Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(kristina-buziene @ 2006 12 05, 20:37)
Norejau pasiklausti,o ar imanoma iskirpus objekta is nuotraukos ji taip ir uzsiseivinti be balto fono?....Jaigu galima-parasykite kaip?...... aciuks.gif



Galima, tačiau tik tam tikrame formate tu matysi, kad aplink tuščia, nes jei "užseivinsi" jpg formatu-baltas fonas vis tiek bus.. ax.gif
Atsakyti
Merginos as cia ne i tema,bet norejau pakalusti ar galima pasidaryti,kad i mano kambari ieje nematytu mano zinuciu kurias as rasau?....tikiuosi supratot ka omeni turiu?
Atsakyti
turiu prašymą ax.gif gal turite photoshop instaliacines programos kompaktą ir galite duoti instaliuoti jį 4u.gif aišku ne už ačiū 4u.gif labai bučiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaxe @ 2006 12 06, 12:00)
Galima, tačiau tik tam tikrame formate tu matysi, kad aplink tuščia, nes jei "užseivinsi" jpg formatu-baltas fonas vis tiek bus..  ax.gif

Reikia seivinti ne .jpg, o .png formatu. Bent jau dirbant kita programa, man išsisaugo permatomu fonu.
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2006 12 05, 20:12)
Vistik, manau, kad geriausia siūstis per "emule". Tada ji tikrai bus pilna (ir veiks ne 30 dienų, o amžinai)  smile.gif

Gal galima placiau,nes esu visiskai zaliauser posted imagesitam reikale blush2.gif
Atsakyti
gal galit paaiškint kaip įkelti nuotraukas į paveikslėlius su pfotoschop element 2 programa 4u.gif jei galesit padėti parašykit į až 4u.gif
Atsakyti
pRASIAUPAGALBOS SIUO KLUSIMUODABARIDEDU IR PORA FOTO,KAIP REIKTU PADARYTI STAI TAIP...
user posted image

user posted image

Aciu...pas mane ADOBE PHOTOSHOP7,0
Atsakyti
QUOTE(-Lauryte- @ 2006 12 05, 19:12)
Vistik, manau, kad geriausia siūstis per "emule". Tada ji tikrai bus pilna (ir veiks ne 30 dienų, o amžinai)  smile.gif


geriau jau per DC++, nes visokios emulės, kaazos ir pan virusuotos arba platina virusus... saugiau DC++ smile.gif
Atsakyti
labai graziai padarytos nuotraukytes,aga butu ir man labai idomu suzinoti kaip viskas vyksta? ax.gif ax.gif 4u.gif


del parsisiuntimo photoshopo jei turi torrenta ten tikrai yra,pati is torrento parsisiunciau ir su visasi kodais.viskas yra sudeta ir parsiunte gal per 30 min smile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuliuxas150: 07 gruodžio 2006 - 16:22
na tą antrą nuotrauką tai man rods taip galima padaryt ir tiesiog fotografuojant prieš saulę, be jokių papildomų programų. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(game over @ 2006 12 06, 19:25)
Reikia seivinti ne .jpg, o  .png formatu. Bent jau dirbant kita programa, man išsisaugo permatomu fonu.


Na tai aš tą ir pasakiau, kad jei seivins jpg, tai tas baltas fonas vis tiek bus... Seivinant psd irgi bus be fono. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 12 07, 10:26)
pRASIAUPAGALBOS SIUO KLUSIMUODABARIDEDU IR PORA FOTO,KAIP REIKTU PADARYTI STAI TAIP...
Aciu...pas mane ADOBE PHOTOSHOP7,0


Manau, kad norint padaryti tokias nuotraukas, reikia fotografuoti studijoje, su tinkamu studijiniu apšvietimu. Pageidautina su veidrodiniu fotoaparatu, ir dar geriau, su juosta. O Photoshop'o tada beveik ir neprireiks smile.gif
Atsakyti