Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Emmy @ 2006 11 16, 20:42)
1 gavosi puikiai thumbup.gif  - ačiū  notworthy.gif
2. Kaip supratau čia jei nori keist pažymėtos srities spalvą, o aš noriu kad pažymėta sritis (obuolys) liktų natūralios spalvos, o fonas aplink juodai baltas. ar taip įmanoma? O gal ne taip kažką darau...  mastau.gif

o kaip as patariau nesigavo g.gif ten laaabai paprastas budas ir jokiu spalvu keitimu thumbup.gif
Atsakyti
saunuole juratike13, visos tavo nuotraukeles thumbup.gif , paskutinioji isvis pritrenkianti...
gal zinot is kur filtru parsisiust, reikia man cia tokio vieno bet nera pas mane
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 15, 20:21)

blush2.gif Neįleidžia
Atsakyti
Sveiki 4u.gif labai gražūs jūsų darbeliai thumbup.gif
Gal galit man padėti? Kaip iškirpti žmogiuką iš nuotraukos ir įkelt į kitą nuotrauką arba foną? Pažymėt išeina, iškirpt išeina, nu bet įkelt kitur niekaip... doh.gif Ir gal žinot, iš kur gražių fonų parsisiųst, pvz., kalėdinių rolleyes.gif ax.gif
ačiū 4u.gif
Atsakyti
na va, ir as pabandziau kazka padaryti mirksiukas.gif

nelabai kaip, unsure.gif doh.gif bet....

http://img80.imagesh...picture2ka3.png
Atsakyti
QUOTE(upe_5 @ 2006 11 17, 19:00)
blush2.gif  Neįleidžia


tada bandyk per kokią nors FTP programą eiti. čia username'o ir passwordo prašo, kaip suprantu.

FTP adresas: ftp://vanilla.viko.lt/
Login: vu
Pass: vu
(kiek atsimenu....)

ir tada reiktų rankiniu būdų susirasti tą katalogą, kur PS installas yra smile.gif



Papildyta:
QUOTE(Migdolas @ 2006 11 17, 22:27)
Kaip iškirpti žmogiuką iš nuotraukos ir įkelt į kitą nuotrauką arba foną? Pažymėt išeina, iškirpt išeina, nu bet įkelt kitur niekaip...


iškirpti, pažymėti jį, nukopijuoti ir priklijuoti kitoje nuotraukoje smile.gif arba dar nutempti jį galima į kitą nuotrauką, kai abi atidarytos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 18 lapkričio 2006 - 09:41
QUOTE(awryte @ 2006 11 18, 09:25)
na va, ir as pabandziau kazka padaryti mirksiukas.gif

nelabai kaip, unsure.gif  doh.gif  bet....

http://img80.imagesh...picture2ka3.png


Man patiko smile.gif
Atsakyti
Awryta.liuks,tik as gal siek tiek didesni maziuliuka buciau idejusi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 11 18, 14:24)
Awryta.liuks,tik as gal siek tiek didesni maziuliuka buciau idejusi... ax.gif



na cia buvo pats pirmasis mano bandymas su sia programele. (paskaicius jusu gerus patarimus) biggrin.gif
Atsakyti
O cia dar kazka padariau...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 18, 11:41)
iškirpti, pažymėti jį, nukopijuoti ir priklijuoti kitoje nuotraukoje smile.gif arba dar nutempti jį galima į kitą nuotrauką, kai abi atidarytos.


aciuks.gif kažkas jau gavosi smile.gif blush2.gif
o gal žinote, kaip padaryti šešėlį, nes labai netikroviškai atrodo be jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 11 18, 16:43)
O cia dar kazka padariau...

user posted image



labai grazu 4u.gif 4u.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti