Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Dina @ 2006 12 08, 00:08)
Manau, kad norint padaryti tokias nuotraukas, reikia fotografuoti studijoje, su tinkamu studijiniu apšvietimu. Pageidautina su veidrodiniu fotoaparatu, ir dar geriau, su juosta. O Photoshop'o tada beveik ir neprireiks smile.gif

drinks_cheers.gif
jei taip butu paprasta su programa padaryt nebereiketu nei geru fotiku nei fotografu nei studiju
kazkiek aisku galima pagrazint nuotrauka bet tikrai ji neatrodys taip schmoll.gif (bent jau 2 foto)
Atsakyti
aISKU...O GAILA,NORS IS DALIES AS SUPRANTU...KAD JUS ABI TEISIOS...
BET VISDEL TO...GAL EINA BENT KAZKA PANASAUS PADARYT
Atsakyti
O nieks negali įkelt to Photoshop`o čia ne aš nerandu ne bandomosios versijos unsure.gif Prašau pagelbėkit. Galima ir per skype ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 08, 23:40)
O nieks negali įkelt to Photoshop`o čia ne aš nerandu ne bandomosios versijos  unsure.gif  Prašau pagelbėkit. Galima ir per skype  ax.gif

http://www.download....tml?tag=lst-0-5
va stai cia yra photoshopas tik 30dienu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 08, 23:40)
O nieks negali įkelt to Photoshop`o čia ne aš nerandu ne bandomosios versijos  unsure.gif  Prašau pagelbėkit. Galima ir per skype  ax.gif

Į forumą tai nelabai keliasi PS jau kažkada buvau įkėlus šitą nuorodą ADOBE.PHOTOSHOP.CS2.9.0 pabandyk parsisiųsti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo P@nter@: 11 gruodžio 2006 - 16:57
help.gif help.gif help.gif

Ką darau blogai????? Noriu nukopint vieną paveiksliuką ir užmest ant kito. Šiandien jau taip dariau, viskas buvo normaliai. O dabar kai pažymiu pav ctrl+a, ctrl+c ir noriu pernešt ant pagrindo, man atsiranda prie kursoriaus (kuris kaip +) mažo X ženklas blink.gif Ir neduoda nukopint pav kur noriu, tik tėškia per vidurį doh.gif Ką daryt???? cray.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2006 12 11, 16:56)
Į forumą tai nelabai keliasi PS jau kažkada buvau įkėlus šitą nuorodą ADOBE.PHOTOSHOP.CS2.9.0 pabandyk parsisiųsti  4u.gif

Kad man serverio neatidaro verysad.gif ar aš nemoku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 12, 22:43)
Kad man serverio neatidaro  verysad.gif  ar aš nemoku  unsure.gif

Ten toks serveris jis maziuka todel daznai buna pilnas vartotojų bandyk kelis kartus ir atsidarys 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu ačiū 4u.gif O gal skype turi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalbara @ 2006 12 13, 10:06)
Bandysiu ačiū  4u.gif  O gal skype turi  blush2.gif

Turiu Eglera
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2006 11 17, 23:27)
Sveiki  4u.gif  labai gražūs jūsų darbeliai  thumbup.gif 
Gal galit man padėti? Kaip iškirpti žmogiuką iš nuotraukos ir įkelt į kitą nuotrauką arba foną? Pažymėt išeina, iškirpt išeina, nu bet įkelt kitur niekaip...  doh.gif  Ir gal žinot, iš kur gražių fonų parsisiųst, pvz., kalėdinių  rolleyes.gif  ax.gif
ačiū  4u.gif


FONO KEITIMAS
1. Atsidarykite norimą nuotrauką su mašina (CTRL+O arba File > Open)
2. Su bet kuriuo žymėjimo (pvz. Lasso, Polygonal Lasso, Magnetic Lasso) įrankiu apveskite ją.
3. CTRL+C
1. Atsidarykite nuotrauką su norimu fonu (CTRL+O arba File > Open)
2. CTRL+V
3. CTRL+T
4. Laikydami SHIFT mygtuką sumažinkite/padidinkite mašinos paveiksliuką (Jeigu to reikia)
5. ENTER.
6. Su Move Tool (M) perkelkite į norimą vietą.
7. Image > Adjustments > Brightness / Contrast > Nustatykite obejkto tinkamiausia šviesumą ir kontrastingumą.
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 11 05, 22:31)
Laba,pati tik neseniai gavau sia puikia su daug galimybiu programa,ir bandau kazka daryti,tai labai daug geros info radau tinklapyje TINDIRINDI,verta paskaitinet,kas nori sio to ismokti...
O cia mano darbelis vienas is pirmuju:
user posted image


ziauriai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole
Atsakyti