Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(P@nter@ @ 2006 11 25, 13:29)
Aš tai rankiniu būdu su Shmudge tool darau  4u.gif Jeigu gerai supratau kokį efektą nori padaryti


o gal gali plačiau aprašyti?
Atsakyti
o gal galit pasakyt kaip padaryt "išplaukusį foną", na susiliejusį - kai objektas gerai matomas o už jo "peizažas " susiliejęs.
[/quote]


pabandyk taip:
1. su Poligonal Tool pasizymek objekta
2. SHIFT+CTRL+I
3. Filter>Blur>Radial Blur
Amount: 25
Blur Method: Zoom
Quality: Best
4. CTRL+D

man isejo (gaunasi lyg objektas stovi o vaizdas uz jo juda)
Atsakyti
Merginos gal galit paaiskint kaip padidint paveiksleli kad neissilietu?Nes kai issisaugau man jis maziukas buna,o kai padidinu per rezise jis pasidaro isplaukes ir neryskus blush2.gif doh.gif

Ir gal turit kuo pasidalint is kur parsisiust graziu. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Morgan: 25 lapkričio 2006 - 14:39
QUOTE(Morgan @ 2006 11 25, 14:38)
Merginos gal galit paaiskint kaip padidint paveiksleli kad neissilietu?Nes kai issisaugau man jis maziukas buna,o kai padidinu per rezise jis pasidaro isplaukes ir neryskus blush2.gif  doh.gif

Ir gal turit kuo pasidalint is kur parsisiust graziu. ax.gif


nepadarysi taip, kad iš mažiuko gautum gražų didelį. padidinus paveikliuką, matosi pikseliai (tie kvadračiukai). na, nebent paveiksliukas super super geros kokybės.

aš gražių paveikliukų randu NNM, bet reikia kiekvieną dieną peržiūrinėti svetainę smile.gif nes ten ne tik paveikliukai yra dedami. o šiaip yra paieška. (norint matyti daugiau paveiklėlių, ne vieną pagrindinį, reikia užsiregistruoti).
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2006 11 25, 00:56)
Pabandyk:
1. Sluoksnių lange spausk Adjustment layer ir photo filter
2. paspausk spalvos langelį
3.pasirink juodą arba tamsiai rudą spalvą,OK
4 nuimk varnelę nuo preserve Luminosity
5 Density padaryk 92 proc, OK
6 kur sluoksniai- virš sluoksnio "background" spausk baltą kvadratą
7 spausk įrankį - Rectangular marquee tool
8 Viršuje Feather laukelyje įrašyk 100
9 pažymėk vaikus (kas turi likt balti)
10 Spausk raidę D (pirmo plano spalva pasidaro balta)
11spausk "delete"
12 ctrl+D
o gal galit pasakyt kaip padaryt "išplaukusį foną", na susiliejusį - kai objektas gerai matomas o už jo "peizažas " susiliejęs.


Aciu,bet jau pat pirmo punkto nebesuprantu...pas mane nera arba as nerandu Photo filter.o paskui ka reikia paspaust kad nuimti ta Luminosity ir iskur gauti ta Density???
Aciu...nu nesuprantu nors tu ka...
Atsakyti
labas gal galit pasakyti kaip is laso tol padaryti poligonal laso ,kad iskirpciau mergyte is foto,nes dabar neina blush2.gif
Atsakyti
Siaip tai prie laso yra rodyklele i apacia,ten bent jau pas mane yra poligon ir magnetik,kuris man labiausiai patinka...su juo taip paprasta iskirpt...
Atsakyti
O gal kas galetumet patarti, ar yra tokia galimybe ne itin ryskia nuotraukyte paryskinti, kad butu nuotraukytes kokybe geresne.
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2006 11 27, 23:26)
O gal kas galetumet patarti, ar yra tokia galimybe ne itin ryskia nuotraukyte paryskinti, kad butu nuotraukytes kokybe geresne.

betn jau as ryskinu image/adjustmet ir ten auto color,auto contrast ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(agniuliuxas150 @ 2006 11 28, 02:19)
betn jau as ryskinu image/adjustmet ir ten auto color,auto contrast ir t.t.


Dekui, reikes pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Renacita @ 2006 11 27, 21:26)
O gal kas galetumet patarti, ar yra tokia galimybe ne itin ryskia nuotraukyte paryskinti, kad butu nuotraukytes kokybe geresne.


Filter-> Sharpen->Unsharp Mask (parametrai pvz.: 50%, 1, 1) - tai nedideliam paryškinimui

Filter-> Sharpen->Smart Sharpen - čia jau grieztesnis pataisymas, parametrus pasiderink pagal save.

O Auto Color geriau nenaudok...
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 11 25, 21:53)
Aciu,bet jau pat pirmo punkto nebesuprantu...pas mane nera arba as nerandu Photo filter.o paskui ka reikia paspaust kad nuimti ta Luminosity ir iskur gauti ta Density???
Aciu...nu nesuprantu nors tu ka...


o pas tave ne CS2 versija?
Atsakyti