Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 08, 17:04)

Kaip juos įkelti į photoshop'ą? Ar išskleidžiau tą ką parsisiunčiau ir sukėliau į Brush papkę. Ar taip reikėjo? Sunku susigaudyt, kai nepamenu kas buvo, o kas ne doh.gif .
Atsakyti
aš taip irgi darau biggrin.gif šiaip galima kitaip dar daryt. ten toj vietoj, kur keičiam brushus, (tam iššokančiam lange aka kontekstiniam meniu) pasirenkam Load brushes wink.gif ir dėliojam po vieną ar po kelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2006 11 09, 14:35)
aš taip irgi darau biggrin.gif šiaip galima kitaip dar daryt. ten toj vietoj, kur keičiam brushus, (tam iššokančiam lange aka kontekstiniam meniu) pasirenkam Load brushes wink.gif ir dėliojam po vieną ar po kelis biggrin.gif

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Biskiuka sukuriau eiles ir nuotraukyte savo mylimai draugei 4u.gif 4u.gif 4u.gif


YWERTINKITE! ! ! Aciu! ! !



user posted image
Atsakyti
Kritikuoju.,man nelabai iskaitomas tekstas,racyciau ji ryskesnem raidem,kita spalva.Ir isvis prie tu sirdeliu deciau kitas spalvu gamas,kad jos tarusavyje deretu...labiau.,o ir pats Evaldukas kazkaip ore kabo g.gif ,arba ireminciau kazkur arba kazka prideciau kad nebut taip plikai.Nepyk...
Atsakyti
nepyk bet tiesa pasakius man irgi tavo darbelis verysad.gif schmoll.gif
labau jau spalvos pjaunasi tarppusavi,niu o zodziai tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniuliuxas150: 10 lapkričio 2006 - 17:23
žodžiai tai jau čia kiekvieno reikalas. juk negalim uždraust jam taip rašyt smile.gif
iš dizaino pusės... foną keisk, arba Opatity mažink gal iki 50%. Na, maždaug čia sakau wink.gif per daug pjauna akis verysad.gif raidėm gal šonus uždėk wink.gif ant abiejų fotkių pabandyk pažaist su Blinding options. irgi kokius rėmus uždėt. Stroke ar kaip ten padinasi (pats apatinis). kad išsiskirtų iš fono. ir užrašą „Ewaldukas“ nuleisk į apačią smile.gif kad būtų lygiai su „tavo meilė“ wink.gif
bet kokia faaaina idėja thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sweikos. Nu noreciau atsakyti y kritikas biggrin.gif Sakote kad rasytai ryskesnem raidem! Bandziau visokias nelabai derinosi prie kitu detaliu, REMELIAI>>> manau kad niekada nedesiu remeliu kaskokiu nes tai perdaug BANALU ir man nesiuziuri paskui nuotrauka (bet cia aisqu kad kiekvienas pagal savo skony). Ewaldziukas zody TAIP sutinku galima nuleisti, del raidziu sonu. Tikrai nemanau kad butu graziau juk zaidimas su fonais ir raidziu dydziais bei kombinacijomis ir yra kaskas neyprasto nestandartinio nuk krasta iskarto gali sudeti, bet to nedariau manau taip fainiau 4u.gif Nu manau ideja tikrai nieko ir man :DDDD Juk tokia nuotrauka galima padaryti ir kaskokia proga atspausdinti ir be problemu padaryti kaip atvirute tongue.gif ar ne tiesa! Del to kad as plikai tenai atrodau tiesa kasko truksta bet ilgas darbas kad padarytai ta erdwe kaskuo patraukle ir ydomesne. Wisu pirma tai fono erdwe tokia astroka smile.gif. Bet aciu uz kritikas. Tikrai nepykstu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki gal galit padėt - bandžiau mokytis su photoshopu, bet niekur neradau kaip:
1. padaryti juodai baltą nuotrauką
2. juodai baltoj nuotraukoj palikti pvz raudoną obuolį
3. retušuojant man ne ta spalva gaunas, nors imu iš šalia esančio ploto....


Gal kas galit padėt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 14 lapkričio 2006 - 17:24
[quote=Emmy,2006 11 14, 17:09]
Sveiki gal galit padėt - bandžiau mokytis su photoshopu, bet niekur neradau kaip:
1. padaryti juodai baltą nuotrauką
2. juodai baltoj nuotraukoj palikti pvz raudoną obuolį
3. retušuojant man ne ta spalva gaunas, nors imu iš šalia esančio ploto....
Gal kas galit padėt verysad.gif
[/quote
nespalvotam fone ,spalvota detale

1,foto pasirinkt
2,irankiu dezutej pasirinkt brush tool ,mode color
3,uztusuoti vietas kurios bus nespalvotos
bent jau as tokia pamokele radau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu taip vienas is atveju yra sitas taip.
Atsakyti