Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(awryte @ 2006 11 19, 11:36)
labai grazu 4u.gif 4u.gif  clap_1.gif  clap_1.gif



Liuks pagaliau pagaliau!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Va si mamyte jau pazenge RESPECT
Atsakyti
Tu cia apie kuria mamyte??? blush2.gif ax.gif bigsmile.gif
kaip padaryti seselinius krastus???kad spalva tarsi per migla eitu?
Ir dar niekas neatsake,kaip padaryt tokia nuotrauka,kaip kad daro fotoatelje,tada vaikuciai tokie baltuciai mieli mieli gaunas,baltame fone,ar kas supranta apei ka as sneku ir gali man paaiskint ar pvz,ieskot???
Labai reikia...laukiu mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 15, 17:25)
jei dar ne per velu patarsiu smile.gif
pasirenki foto
sudubliuoji sluoksni (layer>duplicate layer)
tada padarai nespalvota foto (renkiesi image>adjustments>desaturate)
nespalvotos foto sluoksnis gaunasi virs spalvotos, tada nespalvotoj nuotraukoj su trintuku atsargiai istrini tai kas nori kad liktu spalvota (pvz obuoli)
viskas  mirksiukas.gif
yra aisku ir kitokiu budu nemazai, bet cia pirmas paprastas kuris atejo i galva ax.gif


O gal galima kažkaip kontūrus pasižymėti ir tada nutrinti? Aš tarkim bandžiau lūpas spalvotas palikti, tai labai sunku ištaikyti, kad lygiai ir gražiai viskas gautųsi. Gal kokių nors kitokių būdų yra? g.gif
Atsakyti
tikrai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

As ir tema astskira uzvedziau nepamaciusi, kad apie photoshopa jau yra, tai dar karta prasau padeti 4u.gif


Situacija tokia:
veiksmas vyksta Photoshop'e, iskerpu nuotraukos dali, ja patalpinu i nauja dokumenta ir noriu tame dokumente ta ikelta nuotraukos dali sumazinti, kad butu maza nuotraukyte dideliame lape.
Nepavyksta
PADEKIT
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2006 11 20, 23:19)
Sveiki,

As ir tema astskira uzvedziau nepamaciusi, kad apie photoshopa jau yra, tai dar karta prasau padeti  4u.gif

 
Situacija tokia:
veiksmas vyksta Photoshop'e, iskerpu nuotraukos dali, ja patalpinu i nauja dokumenta ir noriu tame dokumente ta ikelta nuotraukos dali sumazinti, kad butu maza nuotraukyte dideliame lape.
Nepavyksta   
PADEKIT

Nežinau, ar gerai supratau klausimą... blush2.gif pabandykit Edit-Free transform arba Transform, tada leidžia keist objekto dydį ax.gif
Atsakyti
Aciu,

liuks, gavosi ir paciai pazaidus su iage size, tik tada jau reikia ir kelti sumazinta nuotraukeles dali.


Migdolai,

aciu, tavo paaiskinimas irgi tiko. thumbup.gif

Dabar prasau pagalbos del remeliu, kaip graziai irenimti foto ir is kur graziu remeliu gauti?

Aciu
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 11 19, 22:33)
kaip padaryti seselinius krastus???kad spalva tarsi per migla eitu?
Ir dar niekas neatsake,kaip padaryt tokia nuotrauka,kaip kad daro fotoatelje,tada vaikuciai tokie baltuciai mieli mieli gaunas,baltame fone,ar kas supranta apei ka as sneku ir gali man paaiskint ar pvz,ieskot???
Labai reikia...laukiu mirksiukas.gif


Man reiktų ne kraštus šešėlinius padaryt, o patį šešėlį, kad mestų įkeltas objektas ax.gif
O kaip fotoatelje nuotraukas daro, nežinau...

QUOTE(MamyteVK @ 2006 11 20, 23:30)

Dabar prasau pagalbos del remeliu, kaip graziai irenimti foto ir is kur graziu remeliu gauti?

Aciu


Man irgi įdomu, iš kur rėmelių gauti ir fonų gražių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migdolas: 20 lapkričio 2006 - 21:37
QUOTE(Migdolas @ 2006 11 20, 23:32)
Man reiktų ne kraštus šešėlinius padaryt, o patį šešėlį, kad mestų įkeltas objektas  ax.gif

jei reikia tiesiog seseli uzdeti objektui, tai layer>layer style> drop shadow mirksiukas.gif ten galima nustatyt atstuma iki seselio, seselio dydi, spalva, ryskuma ir tt
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 21, 11:47)
jei reikia tiesiog seseli uzdeti objektui, tai layer>layer style> drop shadow  mirksiukas.gif ten galima nustatyt atstuma iki seselio, seselio dydi, spalva, ryskuma ir tt


Ačiū, bandysiu, kai tik mažius užmigs bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 11 20, 10:53)
O gal galima kažkaip kontūrus pasižymėti ir tada nutrinti? Aš tarkim bandžiau lūpas spalvotas palikti, tai labai sunku ištaikyti, kad lygiai ir gražiai viskas gautųsi. Gal kokių nors kitokių būdų yra?  g.gif

pazymeti tai aisku galima, tam yra ivairiu irankiu, ir siaip jei kazkas smulkaus tai visada geriau gerokai pasididinti paveiksla ir tada jau viskas zymiai paprasciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 21, 11:47)
jei reikia tiesiog seseli uzdeti objektui, tai layer>layer style> drop shadow  mirksiukas.gif ten galima nustatyt atstuma iki seselio, seselio dydi, spalva, ryskuma ir tt

Gavosi thumbup.gif labai ačiū, Goniuke 4u.gif

O gal žinote, kaip padaryti žvaigždės arba deimanto spindesio efektą? ax.gif jeigu aiškiai paklausiau... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migdolas: 21 lapkričio 2006 - 16:05