Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Goniuke @ 2006 11 21, 18:54)
noriu paklausti ir as blush2.gif
kaip jus tiksliai pazymit sunkiai issiskiriancius daiktus? g.gif na  kai fonas margas, arba pvz plaukus (kai nori isskirti zmogu)?
Zinau kad yra visi tie irankiai rolleyes.gif bet vat graziai iskelt su visais plaukai zmogaus niekaip neina  schmoll.gif  doh.gif

visdar laukiu pasiulymu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Emmy @ 2006 11 25, 01:56)
Pabandyk:
1. Sluoksnių lange spausk Adjustment layer ir photo filter
2. paspausk spalvos langelį
3.pasirink juodą arba tamsiai rudą spalvą,OK
4 nuimk varnelę nuo preserve Luminosity
5 Density padaryk 92 proc, OK
6 kur sluoksniai- virš sluoksnio "background" spausk baltą kvadratą
7 spausk įrankį - Rectangular marquee tool
8 Viršuje Feather laukelyje įrašyk 100
9 pažymėk vaikus (kas turi likt balti)
10 Spausk raidę D (pirmo plano spalva pasidaro balta)
11spausk "delete"
12 ctrl+D


fainai gaunas, idomu pazaist su dar nebandytais irankiais smile.gif tik man atrodo ta efekta butu galima paprasciau isgaut, na bet kaip visada PS 100 budu tam paciam tikslui pasiekti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dina @ 2006 11 29, 01:07)
Filter-> Sharpen->Unsharp Mask (parametrai pvz.: 50%, 1, 1) - tai nedideliam paryškinimui

Filter-> Sharpen->Smart Sharpen - čia jau grieztesnis pataisymas, parametrus pasiderink pagal save.

O Auto Color geriau nenaudok...


Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Man labai reikia photoshop'o blush2.gif Bandziau siustis is cia duotu adresu, bet be sansu....nieko neatsisiuncia..Gal galit man padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2006 11 29, 15:13)
o pas tave ne CS2 versija?
Pas mane ADOBE PHOTOSHOP.7,0
Atsakyti
labai noriu šios programos rolleyes.gif gal galit duot kokią nuoruodą ar patart iš kur atsisiust 4u.gif iš ineto neduoda siustys reikalauja kompakto unsure.gif patarkit prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 12 04, 20:44)
labai noriu šios programos  rolleyes.gif gal galit duot kokią nuoruodą ar patart iš kur atsisiust  4u.gif iš ineto neduoda siustys reikalauja kompakto  unsure.gif patarkit prašau  4u.gif

siųskis iš FTP smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2006 12 04, 22:58)
siųskis iš FTP  smile.gif

iš kurio man siustys gal parašyk 4u.gif
Atsakyti
Pabandyk is cia:

Cia
Atsakyti
QUOTE(engels @ 2006 12 05, 16:06)
Pabandyk is cia:

Cia

nelabai čia suprantu kaip siustys ax.gif
Atsakyti
Vistik, manau, kad geriausia siūstis per "emule". Tada ji tikrai bus pilna (ir veiks ne 30 dienų, o amžinai) smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiklausti,o ar imanoma iskirpus objekta is nuotraukos ji taip ir uzsiseivinti be balto fono?....Jaigu galima-parasykite kaip?...... aciuks.gif
Atsakyti
Sveikučiai,
labai jau daug žinių gavau paskaičiusi apie photoshopą, bet vieno dalyko tai tikrai nerandu. Kur rasti pvz spalvotų drugelių, kad juos nereikėtų karpyti iš kitų nuotraukų. Aš prisisiunčiau daug bruchų, bet jie visi juodai balti. O man reikia spalvotų drugelių, gal ką galite patarti, kur rasti g.gif g.gif
Atsakyti