nemoku blush2.gif
Kai pamačiau ką galima su foto padaryti,tai užsivedžiau thumbup.gif tik reikia pasimokyti iš kažkur blush2.gif

kaip tu ten siunteisi, man neišėjo.... blush2.gif papasakok ką darei...
bet kiek supratau kad tas photoshopas mokamas ar ne??? nes ten buvo parašyta paskaityk ir nusipirk??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 16, 02:19)
Deja,man neatsisiuntė...viskas buvo gerai iki 80%,o po to ėmė ir dingo,matyt kažkas negerai buvo doh.gif bandysiu vėl iš naujo unsure.gif
Aš turiu kompe 7 photoshopą,bet nieko nedarau,nes nemoku blush2.gif
Kai pamačiau ką galima su foto padaryti,tai užsivedžiau thumbup.gif tik reikia pasimokyti iš kažkur blush2.gif


O tai kam tu dar kažką siuntiesi, jei turi 7??? Kaip nemokančiam užtektu ir 4. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ddaivux @ 2007 01 16, 19:10)
kaip tu ten siunteisi, man neišėjo.... blush2.gif papasakok ką darei...
bet kiek supratau kad tas photoshopas mokamas ar ne??? nes ten buvo parašyta paskaityk ir nusipirk??? g.gif


Nu vot, "iš sportinio intereso" ir aš siunčiuosi. g.gif
Mano supračium, "paskaityk ir nusipirk" - knyga. g.gif
Vakar atsisiunčiau autocad'a... Viskas atsisiunte, reik įsidiegt... Niekaip. Pasvordas netinka, rašo, kad programa užkoduota ir t.t. schmoll.gif
Paskui dar Virtualu stilista norėjau parsisiųst - irgi niekaip.
Žodžiu... "levas" tas jų forumas. schmoll.gif
Na, palauksim...
Atsakyti