Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(bartez @ 2005 12 17, 18:02)
Apie akių spalvą čia, o apie plaukų spalvą ir man įdomu būtų  4u.gif



AKIU SPALVOS PAKEITIMAS
1. Atsidarykite norimą nuotrauką (Ctrl + O)
2. Pagrindinę spalvą parinkite tokią, kurį jums pasirodys tinkamiausia.
3. Shift + J mygtukų kombinaciją, kol įrankių dėžutėje įsijungs Color Replacement įrankis.
4. Nusistatykite teptuko dydį.
5. Užtušuokite norimą redaguoti vietą (t.y. akies vyzdį)
Atsakyti
norejau uzduoti klausima, kaip sumazint ikelta objekta, bet atsakyma radau trim zinutem auksciau. Aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip sekasi mokiintis,kazko ziuriu labai jau nurimo kalbos apie pamokeles verysad.gif verysad.gif .gal kas ka naujo ir grazaus ismokot ar atradot???/ ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
kodel pas mane neraso lietusvisku sriftu? visi fontai vietoj lietuvisku sriftu hieroglifus raso... ka daryt? padekit prasau
Atsakyti
Kaip graziai iskerpat objekta?
Atsakyti
Su Poligonal Lasso Tool smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zave @ 2006 12 21, 19:45)
kodel pas mane neraso lietusvisku sriftu? visi fontai vietoj lietuvisku sriftu hieroglifus raso... ka daryt? padekit prasau

as tai pasirasau norima teksta kitur (pvz: word'e) ir isikopijuoju i Photoshop'a
Atsakyti
sveikos,mamytes. gal galetumet padet? 4u.gif kaip reikia ikelti brush'us i photo shop? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gavau knygą Adobe Photoshop CS2 Studio techniques anglų kalba. Jei kam reikia, pasidalinsiu - įmesiu į internetą, nes užima 40 MB.
Taip pat siunčiuosi rusišką knygą apie Fotošopą, vadinasi "Meniniai prijomai ir profesinės gudrybės" cool.gif .
4u.gif
Atsakyti
Gal kuri žinot iš kur atsisiųsti šią programą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramzis69 @ 2007 01 03, 15:08)
Gal kuri žinot iš kur atsisiųsti šią programą? 4u.gif

Iš čia:

http://www.erdvese.o...opic.php?t=6737

tik pirmiausiai reikia prisiregistruoti ax.gif .
Atsakyti
o kaip reikia ikelti brush'us i fotoshopa? blush2.gif
Atsakyti