Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

O man tos nuorodos neatidaro sad.gif Gal galima būtų į el. paštą gauti jei failas nėra super didelis? mano el. paštas: boruze2000@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2007 01 04, 14:16)
O man tos nuorodos neatidaro sad.gif Gal galima būtų į el. paštą gauti jei failas nėra super didelis? mano el. paštas: boruze2000@yahoo.com

Ruci, čia apie tą anglišką knygą kalbi, kur patalpinau?
Jei taip, tai į meilą neįdėsiu, nes užima daug vietos.
Kokią naršyklę naudoji? Reikia atidarinėti Su IE arba Opera. Mozilla ir kokia nors kita gali neveikti.
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 04, 15:19)
Ruci, čia apie tą anglišką knygą kalbi, kur patalpinau? Jei taip, tai į meilą neįdėsiu, nes užima daug vietos.
Kokią naršyklę naudoji? Reikia atidarinėti Su IE arba Opera. Mozilla ir kokia nors kita gali neveikti.
Taip, apie tą anglišką... Pas mane IE7, bet vakar nepavyko. Pabandysiu dar šiandien.
Atsakyti
Gavos! Ačiū ačiū ačiū! thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2007 01 03, 12:00)
Merginos, gavau knygą Adobe Photoshop CS2 Studio techniques anglų kalba. Jei kam reikia, pasidalinsiu - įmesiu į internetą, nes užima 40 MB.
Taip pat siunčiuosi rusišką knygą apie Fotošopą, vadinasi "Meniniai prijomai ir profesinės gudrybės"  cool.gif .
4u.gif


o rusišką knygelę galima? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sannda: 05 sausio 2007 - 15:36
QUOTE(sannda @ 2007 01 05, 15:36)
o rusišką knygelę galima?  ax.gif

Rusiška dar neparsisiuntė verysad.gif . Kai parsiųsiu - iš karto ir įmesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
=babouziuke,2007 01 05, 22:43]Rusiška dar neparsisiuntė  verysad.gif . Kai parsiųsiu - iš karto ir įmesiu  4u.gif

bus didelis ačiūūūū mirksiukas.gif

o čia keletas adresiukų susijusių su photoshopu (tikiuosi nesikartosiu) smile.gif
http://www.planetphotoshop.com/
http://www.good-tuto...p/photo-effects
http://www.elated.co.../cat/photoshop/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sannda: 06 sausio 2007 - 14:29
Aš irgi dar vieną psl. noriu pasiūlyti: www.photoshoptalent.com

For the first time ever, Adobe is delivering a widely available Photoshop CS3 beta to enable customers to more easily transition to the latest hardware platforms, particularly Apple's new Intel based systems. The beta is available as a Universal Binary for the Macintosh platform as well for Microsoft Windows XP and Windows Vista computers, with the final shipping release of Adobe Photoshop CS3 planned for spring 2007
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 06 sausio 2007 - 14:47
QUOTE(Ginija @ 2007 01 06, 14:38)
Aš irgi dar vieną psl. noriu pasiūlyti: www.photoshoptalent.com


puslapiukas thumbup.gif , bet kokios čia idėjos blink.gif man net nešautų i galva taip sumąstyti.. tiesiog super bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=babouziuke,2007 01 03, 20:58]
[QUOTE]CS2 v.9[/QUOTE]
Babouziuke,o ten kartais ne bandomoji versija? g.gif
Atsakyti
Sveikos, atsiprašau, kad su tokiu naiviu klausimu kreipiuosi, bet gal kas galėtų patarti; buvo sugedęs kompas, kai sutvarkė, neberandu Photoshop-o.Ką daryt? Iš kur gaut? Tą , kuris dingo , buvo kažkas įrašęs... verysad.gif
Beje, esu gan žiopla tokiuose dalykuose, terminuose, nemoku angliškai, bet kol turėjau tą programą ir skaičiau čia pamokėles daug smagių nuotraukų buvau pasidariusi verysad.gif Jei kam nebūtų sunku, tai prašyčiau paaiškint kaip galėčiau parsisiųst blush2.gif , bet kiek galima nuosekliau, nes nelabai man sekasi susivokt iškart ..., ale labai noriu blush2.gif Dar įdomu kiek kainuoja parsiuntimas...
Atsakyti
geguzevasaris

Ieskok :
C:/ProgramFiles/adobe/photoshopcs2
Ps Gali buti ir photoshop 7.0 ir kitos
drinks_cheers.gif
Atsakyti