Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Emmy @ 2006 11 14, 19:09)
Sveiki gal galit padėt - bandžiau mokytis su photoshopu, bet niekur neradau kaip:
1. padaryti juodai baltą nuotrauką
2. juodai baltoj nuotraukoj palikti pvz raudoną obuolį
3. retušuojant man ne ta spalva gaunas, nors imu iš šalia esančio ploto....
Gal kas galit padėt  verysad.gif

jei dar ne per velu patarsiu smile.gif
pasirenki foto
sudubliuoji sluoksni (layer>duplicate layer)
tada padarai nespalvota foto (renkiesi image>adjustments>desaturate)
nespalvotos foto sluoksnis gaunasi virs spalvotos, tada nespalvotoj nuotraukoj su trintuku atsargiai istrini tai kas nori kad liktu spalvota (pvz obuoli)
viskas mirksiukas.gif
yra aisku ir kitokiu budu nemazai, bet cia pirmas paprastas kuris atejo i galva ax.gif
Atsakyti
Ačiū Agnuliuxai 150 ir Goniuke!!!! Bandysiu......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 15 lapkričio 2006 - 16:50
QUOTE(Emmy @ 2006 11 14, 17:09)
Sveiki gal galit padėt - bandžiau mokytis su photoshopu, bet niekur neradau kaip:
1. padaryti juodai baltą nuotrauką
2. juodai baltoj nuotraukoj palikti pvz raudoną obuolį
3. retušuojant man ne ta spalva gaunas, nors imu iš šalia esančio ploto....
Gal kas galit padėt  verysad.gif



1. CTRL+U -> Colorize -> Hue ir Saturation pakeičiam į 0.
2. Paspaudinėjam SHIFT+L, kad įrankių eilutėje atsirastų ne Lasso Tool, o Polygonal Lasso Tool (kas moka su Lasso tool pažymėt objektą, gali ir nekeisti biggrin.gif ). Ir tada su šituo įrankiu apvedžiojam obuolį. Tai patogiausia padaryti pasididinus paveikliuką (CRL + + arba su padidinamuoju stiklu). Tada CTRL+U, colorize, pažaidžiam su Hue, Satturation ir Lightening ir randam norimą spalvą.

Pradinis paveiklėlis
Pakeistas paveiklėlis
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 11 02, 02:21)
Stenkimes kuo graziau smile.gif
Papildyta:
Sweikinu wisas mamas ir tecius yzengus y nauja Grafinio pasaulio era. jai cia atejai vadinasi nori kaska ismokti, kasko pasiekti, bei pasigrozeti. Stegsiuosi visada parodyti visus mano atliktus darbus ir pavyzdzius kaip juos dariau. Stengsiuosi parasysi kuo smulkiau ir suprantamai, kad wisos ir wisi suprastumete.
                Aciu uz demesy geros nakties smile.gif  4u.gif

Vaje kaip gražu.Ir aš labai norėčiau išmokti. Nuo ko reikia pardėti? Iš kur parsisiųsti tą Photoshop programą? unsure.gif
Atsakyti
iš kokio nors FTP... ftp://vanilla.viko.lt/soft/Graphix_n_Desi...oshop_v9.0_CS2/ , jei įleis į serverį smile.gif
Atsakyti
user posted image

Mano dar vienas darbelis...bet dirbau su dviem programom...laukiu kritikos ax.gif
Atsakyti
kaip gražu smile.gif su kokia programa dar dirbai?
Atsakyti
Jūratike, labai gražu wub.gif bet kaip tu moki.... aš tai dar tik pradedu... O iš kur tokių vaizdų gavai?
Atsakyti
Gražu, tik man atrodo čia kaip ir nuotraukoj turėtų praverst vaizdo komponavimo taisyklės. Kažkaip ne visai vietoj man tas vaikiukas ten - (bet gal tik man), bent pati "sodinčiau" žemiau ir gal kiek į šoną...Bet atlikta visai nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 15, 19:27)
1. CTRL+U -> Colorize -> Hue ir Saturation pakeičiam į 0.
2. Paspaudinėjam SHIFT+L, kad įrankių eilutėje atsirastų ne Lasso Tool, o Polygonal Lasso Tool (kas moka su Lasso tool pažymėt objektą, gali ir nekeisti biggrin.gif ). Ir tada su šituo įrankiu apvedžiojam obuolį. Tai patogiausia padaryti pasididinus paveikliuką (CRL + + arba su padidinamuoju stiklu). Tada CTRL+U, colorize, pažaidžiam su Hue, Satturation ir Lightening ir randam norimą spalvą.



1 gavosi puikiai thumbup.gif - ačiū notworthy.gif
2. Kaip supratau čia jei nori keist pažymėtos srities spalvą, o aš noriu kad pažymėta sritis (obuolys) liktų natūralios spalvos, o fonas aplink juodai baltas. ar taip įmanoma? O gal ne taip kažką darau... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Emmy @ 2006 11 16, 18:42)
2. Kaip supratau čia jei nori keist pažymėtos srities spalvą, o aš noriu kad pažymėta sritis (obuolys) liktų natūralios spalvos, o fonas aplink juodai baltas. ar taip įmanoma? O gal ne taip kažką darau...  mastau.gif


o tai jei dėtum raudoną ar žalią spalvą toj vietoj, kur yra obuolys, neišeis? galima kažkaip padaryt, kaip nori.. bandysiu atsimint, kaip tai padaryt smile.gif
Papildyta:
ok, radau smile.gif

pažymi obuolį taip, kaip rašiau, tada spaudi CTRL+SHIFT+I arba SHIFT+F7 smile.gif ir tada vykdai pirmą punktą (darai nespalvotą foto smile.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 11 16, 19:35)
Gražu, tik man atrodo čia kaip ir nuotraukoj turėtų praverst vaizdo komponavimo taisyklės. Kažkaip ne visai vietoj man tas vaikiukas ten - (bet gal tik man), bent pati "sodinčiau" žemiau ir gal kiek į šoną...Bet  atlikta visai nieko  4u.gif


Aciu...as bandziau vaikiuka sodint ivairiom pozom...et nieko nesigavo,nes jei sodinciau zemiau,tada jo rankytes kybotu ore,bndziau derint taip,ka jis ale laikytus uz to ziedo.tai ir gavos tik tokia poza...
Antra programa,tai tokia super lengvute,bet man patinka...vadinas ji ULEAD PHOTO EXPRESS 4,0.sIA TURIU DISKE VERSIJA,YRA 6VERSIJA,KAZKADA TUREJAU,BET BAIGES GALIOJIMAS,rodos yra ir dar naujesne.
Kalusimas,gal zinot kaip reikai padaryti pvz.vaikiuka toki baltai pilka...neradu bar staigiai pvz.,bet daznai buna zurnauose arba menines nuotraukos tokios.Man labai grazu,noriu tokiu pasidaryt
Atsakyti